مأمور کثیف دستگاه اطلاعاتی آخوندها در همان روز دستگیری منصوری سریعاً رومانی را ترک کرد و به‌فرانسه رفت

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت در اطلاعیه اول تیر ۹۹ نسبت دادن اکبر طبری معاون اجرایی آخوند صادق لاریجانی رئیس قبلی قضاییه خامنه‌ای به‌مجاهدین را ترفندی افزوده بر قتل منصوری برای گریز از مکافات عمل در رومانی اعلام کرد. واضح است که رژیم با طیف سلولهای پیدا و پنهان خود در صدد است قتل فجیع منصوری را که قاضی خودش بوده ”خودکشی“ جلوه دهد. مأموران رژیم با ماسکهای گوناگون موظف هستند برای خنثی کردن یا کاستن از عواقب بین‌المللی تروریسم و جنایت در خاک اروپا، رژیم را از آن مبرا و دور نمایند. در سناریوی انفجار در ویلپنت در تیر ۹۷ نیز مأموران و مزدوران موظف بودند انفجار را به‌گردن خود مجاهدین بیاندازند. هم‌چنان‌که در قتل‌عام مجاهدین در شهریور ۹۲ در اشرف، کشتن و پوست‌کندن صورت راهنمای حمله را به‌گردن مجاهدین انداختند.
اکنون در مورد غلامرضا منصوری پس از فرستادن جسد و پرونده او به‌تهران زوایای دیگری از کارکردهای رژیم ددمنش آخوندها و دام‌گذاریهای کثیف اطلاعاتی آن روشن می‌شود:
۱-غلامرضا منصوری بعد از خروج از ایران به‌ترکیه و سپس به‌فرانسه رفته است. در فرانسه یک زن مأمور به‌نام فرناز افتخاری که از قبل با منصوری در ارتباط بوده برایش دام پهن می‌کند. این زن که خود را دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی در تهران معرفی می‌کند به‌ظاهر برای ادامه تحصیل در پاریس به‌سر می‌برد. سیم‌کارت و تلفن موبایل منصوری را همین زن تهیه کرده است.
۲-منصوری با همین زن از مسیر زمینی از فرانسه به‌آلمان و سپس به‌اتریش و از آنجا به رومانی می‌رود. آنها در اواخر فوریه۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) در یک شهر ساحلی رومانی به‌نام کنستانسا به‌سر می‌بردند.
۳- پس از دستگیری منصوری در رومانی، زن مأمور در همان روز جمعه ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد) سریعاً رومانی را ترک می‌کند و به‌فرانسه برمی‌گردد.
۴-حساب فرناز افتخاری در فضای مجازی تا روز قبل از کشته شدن منصوری این زن را مقیم پاریس دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی در شمال تهران معرفی می‌کند. این حساب پس از کشته شدن منصوری تغییر شکل می‌دهد. به‌این معنی که عکس فرناز افتخاری برداشته شده و به‌جای فامیل افتخاری حرف اختصاری E جایگزین می‌شود. سپس بعد از ۱۰ روز در اول ژوئیه (۱۱ تیر) اسم این حساب مجدداً تغییر می‌کند و” فرناز “ به ”سحر“ تبدیل می‌شود.
ترفند کثیف دام پهن‌کردن از طریق زنان مأمور، شیوه شناخته شده دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم است که از این پیشتر در داخل و خارج ایران از جمله در نروژ افشا شده است (اطلاعیه‌۲۰ آبان ۱۳۹۷).
هم‌چنان‌که در اطلاعیه اول تیر ۱۳۹۹ خاطرنشان شده، مجدداً تأکید می‌کنیم: دولت رومانی باید در اسرع وقت تمامی گزارشها و وقایع مربوط به‌این پرونده را با جزئیات آن اعلان و بدون هر ملاحظه‌ای به‌محکوم کردن عملکرد رژیم و مأمورانش در خاک این کشور بپردازد. سازمان ملل باید یک هیأت بین‌المللی برای تحقیق همه‌جانبه در این پرونده تعیین کند. آمران و عاملان قتلی که رژیم به‌گردن مجاهدین می‌اندازد، باید در دادگاه بین‌المللی جنایی محاکمه و مجازات شوند.


شورای ملی مقاومت
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم
۱۴ مرداد ۹۹ (۴ اوت ۲۰۲۰)حساب اولیه

غلامرضا منصوری در دام یک زن مأمور به‌نام فرناز افتخاری به‌رومانی کشانده شد

حساب تغییریافته روز قبل از کشته شدن غلامرضا منصوری
غلامرضا منصوری در دام یک زن مأمور به‌نام فرناز افتخاری به‌رومانی کشانده شد  

حساب تغییریافته ۱۰ روز بعد از کشته شدن غلامرضا منصوری که تا زمان انتشار این اطلاعیه درفضای مجازی در دسترس است


غلامرضا منصوری در دام یک زن مأمور به‌نام فرناز افتخاری به‌رومانی کشانده شد