ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


ترفند تکراری رژیم درمانده و بحران‌زده آخوندی در هراس از مقاومت و قیام

۱-همزمان با کنفرانس بین‌المللی مقاومت ایران در ارتباط زنده با ۲۰۰۰ نقطه درکشورهای مختلف و اشرف ۳، وزارت اطلاعات آخوندها به یک فراخوان جعلی تحت عنوان «فراخوان کهکشان ۲۰۲۰ قیام و ایران آزاد» متوسل شد تا از این طریق توجه نیروها و پشتیبانان مقاومت را جلب کند و در صورت باز کردن ایمیل به جنگ روانی و لجن‌پراکنی بپردازد یا ویروس بفرستد.

 ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


۲-سایبری رژیم با درست کردن یک ایمیل مجعول به نام خواهر مجاهد بدری پورطباخ همردیف مسئول اول سازمان مجاهدین خلق ایران و ارسال پیام برای شمار زیادی از اعضاء و هواداران مجاهدین از همین ایمیل در صدد جلب اعتماد و کسب اطلاعات از مخاطبان برآمده است. در یکی از همین پیام‌ها می‌نویسد: «حتماً تحرکات اخیر رژیم به آخر خط رسیده آخوندی را از طریق سیما و رسانه‌های مقاومت دیده و شنیده‌اید. آنها قصد دارند با اجیر کردن چند هزار بسیجی ساندیس خور به اسم خانواده‌ها در اطراف اشرف ۳ در تیرانا تجمع تشکیل دهند... نمونه یکی از نامه نگاری‌های آنان را برایتان می گذارم واکنش مناسب نشان بدهید. این نامه را هم به همه کانال ها و هواداران ارسال کنید. بدری».

 ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


این در حالی است که خواهر مجاهد بدری پورطباخ در ارتباطات خود تاکنون از ایمیل استفاده نکرده است.


۳-اطلاعات آخوندی در یک پاتک حقیر در برابر بیانیه ۶۰۰ زندانی سیاسی با تولید یک ایمیل جعلی به اسم آقای فرزین هاشمی از کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت پیامهایی برای شماری از امضاء‌کنندگان این بیانیه فرستاده و نوشته است: «جنابعالی قبلاً زحمت کشیده و بیانیه مصداقی را در سال ۹۲ یا ۹۳ امضا کردید. آیا تمایل دارید که برای بروز شدن و محکم‌تر شدن بیانیه، مجدداً آنرا در تاریخ جدید تأیید کنید. ممنوم فرزین».

 ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


واضح است که هدف، تست مخاطبان به منظور باز گرداندن آب رفته به جوی وزارت، در انتقام از برنامه‌های روشنگرانه ارتباط مستقیم در سیمای آزادی در اردیبهشت و خرداد است.


۴-شایان یادآوری است که رژیم در یکشنبه ۱۸ خرداد به دنبال موج همبستگی اقشار مختلف هموطنان در بزرگداشت خانم مرجان هنرمند مقاومت ایران یک صفحه نشریه مجاهد جعلی، با عکس تعدادی هنرمندان و ورزشکاران داخل کشور منتشر کرد تا آنها را به خاطر تسلیت‌هایشان در سوگ مرجان به موضعگیری علیه مجاهدین وادار کند.

 ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


۵-در ۲۷ خرداد نیز سایت وابسته به وزارت اطلاعات موسوم به «شهدای ایران» برای تقاص کشیدن از «اعضا شورای شهر تهران» در یک توئیت جعلی به نام خانم مریم رجوی از نامگذاری خیابانی به نام مهندس بازرگان در تهران، عامدانه از آنها تشکر کرد.

 ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


۶-سال گذشته نیز رژیم در ۲۶ تیر ۹۸ با استفاده از توییت جعلی بنام سرکنسول فرانسه در بیت المقدس از «سفر خانم مریم رجوی به اسرائیل» خبر داده بود. متعاقباً وزارتخارجه«حساب توییتری قلابی از سوی سرکنسول فرانسه در بیت المقدس» را تکذیب و اعلام کرد: «سرکنسول فرانسه در بیت المقدس آقای پیر کوشار سوژه یک دزدی هویت در شبکه اجتماعی توییتر واقع شده است».

 ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


۷-چند هفته بعد در ۸ آبان ۹۸ رژیم به انتشار ۶ توییت جعلی دیگر بنام الکسیس کوهلر رئیس دفتر ریاست جمهوری فرانسه علیه مجاهدین مبادرت کرد و وقتی کسی در فرانسه خریدار نشد، سایبری گشتاپوی دینی از طریق مأموران پیشانی سیاه (از جمله مسعود خدابنده و سیامک نادری) به بازتاب همان توییت مجعول مبادرت کرد و نوشت: «رئیس دفتر ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد که مجاهدین خلق بزودی از فرانسه اخراج میشوند»! در این نقطه دیگر صبر کاخ الیزه بسر رسید و اعلام کرد «این حساب توئیتری (الکسیس کوهلر) نیست. از سوی دیگر او حساب توئیتر ندارد».

 ایمیلها و پیامهای جعلی وزارت اطلاعات و سایبری رژیم


کمیسیون امنیت و ضد تروریسم بار دیگر توجه عموم هموطنان بویژه پشتیبانان مقاومت و هواداران مجاهدین را به ترفندهای سایبری و توطئه‌های مذبوحانه رژیم آخوندی و ضرورت افشا و خنثی کردن آنها جلب میکند. از پاسخ دادن به ایمیل‌ها، تماسهای تلفنی و هر گونه ارتباطات ناشناس، از جمله در تلگرام، اسکایپ و واتساپ و هر وسیله ارتباطی دیگر اجتناب کنید. موارد مشکوک را با نمایندگی‌های شورا یا دفاتر مجاهدین در کشورهای مختلف در میان بگذارید و سایر هموطنان و نیروها را نسبت به ترفندهای دشمن هوشیار نمایید.


شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم
۹ تیر ۱۳۹۹ (۲۹ ژوئن ۲۰۲۰)