ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: شلیک وحوش خامنه‌ای به فیلمبرداران صحنه‌های قیام برای جلوگیری از انتشار کلیپ‌ها

 

        ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: شلیک وحوش خامنه‌ای با گلوله‌های ساچمه‌ای و پینتبال به فیلمبرداران صحنه‌های قیام در دانشگاهها و نقاط مختلف در سراسر کشور برای جلوگیری از انتشار کلیپ‌ها.
        ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: دستگیری صدها نفر به‌خاطر فیلمبرداری از صحنه‌های قیام و خبر رسانی از صحنه. اولین سؤال در بازجویی‌ها این است که به کجا و برای چه کسی می‌خواستی بفرستی؟ به این ترتیب هر کلیپ مخصوصاً از صحنه‌های دلخراش یک جرم محسوب می‌شود.
        ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: درخواست از ملل متحد و رسانه‌ها در سراسر جهان برای دفاع از جان و آزادی خبرنگاران صحنه در قیام ایران.
        ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: در پی دستورات دیروز خامنه‌ای برای سرکوب قیام و جوانان شورشگر، کند کردن و قطع اینترنت در مناطق مختلف ابعاد جدیدی پیدا کرده و عملاً ارسال هزاران کلیپ از صحنه‌های قیام امروز غیرممکن شده است.
        ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: به‌رغم سرکوب فوق‌العاده پس از دستورات دیروز خامنه‌ای، تهران با ملارد، شهرقدس، شهریار و شهر ری امروز باز هم شورشی‌ترین شهر جهان بود.
        ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: ۳۲دانشگاه شامل ۱۳دانشگاه در تهران در رزم بی‌امان با مأموران و مزدوران رژیم هستند.
        ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور: مشهد، اصفهان، شیراز، کرج، ارومیه، سنندج، دیواندره، مریوان، سقز، بوکان، مهران و بسیاری شهرهای دیگر در سراسر ایران شعله‌ور هستند. ثابت شد که خامنه‌ای آب در هاون می‌کوبد. دانش‌آموزان هم به ریش او خندیدند.