محکومیت عمل جنایتکارانه و ننگین رژیم جمهوری اسلامی علیه اشرفیان در لیبرتی

بار دیگر دست جنایتکار رژیم پلید و آدمکش ملایان، در کار جنایت دیگری شد و شماری دیگر از آزادگان و شریف‌ترین و مقاوم‌ترین فرزندان این میهن ستمدیده را به خاک خون کشید و بار دیگر سازمان ملل و دولت مماشاتگر آمریکا که می‌بایست مطابق قرارداد و توافقات بین‌ المللی خود، به تعهدات خود عمل کند، در بی‌ عملی‌ و تعلل موجبات جنایت دیگری را فراهم ساخت.
اگر این رژیم آدمکش، امروزه بعنوان پدر خوانده تروریسم و قتل و کشتار مردم منطقه شناخته میشود و از سفاکان و جنایتکارانی همچون بشاراسد و یا نظایر آنها در عراق (مالکی و ...) و یا در لبنان و یمن و ... با تمام قوا و از جیب و به هزینه مردم ایران دفاع می‌کند ... همه و همه به خاطرعدم مشروعیت مردمی در داخل مرزهای خود است که به وسطه آن بیش از ۶۰ بار به دلیل انبوه اعدامها، کشتار و شکنجه، سرکوب و نقض اولیه‌ترین حقوق مردم ایران، در سازمان ملل محکوم شده است. پر واضح است که برای اعمال این سرکوب و ارعاب در داخل و در منطقه ... پیش و بیش از هر کس دیگر، اصلی‌ترین خطر و تهدید برای موجودیت خود، یعنی‌ پیشقراولان مقاومت مردمی در برابر خود را هدف موشک‌های کینه توزانه خود قرار دهد... و لاجرم این وظیفه و مسئولیت همین اصلی‌ترین و جدی ترین نیروی مقاومت است که با مقاومت و ایستادگی (اگر چه پر هزینه!) نقاب‌ از چهره‌ این هیولای آدم کش برداشته، کسانی‌ را که در حال بزرگ کردن چهره‌ این هیولا و ابلیس روحانی نما، هستند و یا عافیت جویانه بدان تن میدهند را به مردم ایران معرفی‌ کنند و در گام بعد به همه دولتهای مماشاتگر، یادآور شوند که این کشتارها، جنایت و غیره صریحا (چه در ایران و چه منطقه) روی دیگر سیاست مماشات و دعوت کردن این هیولای خونخوار به بازی صلح و دوستی‌ است.
درود و سلام بر ۲۳ شهید قهرمان مقاومت سترگ ایران، کسانی‌ که در شرایط پیچیده و مه‌ آلود جهانی‌ و منطقه‌ای، راه را از بیراهه تشخیص داده و در تیرگی و غوغای استبداد و استعمار و عافیت جویی مبتذل روشنفکرانه، پیامبرگونه، تابلوهای جهت نمای حقیقت و آزادی شدند.
راهشان پر رهرو باد.
 اسامی بترتیب حروف الفبا تا این لحظه عبارتند از:
فرید آزموده
حسن آشتیانی
رضا اکبری منفرد
بهزاد ترحمی
ایرج حاتمی
ماشاالله حائری
خالد حردانی
رسول حردانی
امیر دوربین قاضیانی
شاهین ذوقی تبار
سعید شیرزاد
مسعود عرب چوب دار
علیرضا فراهانی
آیت الله سید حسین کاظمینی بروجردی
صالح کهندل
علیرضا گلی پور
سعید ماسوری
علی معزی
پیروز منصوری.
جمعه هشتم آبانماه ۱۳۹۴