بسیج دیوانه‌وار حکومت آخوندی برای ممانعت از خیزش دوباره مردم اصفهان

 

 

 

سرکردگان رژیم وحشت خود را از تکرار قیام آبان علنا ابراز میکنند

رژیم ضدبشری آخوندی امروز با بسیج دیوانه‌وار پاسداران و نیروهای اطلاعاتی و انتظامی و گسیل گله‌های مزدور بسیجی از شهرهای مختلف و با ایجاد یک حکومت نظامی اعلام شده تلاش کرد تا مانع قیام مجدد مردم و کشاورزان اصفهان شود. 

از صبح امروز تردد در مسیر زاینده رود و خیابانهای اطراف آن ممنوع شده و اجازه ورود به خیابانهای اطراف سی‌وسه‌پل و پل خواجو را نمی دهند و تمامی مسیر‌های اصلی وفرعی به زاینده رود را بسته‌اند. از صبح هلی‌کوپتر‌های نیروی انتظامی در سطح منطقه در پروازند و نیروهای یکان ویژه در چهارراهها مستقر شده‌اند و از عکسبرداری وفیلم برداری توسط عابرین ممانعت میکنند و دربرخی موارد موبایل افراد را گرفته و عکسها و فیلمهای داخل آنرا کنترل میکنند.

روز گذشته معاونت پیشگیری از وقوع جرم در دادستانی مرکز استان اصفهان «در خصوص تجمعات احتمالی در روزهای آتی هشدار داد و اعلام کرد: با هرگونه تجمع برخورد می شود.» معاون دادستانی رژیم در اصفهان درحالیکه وحشت رژیم را از قیامی مشابه آبان ۹۸ برملا می‌ساخت نسبت به «تعرض به اموال و ... توسط عوامل معاند و احتمال تکرار آن با پروژه هایی که هدف آن تخریب و آسیب به ... حافظان امنیت است» هشدار داد. (خبرگزاری حکومتی تسنیم ۱۱ آذر ۱۴۰۰)

ابطحی مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد رژیم در اصفهان پرده ها را کنار زد و نماز باران را هم ممنوع کرد و گفت: «با توجه به تحرکات اخیر در فراخوان روز جمعه جهت اقامه نماز در بستر رودخانه زاینده رود و اهداف شوم دشمنان در برهم زدن امنیت جامعه، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که هیچگونه برنامه‌ای جهت اقامه نماز باران در سطح استان به‌ویژه شهر اصفهان از طریق مراجع قانونی اعلام نگردیده است.»

نماینده جنایتکار خامنه‌ای در قم، همه لفاظی‌های سران رژیم درهمدردی با کشاورزان اصفهان را به کناری نهاد و گفت: «بحران آب رمز آشوب و فتنه دشمنان کینه توز است.» و علم‌الهدی، پدر زن رئیسی جلاد و نماینده خامنه ای در مشهد نیز معترضان اصفهان را «عده‌ای مزدو دشمن» خواند. اظهارات سرکردگان رژیم بخوبی وحشت فراگیر رژیم را از قیام و خیزش مردم اصفهان و گسترش آن به شهرهای دیگر برملا می‌سازد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۲ آذر ۱۴۰۰ ( ۳ دسامبر ۲۰۲۱)