فاشیسم دینی در وحشت از انفجار خشم مردم برای فرار از سقوط محتوم بی‌دریغ خون میریزد

خانم رجوی اعدام‌های ضد انسانی زندانیان کرد را قویاً محکوم کرد و خواستار اقدامات مؤثر جامعه بین المللی علیه آدم‌کشی روزانه خامنه‌ای و جلادان او در ایران، بازدید هیأت بین‌المللی از زندان ارومیه و تحقیق در مورد پرونده دو زندانی کرد شد که امروز پس از ۷ سال زندان با قساوت و شقاوت در زندان ارومیه در برابر خانواده‌های مزدوران رژیم اعدام شدند. هدف رژیم ارعاب در برابر قیام و روحیه دادن به مزدوران و به کار گرفتن خانواده‌های آنها در جاسوسی و سرکوب است.

رژیم غرقه در بحران آخوندی در اولین ساعات بامداد امروز، سه‌شنبه ۲۴ تیرماه ۹۹، دو زندانی سیاسی کرد، دیاکو رسول زاده و صابر شیخ عبدالله را در زندان ارومیه به اتهام آخوند ساخته محاربه اعدام نمود. این دو زندانی در سال ۱۳۹۲ دستگیر و پس از یکسال شکنجه در اداره اطلاعات مهاباد، در بی‌دادگاه ضد انقلاب مهاباد به اعدام محکوم شدند. این حکم جنایتکارانه متعاقبا به تایید دیوان عالی آخوندها رسید.

همزمان سخنگوی قضائیه رژیم، پس از هفته‌ها ضد و نقیض‌گویی، امروز از تایید حکم اعدام ۳ تن از دستگیر شدگان قیام آبان‌ماه خبر داد. زندانیان سیاسی امیرحسین مرادی، ۲۶ساله، سعید تمجیدی، ۲۸ساله و محمد رجبی، ۲۶ساله پس از مدتها شکنجه و اعتراف‌گیری اجباری، بخاطر شرکت در قیام آبان‌ماه به اعدام محکوم شدند. سخنگوی قضائیه رژیم همچنین اعدام رضا عسکری کارمند بازنشسته وزارت دفاع را اعلام کرد.

هفته گذشته در روز ۱۸ تیر دیکتاتوری دینی، در یک حکم جنایتکارانه، یک زندانی را به جرم نوشیدن مشروبات الکلی اعدام کرد. در همان روز دو زندانی در زندان گرگان اعدام شدند. در روز ۱۷ تیرماه یک زندانی در زندان مرکزی شیراز و در روز ۱۱ تیر ۵ زندانی در زندان گوهردشت اعدام شده بودند.

رژیم بحران‌زده آخوندی در هراس از قیام بنیان‌کن مردمی، مذبوحانه تلاش می‌کند با اعدام و حبس‌های طولانی مدت و دستگیری جوانان و با ایجاد جو رعب و وحشت از خیزش مردم به ‌جان آمده ممانعت کند.

خانم مریم رجوی رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران، شورای امنیت، دبیرکل، کمیسرعالی و شورای حقوق بشر ملل متحد و دیگر ارگانهای ذیربط را به اقدامات موثر علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران بخاطر استمرار شکنجه و اعدام و دستگیریهای کور و خودسرانه فراخواند.
 
خانم رجوی اعدام‌های ضد انسانی زندانیان کرد را قویاً محکوم کرد و خواستار اقدامات مؤثر جامعه بین المللی علیه آدم‌کشی روزانه خامنه‌ای و جلادان او در ایران، بازدید هیأت بین‌المللی از زندان ارومیه و تحقیق در مورد پرونده دو زندانی کرد شد که امروز پس از ۷ سال زندان با قساوت و شقاوت در زندان ارومیه در برابر خانواده‌های مزدوران رژیم اعدام شدند. هدف رژیم ارعاب در برابر قیام و روحیه دادن به مزدوران و به کار گرفتن خانواده‌های آنها در جاسوسی و سرکوب است. فاشیسم دینی در وحشت از انفجار خشم مردم برای فرار از سقوط محتوم بی‌دریغ خون میریزد.


دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۴ تیر ۹۹ (۱۴ ژوئیه ۲۰۲۰)