حمله جنایتکارانهٔ سپاه پاسداران خامنه‌ای به مقر یکی دیگر از گروه‌های کرد ایرانی در اقلیم کردستان عراق

 

سایت باس نیوز متعلق به حزب دمکرات کردستان عراق – بارزانی روز سه‌شنبه اول آذر خبر داد: مواضع حزب آزادی کردستان در "پردی" و "دیگله" مورد حمله‌ٔ سپاه پاسداران قرار گرفت.

طبق گزارشات منتشر شده رژیم ایران ۴ موشک را به مواضع این حزب در حومه‌ٔ شهر "پردی" پرتاب کرد.

شهر پردی در مسیر بین اربیل و کرکوک واقع شده است.

از سوی دیگر خبرگزاری مهر آخوندی به‌نقل از پاکپور، سرکردهٔ نیروی زمینی سپاه پاسداران آخوندها در این مورد نوشت: در ادامه عملیات‌های موشکی و پهپادی روزهای اخیر نیروی زمینی سپاه، امروز دور جدید عملیات موشکی با حجم مؤثر، علیه مقرها و مراکز استقرار و سازماندهی در منطقه «پردی» در عمق اقلیم شمال عراق آغاز و ضربات مهلکی به آنان وارد آمد.

سرکرده نیروی زمینی سپاه پاسداران در یک قدرت‌نمایی پوشالی با تأکید بر این‌که حملات علیه مقرها و مراکز اشرار مسلح در اقلیم شمال عراق تا رفع تهدید و خلع‌سلاح آنان با اقتدار ادامه خواهد داشت، ژست انسان‌دوستانه هم اتخاذ کرد و گفت: بار دیگر درخواست می‌کنیم مردم، اطراف مقرها و مراکز استقرار تروریست‌ها در اقلیم شمال عراق را تخلیه کنند.

 

مقاومت ایران مستمراً هر گونه حمله و تعرض رژیم آخوندی به هموطنان کرد ایرانی‌مان و مراکز و مقرهای آنها در اقلیم کردستان عراق را به‌شدت محکوم و خواهان رسیدگی فوری شورای امنیت به نقض آشکار قوانین بین‌المللی در این خصوص شده است.