روز چهارشنبه ۲۱ شهریور، طی یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن با حضور اعضای برجسته هر دو مجلس انگلستان، دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در این کشور، جزییاتی جدیدی را درباره فعالیت‌های تروریستی رژیم آخوندی در اروپا فاش کرد.

این کنفرانس مطبوعاتی با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف انگلستان و رسانه‌های بین‌المللی برگزار شد و سخنرانان آن عبارت بودند از:
دیوید جونز نماینده برجسته پارلمان انگلستان، وزیر ولز در کابینه دیوید کامرون و وزیر در امور رابطه با اروپا در کابینه اول ترزا می
باب بلکمن نماینده پارلمان
لرد مگینس عضو مجلس اعیان
دولت نوروزی نماینده شورای ملی مقاومت در انگلستان
حسین عابدینی معاون دفتر نمایندگی شورا در انگلستان
در شروع این کنفرانس خانم دولت نوروزی با تأکید بر این‌که اقدامات تروریستی رژیم در اروپا و آمریکا به‌طور خاص از ابتدای سال ۲۰۱۸ وارد مرحله کیفاً متفاوتی با گذشته شده است توطئه‌های تروریستی حکومت آخوندی در آلبانی، علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس و نیز دستگیری دو جاسوس رژیم در آمریکا را تشریح کرد، و از جمله گفت: تصمیم به موج جدید تروریسم و مشخصاً بمب‌گذاری در گردهمایی پاریس در شورای عالی امنیت رژیم که ریاست‌آن را شخص روحانی بعهده دارد گرفته شده است».
خانم نوروزی به تشریح نقش سفارتخانه‌های رژیم آخوندی در اروپا در تروریسم و شبکه جاسوسان آنها پرداخت و هم‌چنین توضیح داد که تشدید اقدامات تروریستی و جاسوسی رژیم آخوندی در اروپا و آمریکا علیه مقاومت ایران، پاسخ این رژیم به قیام سراسری مردم ایران است که تعادل نظام ولایت فقیه را برهم زده است.
دولت نوروزی در پایان گفت:
مقاومت ایران بر سه اقدام فوری و ضروری تأکید می‌کند:
اول. تروریست‌های دستگیر شده رژیم در آلمان و بلژیک بدون هیچگونه ملاحظه سیاسی در بلژیک محاکمه و مجازت شوند، دوم. مزدوران و جاسوسان وزارت اطلاعات در کشورهای اروپایی از جمله در انگلستان باید دستگیر، محاکمه و اخراج شوند.
و سوم. سفارت‌ها و نمایندگی‌های رژیم آخوندی در اروپا باید تعطیل شوند.
دیوید جونز نماینده برجسته پارلمان انگلستان در سخنرانی خود در این کنفرانس مطبوعاتی، گفت: مقامات رژیم ایران به نقش عمده مقاومت ایران در اعتراضات کنونی اذعان کرده‌اند. این رژیم موج جدیدی از فعالیت‌های تروریستی را (در اروپا) به‌راه انداخته است.
وی تأکید کرد: دولت انگلستان باید قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست سیاه و اعمال اقدامات مؤثرتری را مد نظر قرار بدهد... تروریسم و سرکوب داخلی هم‌چنان که در جریان قیامهای مردمی در ایران شاهد بودیم دو ویژگی رژیم ایران است، هیچ مدره‌یی در درون این رژیم وجود ندارد.
لرد مگینس عضو مجلس اعیان انگلستان در سخنانش گفت: من بعد از دستگیری اسدالله اسدی دیپلومات تروریست رژیم ایران چند سؤال پارلمانی را مطرح کردم؛ ما این مسئله را رها نخواهیم کرد... با تروریست‌ها نمی‌توان گفتگو کرد... تروریسم باید شکست داده شود.
باب بلکمن نماینده پارلمان انگلستان نیز درباره اقدامات تروریستی رژیم در اروپا و آمریکا، گفت: ما درباره یک توطئه در یک کشور صحبت نمی‌کنیم؛ بلکه بحث بر سر یک مسئله گسترده در تمامی کشورهای جهان است... اکنون ما در انتظار برگزاری (جلسات دادگاه) در بلژیک هستیم. می‌خواهیم مطمئن بشویم که آنها در برابر عدالت قرار گیرند و هرگز با تروریسم دموکراسی ما را تهدید نکنند. ما از آلمان می‌خواهیم که (اسدالله) اسدی را به بلژیک مسترد کند تا داگاه بتواند شروع بشود.
باب بلکمن افزود: شورای ملی مقاومت آلترناتیو واقعی حکومت مذهبی حاکم بر ایران است. سکوت (در برابر این رژیم) فقط آن‌را تشویق به استمرار فعالیت‌هایش می‌کند. من همه کشورهای اروپایی را فرا می‌خوانم که تمامی دیپلمات‌تروریست‌های رژیم ایران را اخراج کنند.
در این کنفرانس مطبوعاتی حسین عابدینی که خود از قربانیان تروریسم دیکتاتوری آخوندی بوده است، ضمن ذکر تجربه خودش که از سوی دیپلمات‌تروریست‌های رژیم در استانبول هدف قرار گرفت، عملیات مختلف تروریستی رژیم در اروپا هم‌چون ترور شهید بزرگ حقوق بشر دکتر کاظم رجوی را ذکر و یادآوری کرد.