شکنجه و تحقیر جوانان در خیابانهای تهران و احکام قرون‌وسطایی قطع‌دست بدستور خامنه ایخانم رجوی: این رژیم بخاطر جنایت مستمر علیه بشریت و زیر پاگذاشتن کرامت انسانی باید از ملل متحد طرد و سردمدارانش به عدالت سپرده شوند. جامعه جهانی نباید اجازه دهد این رژیم، قرون وسطا را به قرن بیست و یکم بیاورد

روز گذشته دیوان عالی آخوندها حکم ضد انسانی قطع دست راست دو برادر زندانی مهرداد و شهاب تیموری، را که در زندان مرکزی ارومیه بسر میبرند مورد تایید قرار داد. در یک اقدام جنایتکارانه دیگر شعبه دوم بیدادگاه ارومیه حکم قطع دست راست یک زندانی دیگر به نام آرش علی اکبری ۳۲ ساله را صادر کرد.

از سوی دیگر نیروی سرکوبگر انتظامی روز سه‌شنبه ۱۵ مهر در یک اقدام جنایتکارانه به شکنجه و تحقیر ۵ جوان در ملا عام تحت عنوان «اراذل و اوباش» و گرداندن آنها بر روی خودرو در منطقه مشیریه تهران پرداخت. در ۸ مهر ۹۹ نیز نیروی انتظامی به گرداندن یک جوان در خیابان و ضرب و شتم او در مقابل چشم عابران پرداخته بودند.

همزمان پاسدار سرتیپ سید مجید میراحمدی جانشین معاون اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح رژیم آخوندی اذعان کرد که این اقدامات جنایتکارانه به دستور خامنه ای انجام میشود. وی «مطالبه اصلی خامنه ای را خشکاندن ریشه های نا امنی در جامعه» عنوان کرد و گفت: «امروز موضوع سلب آسایش مردم توسط افراد شرور و اراذل و اوباش تکلیف مهمی است که بر عهده همه نیروهای مسلح و از جمله نیروهای انتظامی است» (جوان آنلاین سپاه پاسداران).

این پاسدار جنایتکار در «همایش فدائیان ولایت با حضور فرماندهان و کارکنان ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی» در اصفهان، تلویحا اذعان کرد که هدف معرکه گیری نیروهای سرکوبگر تحت عنوان مقابله با اراذل و اوباش حفظ نظام پوسیده ولایت فقیه است که از سوی مردم خشمگین و جوانان شورشگر شدیدا به خطر افتاده است. وی گفت: «اگر در حوزه سیاسی کسی بخواهد فتنه ایجاد کند، ...اگر در حوزه امنیتی کسی بخواهد سرقتی مرتکب شود و یا شرارت کند و اگر در حوزه فرهنگی کسی بخواهد به ارزش های انقلاب دهن کجی کند همه نیروهای مسلح برای مقابله با آنها در آمادگی کامل به سر می برند».

اگر قرار به ریشه کنی اراذل و اوباش است، در صدر همه اراذل و اوباش خامنه‌ای و روحانی و رییسی و سرکردگان پاسداران و آقازاده‌های فاسد و تبهکار هستند که چهاردهه است وحشیانه ترین تعرضها را به جان و مال و نوامیس مردم ایران روا میدارند و اگر قرار به مجازات دزد است، آخوندهای حاکم بزرگترین سارقان تاریخ ایران هستند که هزاران میلیارد دلار اموال مردم ایران را چپاول کرده و یا در خدمت حفظ نظام منحوس ولایت فقیه هدر داده اند.

خانم مریم رجوی، رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران گفت رژیم آخوندی با شکنجه و تحقیر جوانان در ملا عام، همچنانکه با احکام اعدام و قطع دست، میخواهد از انفجار خشم مردم جلوگیری کند، اما تنها نفرت و انزجار مردم از این رژیم را مضاعف میکند.
 
خانم رجوی، دبیر کل، شورا و کمیسر حقوق بشر و گزارشگران ذیربط ملل متحد را به محکومیت قاطع رژیم آخوندی فراخواند و گفت این رژیم بخاطر جنایت مستمر علیه بشریت و زیر پاگذاشتن کرامت انسانی باید از ملل متحد طرد شود و سردمداران آن به عدالت سپرده شوند. جامعه جهانی نباید اجازه دهد این رژیم، قرون وسطا را به قرن بیست و یکم بیاورد.


دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۷ مهر ۱۳۹۹ (۸ اکتبر ۲۰۲۰)