Submit to FacebookSubmit to telegramSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

عکس تظاهرات روز دوشنبه 25بهمن

بنا به گزارشهای دریافتی روز سه شنبه ۲۶ بهمن، هزاران نفر از مردم اهواز در سومین روز اعتراض خود، دست به تظاهرات زدند و در مقابل استانداری تجمع کردند و به آلودگی هوا و قطع آب و برق اعتراض کردند.در پی تجمع گسترده مردم به جان آمده اهواز، فرماندار رژیم در این شهر به میان تظاهرکنندگان آمد و از آنها خواست ۲۰ نماینده تعیین کرده و در جلسه استاندار و معاون وزیر نیرو شرکت کنند.اما تظاهرکنندگان او را هو کردند وبا شعار دروغه دروغه جوابش را دادند.

رژیم آخوندی از ترس گسترش اعتراضات مردم اهواز، خیابانهای اطراف استانداری، پل معلق و فلکه اول کیانپارس معروف به فلکه آتش نشانی را بسته است.
رژیم آخوندی برای جلوگیری از بازتاب تظاهرات مردم اهواز تا ظهر امروز اینترنت را قطع کرده بود.
خبردیگری از اهواز حاکی است مجتمع تجاری کیانپارس امروز دچار آتش سوزی شد.
در شادگان نیز تظاهرات مشابهی در روزهای گذشته برگزار شده است. این تظاهرات علیه بی توجهی رژیم آخوندی به هوای آلوده، آب آلوده و غیر قابل شرب و قطع برق و آب در یازده شهر خوزستان در سه روز گذشته بود.


مردم اهواز و شادگان علیه مقامات و نیروی انتظامی شعار دادند و خواهان استعفای کارگزاران رژیم از جمله استاندار و معصومه ابتکار معاون آخوند روحانی شدند.
به دنبال گسترش اعراضات مردم امروز سه شنبه حمید چیت‌چیان، وزیر نیروی کابینه آخوند روحانی به اهواز رفت تا ستاد بحران را در استانداری تشکیل دهد.
 به قتل رساندن یک جوان بیگناه به نام حسن آلبو غبیش در شادگان توسط ماموران سرکوبگر نیروی انتظامی نیز عامل تشدید اعتراضات مردم شد. مردم کلانتری شهر را آتش زدند و درگیری میان آنها و مأموران سرکوبگر نروی انتظامی تا امروز ادامه یافت.