تسخیر و انهدام سایتها و سامانه‌های سازمان موسوم به «فرهنگ و ارتباطات اسلامی» مرکز صدور ارتجاع و تروریسم رژیم آخوندی توسط کانون‌های شورشی در تهران

سایت قیام تا سرنگونی عملیات کانون‌های‌شورشی بر روی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ولایت فقیه را اعلام کرد:

تسخیر و انهدام سایتها و سامانه‌های سازمان ”فرهنگ و ارتباطات اسلامی“ مرکز صدور ارتجاع و تروریسم رژیم آخوندی در تهران توسط کانون‌های شورشی

 •  ۶سایت و ۱۵سامانه سازمان صدور ارتجاع و بنیادگرایی فرهنگ و ارتباطات اسلامی تسخیر شد و صفحات اول آنها با عکس‌های رهبری مقاومت و شعارهای مرگ بر خامنه‌ای رئیسی درود بر رجوی جایگزین شد.
 •  تسخیر و انهدام ۳۵بانک اطلاعاتی
 • تسخیر و انهدام دو اتوماسیون اصلی
 • تسخیر و انهدام ۴۴سرور و ۵۸۰کامپیوتر
 • تسخیر کامل و انهدام سرور کنترل مرکزی آنتی ویروس که قرار بود از سامانه این دستگاه اهریمنی حفاظت کند
 • تسخیر روترهای سیسکو
 • تسخیر کامل سرورهای اف تی پی
 • بدست آوردن یک و نیم میلیون نامه الکترونیک سری و ۴۰هزار پیام سری در اتوماسیون
 • به دست آوردن بیش از ۲۳۰هزار سند که بخشی از آنها اسناد محرمانه است.

 

اسناد سری و محرمانه اتوماسیون تسخیر شده شامل شناسنامه و هویت مزدوران و جاسوسان خارجی، گزارشات محرمانه از اقدامات در خارج از کشور، ملاقاتها و اماکن حساس و مخفی، مبالغ پرداختی و فیش حقوق مزدوران، ارزیابی‌ها و گزارشات اقدامات غیرقانونی است.

سازمان موسوم به فرهنگ و ارتباطات اسلامی به‌طور رسمی از سال ۱۳۷۴ تأسیس شد.

این سازمان زیر نظر یک شورای‌عالی متشکل از چند تن از اعضای هیأت وزیران ولایت فقیه مانند وزیر امور خارجه و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس رادیو و تلویزیون رژیم اداره می‌شود و در اغلب سفارتخانه‌های رژیم در کشورهای مختلف نماینده دارد.

 فرهنگ و ارتباطات اسلامی نهادی برای تبلیغات رژیم ولایت فقیه، جذب نفرات و صدور ارتجاع و تروریسم در بیش از ۷۰ کشور است.

 این سازمان مأموریت اجرای طر‌ح‌های جنگ روانی و شیطان‌سازی، استفاده از گروهها و اپوزیسیونهای دست‌ساز و بکارگیری رسانه‌های فارسی‌زبان برای پیشبرد اهداف و خطوط رژیم علیه مجاهدین و مقاومت ایران را به عهده دارد.

 سایر مأموریت‌های فرهنگ و ارتباطات اسلامی عبارتست از: بزک کردن چهره رژیم آدمکش آخوندی در بین جوامع ایرانیان خارج کشور، تبلیغ و گسترش نظریه و دیدگاه «ولایت فقیه» در جوامع اسلامی، سازماندهی هسته‌های تروریستی در کشورها و جوامع و مساجد مسلمانان، هماهنگی عملیاتی با نیروی قدس برای جذب و بکارگیری محافل مذهبی افراطی در کشورهای مختلف و دایر کردن انواع شعبه‌ها و مؤسسات به‌اصطلاح فرهنگی در هماهنگی با وزارت اطلاعات و نیروی قدس و اطلاعات سپاه پاسداران.

ظریف وزیر خارجه قبلی رژیم در اسفند۹۹ به صراحت گفت: «بیشتر سفرای وزارت‌خارجه ما ساختار امنیتی دارد. وزارت امور خارجه ما از وقتی که چشم باز کرده با مسائل امنیتی مواجه بوده است».

جواد ظریف افزود: دستور کاری که برای وزارت‌خارجه تعیین شده، از ابتدای انقلاب، دستور کار سیاسی امنیتی بوده.

جواد ظریف: در دهه۷۰، معاونت اقتصادی وزارت‌خارجه را تعطیل و به جای آن معاونتهای منطقه‌یی درست کردند که گرایشهای آنها هم بیشتر سیاسی امنیتی بود.

 • نامه سید محمد مدنی مدیر کل حراست فرهنگ و ارتباطات اسلامی در تاریخ ۲۴اسفند ۱۴۰۰ به بختیار رئیس برنامه‌ریزی، نوسازی اداری و فناوری اطلاعات برای آمادگی جهت مقابله با تهدیدات و حملات سایبری «خصوصا حمله اخیر (۲۳ اسفند ۱۴۰۰) به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»
 • تأکیدات مدیر کل حراست بعد از حملهٔ کانون‌های‌شورشی در ۲۳اسفند ۱۴۰۰ به وزارت فرهنگ و ارشاد ولایت فقیه در مورد «آمادگی کامل کارشناسان امنیت شبکه» و «محدودسازی ذخیره سازهای بیرونی مانند هارد اکسترنال، یو اس بی‌و غیره»
 • قرارداد خرید خدمت کارکنان بومی نمایندگی‌های فرهنگی رژیم در خارج از کشور بین رایزن فرهنگی و مزدوران استخدامی از جمله در قزاقستان با امضاء علی‌اکبر طالبی متین با پاداش یک ماه حقوق اضافی در صورت رضایت از عملکرد مستخدم
 • رسید دریافت ۴هزار یورو (ماهیانه) به امضاء علی نظری بابت حق‌التبلیغ مبلغان بومی به‌صورت نقد در کشورهای مختلف شامل قزاقستان به تاریخ ۳۱خرداد ۱۴۰۱
 • تصویب نامه هیأت وزیران رئیسی جلاد به تاریخ ۲۸اردیبهشت ۱۴۰۱ با امضاء محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور در مورد اختیارات وزارت فرهنگ و ارشاد در همآهنگی با وزارت‌خارجه رژیم و معاونت حقوقی رئیس‌جمهور برای مذاکره و امضا موافقت نامه با دولت لهستان برای جلب موافقت آن در زمینه‌های فرهنگی و آموزشی و جوانان و ورزش به‌منظور نفوذ در این کشور
 • طرح «سپاس از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران» به امضاء معاون اول رئیس‌جمهور به تاریخ ۲۴فروردین ۱۴۰۱ به‌عنوان مشوق برای مزدوران رژیم
 • قراردادهای استخدام مترجم در استانهای مختلف کشور چین به امضاء نمایندگی فرهنگی در پکن
 • بخشنامه معاون اول رئیسی جلاد به کلیه وزارتخانه‌ها، سازمانها و استانداریها به تاریخ ۱۰اردیبهشت ۱۴۰۱ در مورد آماده‌سازی بخشی از امکانات و اعتبارات دستگاههای استانی در جهت حمایت از فعالیت گروه‌های جهادی و کمک به‌ویژه برنامه‌های مستند تلویزیونی از «حضور پرشور اردوهای جهادی» در سراسر کشور
 • تازه نیوز (رژیم): سایتها و سامانه‌های «سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی» از دسترس خارج شده که به اعتقاد برخی از کاربران، این سایتها مورد حمله سایبری قرار گرفته است.
 • تازه نیوز (رژیم): وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفند ماه سال قبل مورد حمله سایبری قرار گرفت و تمام سامانه‌ها و اتوماسیون داخلی آن ضربه خورد. دیروز نیز خبرهایی مبنی بر عدم فعالیت سامانه‌های این وزارتخانه بعد از ۴ماه و هم‌چنین قطع پورتال اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

 

تسخیر سایتها و سامانه‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی آخوندها ۱۲تیر۱۴۰۱ - ۰

 

 

 

 

 

 

 

صحنه‌هایی از دسترس خارج شدن سایتهای وزارت فرهنگ و ارتباطات اسلامی-۱۲تیر۱۴۰۱