اقدامات دیوانه‌وار ماشین سایبری اطلاعات و سپاه آخوندها در برابر کارزارهای جهانی مقاومت

تظاهرات بزرگ ایرانیان در پایتختهای مختلف جهان و گردهمایی ۵ روزه در اشرف ۳ با حضور ۳۵۰ شخصیت سیاسی از ۴۷ کشور مضافاً بر فعالیت کانون‌های شورشی در داخل میهن اشغال‌شده تعادل حکومت آخوندی را در هم ریخته و در وضعیت تحریم کامل نفتی و لیست‌گذاری خامنه ای و ظریف، ضربات جانکاهی به رژیم وارد کرده است.
علی ربیعی سخنگوی دولت آخوند روحانی و از پایه‌گذاران گشتاپوی دینی در ۱۳ مرداد گفت ادبیات کاخ سفید خیلی به ادبیات مجاهدین نزدیک شده است.
کیهان خامنه ای در ۱۷ مرداد نوشت: مجاهدین «تا قلب خانه‌هایمان نفوذ کرده‌ و تاثیرگذاری مینمایند».
پاسدار سرتیپ ناصح در ۶ مرداد در تلویزیون رژیم گفت: «تمام چیزهایی که تو دنیا اتفاق می‌افتد علیه ما یک گوشه‌ای از لابی گری اینها (مجاهدین) است. هزینه‌ای است که اینها کردند ... در ارتباط با بحث موشکی می‌بینیم که با آمریکا اینها اطلاعات می‌دهند در ارتباط با بحث حقوق‌بشر اینها اسناد مدارک، پرونده‌سازی می‌کنند می‌دهند به اروپایی‌ها از اون طریق به ما فشار بیاید یعنی از همه اهرمها بر علیه ما دارند استفاده می‌کنند».
همزمان سرکردگان رژیم از استقبال فزاینده از مجاهدین و مقاومت ایران در شبکه های اجتماعی ابراز وحشت می‌کنند.
پاسدار سرتیپ غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیر عامل رژیم گفت: «جنگ جدید با (مجاهدین) در فضای مجازی سخت¬‌تر از عملیات مرصاد است... بسیاری از کامنت‌هایی که سرشار از نفرت، توهین و استهزا است از سوی همین (مجاهدین)، آنهم با اکانت‌های فیک بارگذاری می‌¬¬شوند. در بسیاری از غائله¬‌ها رد پای (مجاهدین) هویداست، بسیاری از جریان¬های خبری در فضای مجازی که ضد¬نظام و ضدانقلاب است ریشه در عملیات¬روانی (مجاهدین) دارد.... (مجاهدین) تلاش دارند تا از برخی ضعف¬‌های اقتصادی داخلی استفاده کرده و فرمان شورش صادر کنند... در اتفاقات سال گذشته ما شاهد بودیم که همین جریان فیک خبری نقش زیادی در القای کمبودهای غیرواقعی کالاهای اساسی داشت... آن‌ها در تلاش هستند تا بر افکار عمومی و ذهنیت جامعه ایرانی تاثیر منفی بگذارند و یاس، ناامیدی و ناکارآمدی جمهوری اسلامی را القا کنند» (خبرگزاری حکومتی ایسنا ۷ مرداد).
پاسدار کوثری جانشین قرارگاه ارتجاع موسوم به ثارالله گفت: امروز «آن‌ها (مجاهدین) توان خود را بر روی لجن‌پراکنی در فضای مجازی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گذاشته‌اند»(تلویزیون رژیم ۷ مرداد).
محمد جواد هاشمی‌نژاد عامل اطلاعات آخوندها به «‌حضور ۱۵۰۰ نفر (از مجاهدین) در سه شیفت کاری به‌صورت ۲۴ ساعته» در فضای مجازی و نقش آنها «در آشوب‌هایی که در سال ۹۶ در کشور اتفاق افتاد» پرداخت و گفت «ما بایستی دشمن را بشناسیم اهدافش را بشناسیم که بتوانیم طراحی‌مان در جهت تقابل با آن» باشد (تلویزیون رژیم ۷ مرداد).
پاسدار سرتیپ فروتن از تشکیل دهندگان سپاه پاسداران نیز گفت: مجاهدین «این بار می‌خواهند از طریق حوزه سایبری و نرم، ارزش‌های ملت و نظام ما را کمرنگ جلوه دهند» (خبرگزاری حکومتی میزان ۱۱ مرداد).
در چنین شرایطی وزارت اطلاعات، سپاه تروریستی پاسداران و نیروی قدس با به کار گرفتن ماشین تبلیغاتی و سایبری خود مذبوحانه به مقابله برخاسته‌اند. شیطان سازی، پخش اطلاعات و خبرهای دروغ، به کار گرفتن ایمیل‌های مجعول، ارسال ایمیلهای تهدید آمیز، ارسال ویروس برای هک کردن کامپیوترها و ایمیل‌های اعضا و پشتیبانان مقاومت، روش‌های شناخته‌شده ارگانهای سرکوبگر رژیم پلید آخوندی است. به منظور هوشیاری هموطنان برخی نمونه‌ها به اطلاع می‌رسد:
۱-وب سایت انگلیسی زبان رژیم به نام «ایران فرانت پیج IFP» در یک هیاهوی مسخره و سراپادروغ ادعا میکند به نوار «جلسه خصوصی مجاهدین خلق درآلبانی» دست یافته است؛ اما در کلیپ ۲ دقیقه ای از این جلسة باصطلاح خصوصی با صدای آقای مهدی ابریشمچی در مورد نقد سیاست دولتهای گذشته آمریکا در مماشات با رژیم آخوندی منتشر کرده و بسرعت توسط سایتها و مزدوران وزارت اطلاعات بازنشر شده است، هیچ چیز جدید و خصوصی و مخفی وجود ندارد. به آلبانی هم هیچ ربطی ندارد. صرفاً قسمت مثله شده ای از یک جلسه علنی نیرویی بعد از گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس در ۱۰ تیر ۱۳۹۶ می‌باشد که مطالب مشابه آن بارها در سیمای آزادی و سایت‌های مقاومت ایران پخش و درج شده است. خالی‌بندی اطلاعات آخوندها از ورشکستگی و نیاز شدید رژیم به روحیه دادن به نیروهای وارفته خبر میدهد.
وب سایت IFP که مطالبش به انگلیسی و عربی است در ژوئن ۲۰۱۴ بنام محمود عسگری در آدرس تهران-خیابان علی شریعتی پیرجمالی شماره ۲۶ ثبت شده است و شماره تلفن آن ۲۱۷۷۵۲۸۸۸۸ -۹۳ میباشد. شایان یادآوری است که ۹۳ کد افغانستان است.
۲-در یک اقدام ناشیانه و ابلهانه دیگر، وزارت اطلاعات در سایتی به اسم «مزاحمین. ارگ» مدعی دست‌یابی به یک کلیپ دیگر از مهدی ابریشمچی در یک نشست داخلی در آلبانی شده است. این سایت با درج یک عکس از آقای ابریشمچی در یک جلسه سخنرانی عمومی در پاریس، صدای یک زن ناشناس را پخش میکند که می پرسد «.... در سال ۲۰۱۳ یک پیام اومد که تا شش ماه دیگه رژیم سرنگون میشه ... ‌». وزارت اطلاعات سپس جمله نامفهوم زن ناشناس را به عنوان اعتراض اعضای رده بالای مجاهدین در آلبانی قلمداد میکند. در حالیکه نه عکس آقای ابریشمچی ربطی به آلبانی دارد و نه صدای زن ناشناس (به فرض که صدا توسط گشتاپو تولید نشده باشد) به آلبانی مربوط میشود. موضوع سؤال (پیام سال ۲۰۱۳) نیز ربطی به هیچیک از جلساتی که آقای ابریشمچی در آن سخنرانی کرده و یا به سوالات هموطنانمان پاسخ داده، ندارد. بگذریم که پیام مورد ادعای زن مزبور در سال ۲۰۱۳ هیچگاه وجود نداشته است.
وب سایت «مزاحمین» که در مشهد ثبت شده آدرس وزارت اطلاعات را در سربرگش آورده و با فرافکنی بر روی مجاهدین می‌نویسد: «هر جا ترور، جنایت و خیانت هست، ما هستیم». این وب سایت در معرفی خود نوشته است «وبسایت مزاحمین خلق ایران نمایه ای از یک تشکل دانشجویی – علمی و حقوق بشری است که حاصل تلاش عده ای از دانشجویان در سراسر کشور می باشد و عمدتا از علاقه مندان در حوزه ضدتروریسم تشکیل شده است»!
معنی دانشجو و علم و حقوق بشر در دنیای ابتذال آخوندی به واقع چیزی بیش از این نیست. همان به اصطلاح دانشجویانی که خامنه ای در روز اول خرداد ماه گذشته در مورد آنها گفت: «در این یکی دو سال گذشته -طبق گزارشهایی که به من میرسد- تشکّلهای دانشجویی و مجموعه‌های دانشجویی کارهای خوبی انجام داده‌اند در زمینه‌ی مسائل گوناگون؛ چه مسائل کشوری، چه مسائل بین‌المللی.... این اعلام حضورها خوب است. یا گاهی اوقات یک تجمّعی مثلاً جلوی سفارتخانه خوب است؛ البتّه با متانت، با دقّت، با عقلانیت و با نشان‌ دادن اقتدار روحی و معنوی. این‌ جور نیست که همیشه از دیوار بالا رفتن خوب باشد، یک جاهایی البتّه خوب است...».
۳-افلاس اطلاعات آخوندها در روزنامه حکومتی خراسان در مقاله ای در ۱۳ مرداد تحت عنوان «انتشار اولین سند محرمانه دخالت مجاهدین در اغتشاشات دی ۹۶» به اوج میرسد.
این مقاله به نقل از خامنه ای در ۱۹ دی ۹۶ می نویسد مجاهدین ضلع سوم وقایع دی ماه بودند و از ماهها قبل برای آن آماده بودند. سپس فاتحانه (!) می نویسد «در این گزارش برای نخستین بار بخش هایی از نشست محرمانه تروریست های منافقین در اسفند ۹۷ منتشر می شود که در آن مهدی ابریشمچی نفر دوم این گروهک به صراحت از نقش این تروریست ها در اغتشاشات دی ماه ۹۶ پرده بر می دارد». روزنامه رژیم می افزاید: «صوت این جلسه محرمانه ۵ ساعته توسط یکی از اعضای رده بالای این گروهک تروریستی منتشر شده است که بخش هایی از آن در گزارش روزنامه خراسان پیاده و منتشر می شود». آنگاه به نقل از این باصطلاح سند فوق محرمانه (!) از نقش مجاهدین و کانونهای شورشی در کازرون و اهواز و تویسرکان خبر میدهد و به نقل از مهدی ابریشمچی بر ضرورت فعال تر کردن «هزار اشرف یعنی همان هزار کانون شورشی» و «به شورش کشیدن شهرها» تاکید میکند. این قبل از هر چیز، کابوس بی‌پایان رژیم و اطلاعات آخوندی را بازتاب می‌کند.
۴-بدنبال فضاحت جعل توییت از قول سرکنسول فرانسه در بیت المقدس (اطلاعیه ۲ مرداد کمیسیون امنیت و ضدتروریسم)، اطلاعات آخوندها به جعل توییت از طرف یکی از مقامات پلیس تورنتوی کانادا بنام دونالد بلانجر مبادرت کرد. دیلی بیست در ۱۷ مرداد در این رابطه نوشت:
«مقامات اطلاعاتی آمریکا در حال مانیتور کردن یک کارزار دروغ پراکنی در رسانه‌های اجتماعی هستند که با جعل تلاش می‌کند مشاور امنیت ملی کاخ سفید جان بولتون را درگیر عملیات پول‌شویی و قاچاق بین‌المللی مواد مخدر نشان دهند. یک کاربر توییتر (دونالد بلانجر) که ادعا میکرد یک مقام عالیرتبه اجرای قانون در کانادا است، پرونده‌هایی را منتشر کرد که در ظاهر انتقال اینترنتی ۳۵۰ هزار دلار پول از یک شرکت کانادایی پوشاک کودکان است که به یک حساب بانکی در سوئیس متعلق به دختر جان بولتون مشاور مشاور امنیت ملی واریز شده است.....
توییتر این حساب جعلی را تعلیق کرد و سخنگوی روابط عمومی پلیس تورنتو آلکس لی به دیلی بیست تایید کرد که این یک شخصیت تقلبی است. لی گفت که این مقام عالیرتبه پلیس که حساب جعلی به نام اوست، هرگز یک حساب توییتر نداشته است....
یک مقام آمریکایی که با کمپین آشکار دروغ‌پراکنی آشنا می‌باشد گفت: مقامات جامعه اطلاعاتی از این تلاش آگاه بودند.
لی فاستر، در شرکت امنیت سایبری فایر آی به دیلی بیست گفت که تکنیک های فریب با آنچه که ما در گذشته دررابطه با عملیات نفوذ ایران دیده‌ایم همخوان بوده است...
بولتون در بین مقامات دولت ترامپ یکی از تهاجمی ترین منتقدان به رژیم ایران است.
یک مقام رسمی آمریکا گفت: بولتون هدف عملیات نفوذ حمایت شده توسط یک دولت قرار گرفته که برای تضعیف موقعیت بولتون در دولت (آمریکا) طراحی میکند.
هرچند توییتر بسرعت توییتهای جعلی را حذف کرد و حساب توییتری را بست اما معدودی سایتهای سمپاتیک به رژیم ایران مانند ایران فرانت‌پیج ادعای بلانجر را منعکس کردند که یک تاجر کانادایی که رابطه بسیار نزدیکی با مجاهدین دارد، مبلغی را که ما بازاء قاچاق «مقدار قابل توجهی تریاک» بدست آورده منتقل کرده است. ایران فرانت پیج اضافه کرد بولتون یک حامی سرسخت گروه تروریستی مجاهدین خلق است».
۵-از تیرماه ۱۳۹۸ وزارت اطلاعات به ارسال پیامهایی به هواداران مقاومت از طریق ایمیلهای مجعولی مبادرت کرد از قبیل «م.ا.توحیدی» و «م.ابریشم»:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
m.abrisham۱۹۵۷@gmail.com

دشمن با استفاده از این ایمیلها که به اسم برخی از افراد شناخته شده یا مشابه ایمیلهای آنها جعل شده، تلاش کرد به انتشار اطلاعات دروغ و گمراه کننده در میان ایرانیان و هواداران مقاومت ایران بپردازد.
۶-سایبری دشمن در اواخر تیر ۱۳۹۸ از طریق یک کاربر تلگرامی، با نام جعلی «ستارگان زمینی» @SetareganZamini در اواخر تیر ۹۸ با شماری از ایرانیان و هواداران تماس گرفته و درخواست کمک مالی برای کانون های شورشی درداخل کشور میکرد.
۷-سایبری دشمن در تیر ۹۸ با سوء استفاده از اسم یکی از هواداران مجاهدین از طریق ایمیل «زهرا اصل روستا» این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پیامی ارسال نمود کهیک سند پی دی اف ضمیمه آن بود. در پیام عنوان کرده بود که سند حاوی سوالاتی است که از اشرف نشان ها میخواست پاسخ آنرا برایش ارسال کنند. این سند پی دی اف حاوی ویروس بود و با هدف هک کردن و سرقت اطلاعات کامپیوترهای دیگران تنظیم و ارسال شده است.
۸-در اردیبهشت و خرداد ۹۸ کاربری با نام جعلی «آرزو» (Arezoo AREZOO) که خودش را به عنوان یکی از مسئولان مجاهدین که مسائل اشرف نشان ها را دنبال میکند معرفی میکرد، با شمار زیادی از هواداران تماس میگرفت و مطرح میکرد از آنجا که الان خودش درگیر تظاهرات پی درپی است و فرصت کمی دارد، فردی بنام «هما» جایگزین او خواهد بود. مامور بعدی که خود را هما معرفی میکرد، با سوالات مختلف در صدد کسب اطلاعات از مقاومت بود از جمله می نوشت» میخواستم بدونم شما کسی رو توی ایران که بتونم باهاش صحبت کنم میشناسی و میتونی معرفی کنی، هرکسی در هر کجا که خودتون فکرمیکنید میتونه با ما رابطه داشته باشه حتی خبر بده یا کوچکترین کاری رو انجام بده ممنون میشم».
۹-در اردیبهشت ۹۸ دشمن از طریق یک ایمیل مجعول با نام «اشرف ۳ آلبانی» ashraf۳این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یک سند پی دی اف تحت عنوان «گزارش تصویری از اشرف نشان های آلبانی …» ارسال کرد. این سند حاوی ویروس بود که در صورت کلیک روی آن وارد سیستم کامپیوتر شده و اطلاعات کامپیوتر را تخلیه میکرد.
۱۰-سایبری رژیم در فروردین ۹۸، از طریق یک ایمیل جعلی به نام یکی از اعضای شناخته شده مقاومت، پیامهای فوری ارسال میکرد و هشدار میداد که برخی از ایمیلها هک شده است. از جمله در یک پیام نوشته بود «سلام- به اطلاع عزیزان میرسانم که ایمیل ... هک شده، اگر چیزی فرستاد باز نکنید ویروس است و کامپیوتر و گوشی شما را آلوده میکند. به همه دوستان اطلاع رسانی کنید». بعد از مدتی هم برای برخی از افراد پیام میداد که روی این ایمیل که برایتان میفرستم ارتباط بگیرید ویا اینکه » سلام، تلفنت را گم کردم لطفا اینجا برایم بنویس». هدف وصل نفرات به ایمیل آلوده و کسب اطلاعات بود.
۱۱-در فروردین ۹۸ سایبری رژیم با یک ایمیل به نام «آرمان سرفراز» arman.sarfraz۱۳۴۰@gmail.com برای قدرتنمایی آخوندی و ایجاد جو بی اعتمادی، تلاش می‌کرد چنین جلوه دهد که در صفوف مجاهدین نفوذی های زیادی دارد. در همین رابطه با یک کپی‌برداری و تقلید ناشیانه در یک متن تحت عنوان «شماره ۱۰ هشیاری» که برای هواداران ارسال شده بود، نوشت: «مجموعه موارد این ایام نشان از وجود نفوذی در صف اشرف نشان ها و مجاهدین دارد که توجه به اطرافیان و مرزبندی و هشیاری را صد چندان میکند». در همین متن با سرهم بندی کردن خبرهای دروغ، برای جلب اعتماد مخاطب به معرفی برخی ایمیلهای رژیم و چند شماره تلفن به عنوان تلفنهای مشکوک شده بود که گوئیا «با اشرف نشانها تماس گرفته و خواستار کمک مالی میشوند». غافل از اینکه کمکهای مالی یاران اشرف نشان هرگز با چنین شیوه‌هایی صورت نمی‌گیرد.
۱۲-در یک نمونه دیگر وزارت اطلاعات با استفاده از تلگرام یک نفر بازداشت شده درایران، با برادروی درخارج کشور تماس گرفته واو را به ایران دعوت میکند. این هموطن در پیگیری های بعدی از داخل ایران متوجه میشود که برادرش را دستگیر کرده اند و مشخصات تلگرام وی را بدست آورده و مورد سوءاستفاده قرار داده اند.
۱۳-سایبری رژیم آخوندی با ایمیل ساختگی «اچ-ملی» h meli۸۹۶@gmail.co که از روی ایمیل همبستگی ملی اقتباس شده است به پخش اطلاعات دروغ و لجن پراکنی علیه مجاهدین و مقاومت مبادرت میکند. ایمیل اصلی hmeli۸۹۶@gmail.com میباشد که سایبری آخوندی بین دو حرف h و m یک فاصله گذاشته است.
۱۴-مأموران اطلاعات با دو ایمیل با مشخصات «طوفان ۲۰۱۹» toufan۲۰۱۹@gmail.com و «امضا محفوظ» این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پیامهایی برای ایرانیان و هواداران ارسال کرده و در نقش مخالف رژیم، به طرح یک سری سوالات و آن گاه تکرار اتهامات رژیم و سپس به لجن پراکنی علیه مجاهدین و مقاومت می‌پردازند.
۱۵-سایبری آخوندها، اقدام به ایجاد یک آی دی اسکایپ جعلی بنام ISSA نموده است که مشابه یکی از آی دی های مورد استفاده مقاومت در شبکه اسکایپ است. هدف تخلیه اطلاعاتی هواداران مقاومت بود که با هوشیاری آنها خنثی شد.
۱۶-یک غلط اضافی اطلاعات آخوندها ارسال پیامهای تهدید آمیز توخالی برای هوادارانی است که روی شبکه های تلگرامی فعال هستند. در یکی از پیامهایی که از طرف «دیدبان فضای مجازی» رژیم برای کاربران ارسال شده آمده است: «کاربر گرامی- شما وارد گروه قیام سراسری وابسته به منافقین (سازمان مجاهدین خلق) شده اید ... عضویت شما در گروه مورد اشاره تا این لحظه از نظر ما نا آگاهانه اما پس از مشاهده پیام ادامه عضویت به منزله عضویت آگاهانه در گروه تلگرامی وابسته به منافقین بوده و منجر به عواقب قانونی برای شما میباشد....».
واضح است که اطلاعات آخوندها جرأت ندارد قانون مورد استناد خودش را که جز قانون ولایت فقیه نیست نام ببرد. والا به محض اسم آوردن از این رژیم نامشروع و قوانین ضد انسانی آن مشمول شکایت و عدالت و مستوجب سخت‌ترین کیفر و گوشمالی از سوی مردم ایران است.
۱۷-عوامل اطلاعاتی رژیم در چند ماه گذشته، از شماره تلفن ۳۳۹۳۷۵۰۲۰۷۵ با هواداران مقاومت در فرانسه تماس گرفته و تلاش میکردند مشخصات فیس بوک و ایمیل آنها را بدست بیاورند.
۱۸- اطلاعات آخوندها اخیراً از طریق ایمیلی مشابه ایمیل خبرنگار یک رسانه آمریکایی، و با استفاده از عکس و مشخصات همین خبرنگار، از یکی از پشتیبانان مقاومت درخواست مصاحبه می‌کند و در این پوش، یک ویروس خطرناک برای هک کردن کامپیوتر ارسال می‌کند. سیستم ضد ویروس نصب شده بر روی کامپیوتر گیرنده، بلافاصله اعلام کرد این ایمیل آلوده و خطرناک است.
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم از عموم هموطنان بویژه پشتیبانان مقاومت و هواداران مجاهدین میخواهد ترفندهای حقیر رژیم آخوندها را افشا و توطئه های سایبری آخوندها را خنثی کنند.
از پاسخ دادن به ایمیل‌ها، تماسهای تلفنی و هر گونه ارتباطات ناشناس و غیرمطمئن از جمله در تلگرام، اسکایپ و واتساپ بپرهیزید و موارد مشکوک را با نمایندگی‌های شورا یا دفاتر مجاهدین در کشورهای مختلف در میان بگذارید.
سایر هموطنان و هواداران را نسبت به ترفندهای دشمن مطلع و هوشیار کنید.

شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ (۱۴ اوت ۲۰۱۹)

 

ایمیل حاوی ویروس

هشدارهای امنیتی گوگل

 

ایمیلهای جعلی

ایمیلهای جعلی برای کسب اطلاعات


اسکایپ جعلی- سمت راست مجعول است


غلط اضافی دیدبان فضای مجازی رژیم