یادآوری جنابات قتل عام تابستان ۶۷ توسط یک دانشجو در حضور آخوند جلاد رئیسی

همزمان با حضور آخوند جلاد ابراهيم رئيسي در دانشگاه يزد، يك دانشجو طي سخناني بر جنايات سرکوبگرانه رژيم و قتل عام ۶۷ و چپاولهای حکومتی دست گذاشت و گفت: «به اسم ولايت خراسان همه چيز را ممنوع كنيد، و مردم را محروم كنيد؟ بگذاريد اصل و بي پرده بگويم؛ ايران امروز در شرايطي نيست كه بازجوها با تقدس مآبي و عكاسي با حرم مطهر امام رضا بتوانند آنرا ادامه بدهند! ايران امروز در وضعيتي نيست كه سرهنگها بتوانند آنرا با فساد و ويژه خواري و رانت خواري اداره كنند. ايران دادستاني تهران در تابستان سال ۶۷ نيست. ايران پلاسكو سوخته در آتش بي تدبيري نيست!.

پيش از اين نيز يك دانشجوي دانشگاه تبريز طي سخناني به افشای پاسدران و آخوندهای جنایتکار ازجمله آخوند جلاد ابراهیم رئیسی در قتل عام سال ۶۷ پرداخت و گفت: «ما از احمدی‌نژاد می‌گذریم... . اما کسانی مثل شما وابستگان نظامی و میلیشیایی و اربابانتان كه ۸ سال او را تقدیس کردید و نظرتان به او نزدیکتر بود و امروز اینسوی میدان ایستاده و حاشا می‌کنید، باید جوابگوی خونهای ریخته شده سالهای ۷۸، کهریزکها، سالها زندانی و شکنجه و شلاق باشید.
اما، اما در کمال وقاحت، حامیان آن گفتمان، حامیان احمدی‌نژادی با بی‌شرمی و بی‌حیایی و با چشم طلبکاری در چشم ملت نگاه می‌کنید و با انگشت اشاره به رئیسی نشان می‌دهید و شعار سر می‌دهید، بوی رجایی بد بود، بوی بهشتی آمد.
حسن عباسی، همانا تئوری شما، تئوری ترور و وحشت و صدور سلاح و جنگ و حمایت از بشار اسد دیکتاتور و خونریز است.
آری، تئوری شما، بازی‌کردن با احساسات ملی و مذهبی مردم و دفاع از حرمهای وجود نداشته حمص و ادلب است. کدام حرم؟
آری تئوری شما، گفتمان شما، دفاع از قتل‌عامهای فجیع، غیرانسانی، غیرقانونی و غیرشرعی سال۶۷ است.
آری گفتمان شما، بالا رفتن از سفارت کشورهاست، تئوری شما... بودجه مملکت را به حساب حزب‌الله لبنان می‌ریزد، که به اعتراف خود حسن نصرالله، سلاح، معاش، خورد و خوراک، حتی لباسهای‌ زيرشان را از بودجه مردم ایران تأمین می‌کنند.
و کلام آخر اینکه، ما خیانتها و جنایتهای شما را نه می‌بخشیم و نه فراموش می‌کنیم. و داغ دل مادران سرزمینمان را مردم از شما خواهند گرفت».