فضیحت ورود وحوش موسوم به حشدالشعبی از عراق به مناطق سیل زده توسط پاسدار قاسم سلیمانی و نفرت عمومی نسبت به وحوش وارداتی،نمایندگان مجلس ارتجاع را هم وادار به طعنه زدن به این کار کرده است.

 

آخوند روحانی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران رژیم در لرستان در اظهارات شیادانه‌ای در توجیه وقوع سیلابهای خانمانسوز گفت: ۴۸۰ میلیارد متر مکعب آب وارد سرزمین شده و سدسازیهای بی‌رویه و چپاولگرانه که زمینه‌ساز خساراتهای سنگین بوده، کار درستی بوده است.

 

پس از فاجعه سیل و گزارشهای مربوط به هجوم میلیاردی ملخها به استانهای جنوب و شرق کشور، شیوع انواع آفتها در جنگلهای میهنمان، فاجعه دردآور دیگری است که منابع حکومتی به آن اعتراف می کنند.

 

در پی لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران و اعتراف پاسدار سعید قاسمی به اعزام نیروهای نظامی سپاه در پوش هلال احمر، مهره‌های رژیم، از لیستگذاری نهادهای به ظاهر مدنی رژیم نظیر مجلس، شوراهای شهر و حتی رئیس جمهور ارتجاع به خاطر انواع وابستگیها به سپاه جهل و جنایت آخوندی هراسان شده اند.

 

برخی از کارشناسان جهانی هواشناسی، نسبت به تهدید توفانها و بارانهای شدید در جنوب غرب و شمال شرق ایران و هم چنین در مناطقی از افغانستان و پاکستان از روز دوشنبه، هشدار می دهند

 

۳۵ نماینده کنگره آمریکا در نامه یی به دونالد ترامپ ضمن حمایت از لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران خواهان عدم تمدید معافیت ۸ کشوردرخرید نفت از رژیم شدند.

صفحه1 از5788