بر اساس آمار مشخص از دهها بیمارستان و از گورستانها تعداد قربانیان کرونا در استان ۱۴ میلیونی تهران از ۱۰ هزار نفر بسا بیشتر است

۴۸۷۵ فوت از اول اسفند تا اول خرداد در ۱۸ بیمارستان از ۱۳۸ بیمارستان که بیمار کرونایی می‌پذیرند
سازمان مجاهدین خلق ایران امروز پنج‌شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ اعلام کرد، بر اساس آمار مشخص از دهها بیمارستان از ۱۳۸ بیمارستانی که در استان تهران بیمار کرونایی می‌پذیرند و آمار گورستانها، شمار جان باختگان کرونا در استان ۱۴ میلیونی تهران از ۱۰هزار نفر بسا بیشتر است. به این ترتیب شمار قربانیان در ۳۲۳ شهر قطعا بیش از ۴۷ هزار و ۵۰۰ نفر است.
از اول اسفند تا اول خرداد در بیمارستانهای یافت آباد، امام حسین، خمینی، مسیح دانشوری شهدای گمنام (میدان خراسان)، لقمان حکیم، مدرس، شهدای تجریش لبافی نژاد، سینا، ضیاییان، اعلم، طالقانی، مداین، کاشانی، شریعتی، مفتح ورامین و سجاد در شهریار تهران ۴۸۷۵ بیمار کرونایی جان باخته اند. این آمار فقط مربوط به ۱۸ بیمارستان از ۱۳۸ بیمارستان در استان تهران است که بیمار کرونایی می‌پذیرند.
شمار جان باختگان در البرز به ۱۶۶۰ نفر، در خوزستان به ۳۵۵۰ نفر، در کرمانشاه به ۱۰۷۵ نفر، در لرستان به ۱۴۳۰ نفر، در مازندران به ۲۷۱۰ نفر و در همدان به ۱۲۷۵ نفر رسیده است. آمار واقعی در استانهای مختلف بیشتر شده اما حکومت آخوندها با دروغگویی و فریبکاری تلاش به مخفی کردن آن دارد. ابعاد قربانیان کرونا در سایر استانها و میزان پنهانکاری و دروغگویی رژیم را از اظهارات دو روز پیش استاندار تهران می توان دریافت که گفت: «میانگین فوت شدگان کرونا در کشور ۵/۸ (درصد) و در استان تهران ۵/۳ (درصد) است»(ایلنا ۶ خرداد).
یک عضو کمیته کشوری مبارزه با بیماری‌های واگیر در وزارت بهداشت رژیم گفت: «از بین بیماران کرونا که به بیمارستان می آیند ۱۲ درصد»و «۵۰ درصد بیماران کرونا که به بخش مراقبت های ویژه می آیند فوت می کنند»(مردانی -ایرنا ۷ خرداد).
حریرچی معاون وزیر بهداشت آخوندها تقصیر را به گردن مردم انداخت و گفت: «تهران ۴۴درصد رعایت نکردند و تهران بالاخره در خیلی از این موارد پاشنه آشیل ما هست... تهران از لحاظ این رعایت پروتکل‌ها متأسفانه بدترین وضعیت را دارد خصوصاً حاشیه تهران و شهرهای اطراف تهران پر تراکم هست و مسائل جانبی که در آن وجود دارد بعضی از مراسم‌هایی هم که برگزار می‌شود»(تلویزیون رژیم ۵ خرداد).
حریرچی روز بعد تلاش کرد با جعل خبر و تاکتیک نعل وارونه آمار فزاینده قربانیان در ایران را توجیه کند. وی گفت: «حالا کشورها مثل انگلیس کسانی که در خانه های سالمندان فوت می کنند که کم نیستند جزو آمار شان نمی آورند یا کشور آلمان می‌آید می‌گوید اگر کسی فوت کرد به دلیل کرونا تست او هم مثبت بود ولی اگر بیماری زمینه ای داشت ما جزو آمار نمی‌آوریم که مثلاً ۵۰ درصد بیمار هایی که آنجا فوت میکنند چون افراد پیر هستند بالاخره یک فشار خونی دیابتی یک ناراحتی تنفسی دارند نه ما خیلی شفاف اعلام کردیم آمار ما را هم می بییند همین اخیراً مثلاً رو به نزول بود در موارد تشخیصی گاهی رفته بالا آن هم دلیل خاص خودش را دارد همانطور اعلام کردیم به مهندسی آمار به هیچ وجه اعتقاد نداشتیم»!! حریرچی همچنین خاطرنشان کرد: «۸۲ درصد اطلاعاتی که در مورد کرونا در فضای مجازی در کشور ما منتشر شده کسانی منتشر کردند که شناسنامه‌دار علیه مملکت و نظام اقدام میکردند» (تلویزیون رژیم ۶خرداد).
سخنگوی وزارت بهداشت رژیم نیز برای توجیه آمارهای دروغین رژیم در پاسخ به این سوال که گفته میشود «تعداد فوت‌شدگان پانزده‌هزار نفر هست» گفت «معیار اعلام آمار در همه جای دنیا کانفرم کیس هست.کیس قطعی و معیار تشخیص قطعی هم فقط برای بیماری کرونا و کووید۱۹ تست پی سی آر هست ما بدون پی سی آر به مریض نمی‌توانیم بگوییم مورد قطعی ابتلاء» (تلویزیون رژیم ۵ خرداد). به این ترتیب وزارت بهداشت رژیم با صراحت اذعان میکند که آمار رسمی رژیم فقط شامل مواردی است که قبل از مرگ ابتلا قطعی آنها با تست پی سی آر محرز شده باشد.
در همین حال اخبار کارگزاران رژیم از استانهای مختلف کشور از افزایش شمار مبتلایان خبر میدهد. زالی رییس ستاد کرونا در تهران گفت: «در ۲۴ ساعت گذشته با ابتلای ۲۶۵ نفر به کرونا افزایش نسبی ۳.۵ درصدی را شاهد هستیم»(خبرگزاری قضاییه رژیم ۷ خرداد).
در کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت: «افزایش آمار بستری افراد مبتلا به کرونا در استان بسیار نگران کننده است و در صورتیکه این روند ادامه یابد به طور قطع با طغیان بیماری مواجه خواهیم شد» (جوان ارگان سپاه پاسداران ۷ خرداد). رئیس کمیته اطلاع‌رسانی همین دانشگاه گفت «هیچ شهرستان سفیدی در سطح استان نداریم، سه شهرستان کرمانشاه، جوانرود، هرسین و ثلاث باباجانی وضعیت قرمز کرونا دارند و مابقی در وضعیت هشدار هستند» (صراط نیوز ۷ خرداد).
در جیرفت رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت: «از اوایل اردیبهشت ماه تا اخر اردیبهشت ماه تعداد موارد مثبت قطعی مبتلا به کرونا به ۵ تا ۶ برابر فروردین ماه رسید»( ایسنا ۷ خرداد).
در دزفول رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: «موارد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در استان خوزستان و شهرستان دزفول رو به افزایش است از این رو دزفول همانند سایر نقاط استان در وضعیت قرمز به سر می برد». معاون وی گفت «هشت بخش بیمارستان بزرگ دزفول درگیر بیماران کرونایی هستند، ۱۳۰ نفر از کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت دزفول به کرونا ویروس مبتلا شده اند(خبرگزاری سپاه پاسداران ۷ خرداد).
در هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: «در یک هفته اخیر شمار مبتلایان به کرونا در هرمزگان افزایشی است. وضعیت در میناب نگران کننده است»(ایسنا ۸ خرداد).
در کردستان معاون استاندار گفت: «ارقام مربوط به کرونا در استان نگران کننده است»(خبرگزاری حکومتی مهر ۸ خرداد).

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۸ خرداد ۱۳۹۹ (۲۸ می ۲۰۲۰)