مافیای سپاه -ماهی از سر بگندد

انتشار نوار صوتی در شبکه‌های مجازی که در آن سرکردگان ارشد سپاه پاسداران به‌وجود «فساد ساختاری» در این ارگان سرکوبگر پرداخته‌اند، به یقین نشان از اوجگیری جنگ باندها در درون دیکتاتوری ولی‌فقیه را دارد.

پاسدار جعفری فرمانده وقت سپاه در این فایل صوتی به‌وجود فساد گسترده در«نیروی تروریستی قدس» و هم‌چنین در میان متولیان رژیم مانند«پاسدار قالیباف، همسر قاسم سلیمانی و آخوند حسین طائب، نماینده خامنه‌ای در سپاه» اعتراف کرده و ناخواسته به زیر شبکه‌های مافیایی در درون سپاه به‌ویژه در بخشهای مالی، تولیدی، بانکها و یا صنعتی که به مانند قارچ و در پوش«هلدینگها» رشد و نمو کرده‌اند، پرداخته است.

هم‌چنین سخن از وجود فساد مالی گسترده در«مجلس، شهرداری، تعاونیهای حکومتی و یا بنیاد های قلابی» در رژیم آخوندی می‌باشند که طی چهار دهه گذشته، صدها هزار میلیارد تومان از درآمدهای مردم را به جیب زده خود زده‌اند.
در بخش هایی از این
نوار صوتی، به‌صراحت بر ابعاد فساد پاسدار قالیباف، رئیس کنونی مجلس رژیم در«هلدینگ یاس» اشاره شده است که به عقد«قرارداد هشت هزار میلیاردی» » میان سپاه و وی، به‌عنوان شهردار وقت تهران با هدف سرپوش گذاشتن بر«دزدیهای» طرفین برمی‌گردد.
«در این فایل صوتی، از تلاش برای پوشاندن رد پای عاملان تخلف، صحبت می‌شود و ذوالقدر مدعی شده قالیباف در مسجد محل دیداری با او داشته تا به‌نحوی کار را جمع کند» (سایت سیمای آزادی ۲۳بهمن ۱۴۰۰).

ابعاد این«بی‌آبرویی» و فشارهای اجتماعی برای مهم‌ترین رکن سرکوب و قانونگذاری در دیکتاتوری ولی‌فقیه بحدی است که برای نمونه عباس زاده، عضو کمیسیون امنیت در مجلس حکومتی می‌گوید:«گاهی پدیده نفوذ در خود سیستم‌های نظارتی و جایگاههای حساس وارد شده و موجب می‌شود که باطل جای حق را بگیرد. اینها خیلی مهم است و باید آن را جدی بگیریم» (سایت دنیای اقتصاد ۲۴بهمن ۱۴۰۰).

به یقین افشاء این سند، ترجمان گوشه دیگری از ابعاد فساد ساختاری در رژیم آخوندی می‌باشد که به‌کرات از سوی مقاومت ایران افشاء گردیده است. خامنه‌ای با باز گذاشتن دستان آلوده باندهای مافیایی، به‌ویژه در درون سپاه، بسیج سرکوبگر، نیروی تروریستی قدس، دوایر اطلاعاتی و امنیتی، مجلس، قوه قضاییه و دولت، تلاش دارد تا به ضرب باج دهی با«دلارهای نفتی»، حاکمیت خود را تداوم بخشد.

این وضعیت در حالی است که میلیون‌ها خانوار ایرانی اکنون به‌دلیل فقر و نبود حمایتهای دولتی، اکنون به نان شب نیز محتاج و به فلاکت رسیده‌اند. رشد و نمو شکاف طبقاتی، بروز پدیده‌های شومی مانند« آقازاده‌ها و آخوندزاده‌ها»، غارت سیستماتیک اموال ملی و یا وجود عدم شفافیت مالی برای متولیان رژیم، تماماً بخشی از «دکترین» خامنه‌ای در راستای حفظ قدرت می‌باشد.

هم‌چنین ابعاد فساد و دزدی از سوی سپاه پاسداران بحدی است که برای نمونه پاسدار احمدی‌نژاد از آنان با واژه‌هایی مانند«برادران قاچاقچی» یاد کرده است. در این راستا نیز خاطرمان هست که وی به‌صراحت از«مفقود شدن» دو دکل نفتی و سه کشتی حامل نفتکش خبر داده بود، امری که مبین وجود دستان مافیای سپاه بر بخشهای حیاتی کشورمانند«نفت و گاز» می‌باشد.

در این راستا نیز طی سه دهه گذشته همواره شاهد بوده‌ایم که سپاه پاسداران با«تعیین» وزیر نفت و آوردن یک پاسدار بر این پست کلیدی، شریانهای مالی برای صادرات و درآمدهای نفتی را در دست گرفته است.