به گزارش خبرگزاری سپاه پاسداران موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس ارتجاع روز یکشنبه اعلام کرد طرح سؤال از روحانی تا کنون به امضای ۲۰۰ عضو مجلس رسیده است.

وی افزود: جمع آوری امضا از نمایندگان برای این طرح ادامه دارد و پیش بینی می شود تعداد امضاهای نمایندگان افزایش یابد.
در سؤالات اعضای مجلس ارتجاع از آخوند روحانی که زمینه چینی برای استیضاح وی است، رئیس جمهور ارتجاع را در زمینه بحرانهای مرگبار رژیم مورد سؤال و بازخواست قرار دادند:
۱. چرا و به چه دلیل قیمت های ارز خارجی به سرعت در حال افزایش و ارزش پول ملی در حال کاهش است؟.
۲. علت از هم گسیختگی اوضاع بازار مسکن، خودرو و تورم عجیب و غریب چندصد درصدی بازار مسکن چیست و چرا دولت طی هفت سال گذشته هیچ اقدام جدی برای تأمین مسکن مردم و کنترل قیمت و کیفیت خودرو انجام نداده است؟.
۳. در کجای برجام اشتباه استراتژیک مرتکب شدید که آمریکا بدون کوچکترین هزینه از این توافق خارج و اروپا هم با پرروئی تمام همچنان خواستار اجرای کامل برجام از سوی ایران است، بدون آنکه خود به تعهداتش عمل کند، حتی در حد عملیاتی کردن طرح حقیرانه اینستکس.
۴. قرار شد دولت به خاطر مشکلات ناشی از بیماری کرونا به واحدهای تولیدی و بخش های آسیب دیده وام اعطا کرده و کمک نماید. اما صدای اعتراض همه بخش ها بلند است. دولت در این زمینه چه کاری کرده و چقدر کمک کرده است؟.
۵. از فروردین ۹۷ که قیمت دلار دولتی ۴ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شد تا امروز چند میلیارد دلار به این قیمت عرضه شده است؟ به چه کسانی داده شده و سرنوشت این دلارها چه شده است و چه تأثیری بر کنترل تورم داشته است؟.