تلویزیون تاپ چنل آلبانی: گردهمایی آن لاین برای آزادی. ایران بسیاری از چهره های برجسته در این گردهمایی شرکت می کنند. تا حمایت خود را از یک ایران آزاد اعلام کنند.

تاپ چنل آلبانی۱۳ژوئیه-۲۳تیر۹۹: اپوزیسیون ایران گردهمایی سالانه "آزادی برای ایران" را برگزار می کند، که ده ها هزار ایرانی و حامیان مقاومت از سراسر جهان برای ابراز تمایل خود برای یک ایران آزاد و دمکراتیک شرکت می کنند. صدها نفر از سیاستمداران برجسته، شخصیت ها، فعالان حقوق بشر، رهبران مذهبی، نمایندگان مجلس، شهرداران و شهروندان از سراسر جهان برای بیان نظرات خود در مورد وضعیت ایران به این رویداد می پیوندند.

تاپ چنل آلبانی: گردهمایی آن لاین برای آزادی ایران


تاپ چنل تصاویری از شخصیتهای سیاسی و نمایندگان منتخب از ۴۷کشور جهان را که در گردهمایی گرد همایی ایران آزاد در ژوئیه ۲۰۱۹ در اشرف ۳ البانی منتشر کرد و نوشت: تولد اشرف ۳ و منظره و معماری آن که روزی یک سرزمین متروک بود، به عنوان پایتخت امید، نمادی از آغاز جدید ایران جدید، آزاد و متمدن است که می تواند دوباره ساخته شود.

تاپ چنل آلبانی: گردهمایی آن لاین برای آزادی ایران

همچنین هیئت آلبانیایی از جمله پاندلی مایکو، وزیر امور خارجه برای آلبانی های مقیم خارج و نخست وزیر پیشین آلبانی، لولزیم باشا رهبر حزب دموکراتیک آلبانی و فاطمیر مدیو رئیس حزب جمهوری خواه آلبانی نیز در این گردهمایی حضور داشتند.

تاپ چنل آلبانی: گردهمایی آن لاین برای آزادی ایران


 پس از این رویداد، ایلیر متا، رئیس جمهوری آلبانی ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹، از اشرف ۳ بازدید کرد و در آنجا با خانم رجوی دیدار و گفتگو کرد.

تاپ چنل آلبانی: گردهمایی آن لاین برای آزادی ایران


 تاپ چنل در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۰ اعلام کرد: "امسال، به دلیل شیوع همه گیر کرونا، جوامع ایرانی تصمیم گرفتند تا گردهمایی سالانه خود را در ۱۷ ژوئیه بصورت آنلاین برگزار کنند." مانند سالهای گذشته، بسیاری از چهره های برجسته در این کنفرانس آنلاین شرکت می کنند تا حمایت خود را از یک ایران آزاد اعلام کنند. "