زوزه‌های سخنگوی وزارت خارجه رئیسی جلاد علیه مجاهدین پس از کلان ضربه حکم دادگاه استیناف آنتورپ بلژیک


به دنبال صدور رأی نهایی و قاطع دادگاه استیناف بلژیک، سخنگوی وزارت خارجه رئیسی جلاد سوز دل آخوندها از قطعی شدن محکومیت اشد مجازات برای اسدالله اسدی و افزایش مجازات سه مزدور را به نمایش گذاشت و گفت:
.... متأسفانه امروز بار دیگر و به بهانه دادگاه تجدیدنظر سه فرد یادشده شاهد دروغ‌پردازی‌های مهندسی‌شده رسانه‌های غربی در مورد اسدالله اسدی دیپلمات جمهوری اسلامی ایران هستیم.
..... خبرگزاری رسمی رژیم (ایرنا) ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ نوشت: خطیب زاده این سناریونویسی را اقدامی از پیش تعریف‌شده دانست که با بازیگری) مجاهدین .... انجام‌شده و در ادامه تأکید کرد: هم‌زمان با اقدامات دیپلماتیک، پیگیری حقوقی موضوع همچنان فعالانه ادامه دارد و طرف‌های اروپایی دخیل در موضوع اسدالله اسدی به پاسخگویی فراخوانده شده‌اند.
سخنگوی وزارت خارجه رژیم از مجازات حداکثری اسدالله اسدی آه و ناله سر داد و درحالی‌که اسناد انتقال بمب از تهران به وین و تحویل آن به مزدوران همدستش در لوکزامبورگ برای انفجار در گردهمایی سالانه مقاومت در ویلپنت پاریس در اختیار پلیس قرار دارد، وقیحانه مدعی شد:.... حقوق بنیادین اسدالله اسدی در تمامی مراحل بازداشت تا فرایند قضایی و حتی پس از صدور حکم از سوی مدعیان حقوق بشر، به‌شدت و به طرز تأسف باری نقض شده که طرف‌های ذیربط باید در قبال آن پاسخگو باشند.