Submit to FacebookSubmit to telegramSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

روز دوشنبه ۲۶ تیر شهرهای مختلف میهمان شاهد اعتراضات گسترده غارت شدگان بود.

در تهران جمعی از غارت شدگان موسسه توسعه (ارمان) که از استانهای خوزستان، لرستان، بوشهر و همدان با اتوبوس خود را به تهران رسانده اند در مقابل بانک مرکزی رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند و خواستار بازگرداندن سپرده های خود شدند.
تجمع کنندگان شعار می دادند نترسید نترسید ما همه با هم هستیم
این بانک مرکزیه یا مرکز دزدیه

در مشهد غارت شدگان در مقابل دادگستری رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند. تجمع کنندگان شعار می دادند:‌ حکومت عدل علی؛ اینهمه بیعدالتی، پول مارو دزدیدن ولی میگن پس دادن و حکومت عدل علی- این همه بی عدالتی

در رشت؛ غارت شدگان موسسه کاسپین تجمع اعتراضی برگزار کردند.
مأموران سرکوبگر نیروی انتظامی در وحشت از گسترش این حرکت اعتراضی وحشیانه به انها حمله کرد ولی غارت شدگان با شعار مرگ بر دروغگو با انها درگیر شدند.

در نیشابور و بابل نیز غارت شدگان کاسپین در مقابل شعبه های این مؤسسه های غارتگر تجمع اعتراضی برگزار کردند و با دادن شعار خواهان اموال به غارت رفته خود شدند.

در سمنان جمع زیادی از پرستاران بیمارستانهای سمنان در مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند. پرستاران به پرداخت نشدن ۱۱ ماه کارانه اعتراض داشتند. معترضان که بیشتر آنان را زنان تشکیل می دادند با شعار "ای شادنوش نمونه، ساخت و ساز و رها کن، حق ما رو ادا کن" خواستار پیگیری مطالبات خود از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان شدند.

غارت شدگان مؤسسه ولی عصر در بهارستان در استان تهران روز یکشنبه ۲۵ تیر در مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در ماهشهر نیز کارکنان پتروشیمی تخت جمشید در اعتراض به مطالبات عقب افتاده تجمع کردند.

مردم شهرستانک در استان خراسان رضوی روز یکشنبه  با ماموران شهرداری و نیروی یکان ویژه گارد  که قصد قطع آب این منطقه و برداشتن منبع آب را داشتند درگیر شدند. مزدوران گارد ویژه به روی مردم آتش گشودند و یک نفر را کشته و ۱۵ نفر را زخمی کردند که حال دو نفر وخیم است.

در تهران کارگران کارخانه روغن نباتی پارس قو و  کارگزاران بیمه کشاورزی،  در کرمانشاه دانشجوبان و فارق التحصیلان موسسه آموزش عالی گنجینه هنر و معماری، در کرج مالکان زمین‌های کوثر هشتگرد، در ماهشهر کارکنان پتروشيمي تخت جمشيد و در اهواز فروشندگان و سازندگان قطعات یدکی فولاد ایران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

در اراک  کارگران کارخانه آذرآب برای چندمین بار در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق شان تا مرکز شهر راهیپمایی کردند.