کمیسیون امنیت و ضدتروریسم: ارتش سايبري آخوندها با هزاران تویيت عليه مجاهدين و مقاومت ايران با اسامي گوناگون به‌ویژه«ري‌استارت» از مشهد، تبريز، يزد و تهران 

در پي فراخوان وزير خارجه آمريكا به در ميان گذاشتن پرسش‌ها و مطالبات مردم ايران در شبكه‌هاي اجتماعي، اطلاعات و سپاه آخوندها در داخل و خارج ايران براي لجن‌پراكني عليه مجاهدين و مقاومت ايران بسيج شدند.

از بعدازظهر پنجشنبه ۲۷دي تا نیمه‌شب، هزاران تویيت و كامنت عليه مجاهدين و مقاومت ايران با اسامي گوناگون به‌ویژه «ري‌استارت» پست شده است. به‌عنوان نمونه، فقط در سند ضميمه ۲۱۰۰ تویيت و ري‌تویيت عليه مجاهدين از کارخانه‌های ترول آخوندي در مشهد، تبريز، يزد و تهران در روز پنجشنبه به چشم مي‌خورد.
در اين بسيج نفرت‌انگیز، در کنار هشتگ «ري‌استارت اپوزيسيون»، كدهاي شناخته‌شده رژيم پليد آخوندي در قالب هشتگ‌هايي از قبيل «ايرانيان از سازمان مجاهدين خلق ايران متنفرند» و «نه به مجاهدين خلق» به چشم مي‌خورد.
در اين بسيج كثيف، همچنين براي پنهان كردن مبدأ ، از آي‌پي (IP )هايي در اروپا و آمريكا ازجمله اسپانيا، آلمان و آمريكا استفاده‌شده است.
سوابق «ري‌استارت» كه گرداننده آن (محمد حسيني) از تلويزيون رژيم شروع به کارکرده و بعد از «سبز» خامنه‌ای از امارات و قبرس و سرانجام آمريكا سر درآورده است، بر كسي پوشيده نيست و كليپ مصاحبه او در اوت ۲۰۱۳ با يك تلويزيون لس‌آنجلسی بر روي اينترنت در دسترس است. او تصريح مي‌كند كه مأموران وزارت اطلاعات در امارات «محبت كردند» و در جلسه‌ای با او پيشنهادشان براي راه‌اندازي يك تلويزيون را در ميان گذاشتند و «گفتند خبرهایی بهت می‌دهیم که به نفعت است. تو به ما فحش هم می‌دهی، تو اگر مشکل وجهه‌ات هست ما وجهه‌ات را درست می‌کنیم. اخباری بهت می‌گوییم بگو، از این نوع تلویزیون‌ها هم اینجا می‌بینیم، بعد یکسری اسامی را به من گفتند ولی سند ازشان ندیدم، مثلاً گفتند که ببین ما فلانی را، داریم پولش را می‌دهیم، فلان تلویزیون را داریم ما پولش را می‌دهیم. حسیني، یا این پول‌ها را می‌گیری ... یا اینکه یک‌دهمش را مصرف می‌کنیم و نمی‌گذاریم موفق شوی. خودت انتخاب کن . تلویزیون می‌زنی آگهی‌اش می‌آید. سیستم‌اش هست خبرهایی هم به تو می‌دهیم که همه‌اش انتقادی [از رژيم] است».

شوراي ملي مقاومت
كميسيون امنيت و ضد تروريسم
۲۸دي ۹۷ (۱۸ ژانويه ۲۰۱۹)