ترفند خبرنگار بسیجی سایت مگزین آلمانی برای منحرف کردن روند قضایی و گریز از نتیجه دادگاه استیناف

 

ترفند خبرنگار بسیجی سایت مگزین آلمانی برای منحرف کردن روند قضایی و گریز از نتیجه دادگاه استیناف

پس از ترکیدن بادکنک ” کودک سرباز“  وزارت اطلاعات آخوندها علیه مجاهدین و ارتش آزادیبخش

در شرایطی که خامنه ای در قیام اخیر بیش از ۷۵۰ نفر را کشته و دست‌کم ۷۷ نفر از قربانیان کودکان و نوجوانان هستند

بیانیه ۵۰۰ جوان ایرانی در اروپا و آمریکا در محکومیت افترا و شیطان سازی در سایت مگزین در خدمت به خامنه‌ای

 

مجاهدین دیگر اعتمادی به این روند قضایی که از سوی رژیم ملایان و سرویسهای اطلاعاتی و امنیتی آن به گروگان گرفته شده است، ندارند و آن را بالکل بایکوت می‌کنند.

 - مجاهدین در رابطه با سایت مگزین مجدداً تأکید می‌کنند که اگر «خبرنگار دوست» رژیم ایران و اربابانش راست می‌گویند قبول کنند پروسه استیناف که خودشان درخواست کرده‌اند به سرانجام برسد، سپس مجاهدین شکایتی را که آنها می‌خواهند می پذیرند و هزینه کلان آن را هم می‌پردازند و آماده اند این تعهد را در دادگاه رسماً به ثبت برسانند.

- در غیر اینصورت بگذار خبرنگار بسیجی و مزدوران همدستش ، پس از ۸ حکم دادگاه آلمان علیه افترائات آنها در مورد مجاهدین، هم‌صدا با سپاه پاسداران و اطلاعات خامنه ای هرچه می‌خواهند لجن پراکنی کنند، این اراجیف به ویژه در بحبوحة قیام مردم ایران برای هر کس که شرافتش را زیر پای جلادان و دژخیمان نگذاشته باشد، ارزشی ندارد و فقط شایسته سطل‌های زباله ای است که جوانان شورشگر در داخل ایران در خیابان‌ها به آتش می‌کشند.

- ۲۰ سال پیش سندیکای قضات فرانسه در مورد پرونده ۱۷ ژوئن و همین گونه لجن‌پراکنی‌ها و افترائات از سوی «شاکیان خصوصی هدایت شده توسط مقامهای ایران» نسبت به یک «دادگستری آلت دست در بخش ضدتروریستی» علیه مجاهدین هشدار داد و قاطعانه اعلام کرد که سندیکای قضات از این که «دستگاه قضایی آلت دست قدرت شود» جلوگیری می‌کند.

-۱۳ سال پیش جان تامپسون رئیس مؤسسه مکنزی در کانادا فاش کرد «مردی که با مأموریت ایران در کانادا مرتبط بود» به او ۸۰ هزار دلار برای نوشتن یک مقاله علیه مجاهدین خلق پیشنهاد کرد اما تامپسون آن را قاطعانه رد نمود.

- ۸ سال پیش شین هریس،خبرنگار وقت دیلی بیست که حالا خبرنگار واشینگتن پست است، در مقاله «جاسوسان ایران تلاش کردند مرا عضو گیری کنند» یک دعوت با تأمین تمام هزینه‌ها برای مسافرت به ایران برای شرکت در یک کنفرانس علیه مجاهدین را فاش کرد از او خواسته شد «میزان پول درخواستی اش» را بگوید. شین هریس ایستادگی و افشا کرد.

- تنها در یکی از دفترچه‌های دیپلمات تروریست بمب‌گذار در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در ژوئن ۲۰۱۸ که به دست پلیس آلمان افتاد ۲۸۹ مدخل و رد از مزدبگیران وجود داشت که ۱۴۴مورد آن در آلمان بود. مجاهدین ۵ سال است خواهان انتشار تمامی ردها و اسامی هستند.

- در دسامبر گذشته در جریان «قطر گیت» در پارلمان اروپا ماسک‌های ۱۳ سال دروغ و لجن‌پراکنی علیه مجاهدین از صورت الدار ممدوف یک مشاور گروه سوسیالیستها و دمکراتها کنار زده و به مقامات قضایی ارجاع داده شد. او آخرین بار در سال ۲۰۲۰ به دعوت وزارت خارجه رژیم به تهران سفر کرده بود.

- سازمان مجاهدین خلق ایران بار دیگر از دولت، پلیس و قضائیه آلمان خواهان انتشار تمام محتویات دفترچه های دیپلمات تروریست بمب‌گذار و پرونده‌های مزدوران و بریده مزدورانی است که در خدمت وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس هستند.

- جبران مافات و سیاست مماشات و قرار گرفتن در کنار ملت ایران در قیام برای آزادی و دموکراسی و حاکمیت جمهور مردم مستلزم افشای اسامی و مدارک مزدوری و محاکمه و مجازات و اخراج عوامل فاشیسم دینی است.

۱-بدنبال حکم دادگاه آلمان در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲، علیه خبرنگار بسیجی لوئیزا هومریش و حذف مقاله او از دیسایت به خاطر دستور دادگاه، و پس از آنکه دادگاه اعتراض وی به این حکم را پس از یک استماع شفاهی در ۲۲ آوریل ۲۰۲۲ قویاً رد کرد، این «خبرنگار دوست» رژیم که توسط یک باند از مأموران و مزدوران اطلاعات آخوندی همراهی میشود، در یک ترفند جدید برای منحرف کردن روند قضایی و گریز از نتایج دادگاه استیناف، جاخالی داده و به طور غیر مرسوم خواستار تشکیل دادگاه محتوایی برای رسیدگی به پرونده شد تا با تمرکز بر روی آن از نتایج دادگاه استینافی که در جریان است، بگریزد و شکست در آن را تحت الشعاع قرار بدهد.  
۲-سازمان مجاهدین خلق ایران در این بازی کثیف که صرفاً برای جلوگیری از رسوایی رژیم آنهم در بحبوحه قیام مردم ایران ترتیب یافته است، وارد نمیشود و پیشاپیش از نمایندگی شورای ملی مقاومت در آلمان خواست، وکیل پرونده از ادامه کار صرفنظر کند. زیرا مجاهدین دیگر اعتمادی به این روند قضایی که از سوی رژیم ملایان و سرویسهای اطلاعاتی و امنیتی آن به گروگان گرفته شده است، ندارند و آن را بالکل بایکوت می‌کنند مگر اینکه قضاییه آلمان نگذارد  عوامل حاکمان خونریز ایران، روند قضایی را به منظور گریز از نتایج استیناف را منحرف کنند. مجاهدین تأکید می‌کنند که اگر «خبرنگار دوست» رژیم ایران و اربابانش راست می‌گویند قبول کنند پروسه استیناف که خودشان درخواست کرده اند به سرانجام برسد، سپس مجاهدین شکایتی را که آنها می‌خواهند می پذیرند و هزینه کلان آن را هم می‌پردازند و آماده اند این تعهد را در دادگاه رسماً به ثبت برسانند.
3-در غیر اینصورت بگذار خبرنگار بسیجی و مزدوران همدستش ، پس از ۸ حکم دادگاه آلمان علیه افترائات آنها در مورد مجاهدین، هم‌صدا با سپاه پاسداران و اطلاعات خامنه ای هرچه می‌خواهند لجن پراکنی کنند، این اراجیف به ویژه در بحبوحة قیام مردم ایران برای هر کس که شرافتش را زیر پای جلادان و دژخیمان نگذاشته باشد، ارزشی ندارد و فقط شایسته سطل‌های زباله‌ای است که جوانان شورشگر در داخل ایران در خیابان‌ها به آتش می‌کشند.
۴-لوئیزا هومریش تداعی کننده علی رضوانی و آمنه سادات ذبیحی دو بازجو خبرنگار بدنام وزارت اطلاعات است که در ماههای نوامبر و دسامبر ۲۰۲۲ در لیست تحریمهای آمریکا و اتحادیه اروپا قرار گرفتند. پرونده اکاذیب او علیه مجاهدین پیش از این ۶ بار در دادگاه آلمان مورد رسیدگی قرار گرفت. دادگاه ۳ بار علیه هومریش و ۳ بار علیه مزدور امین گلمریمی رأی داد. بر اساس این احکام دروغهایی که به لحاظ حقوقی در قانون آلمان «افترا» محسوب می‌شود و بهیچوجه نمی‌توان آنها را با نقل‌قولهای «غیر مستقیم» و «با واسطه» و بازی لو رفته «کاما ویرگول» به بهانه «آزادی بیان» رفع و رجوع کرد، بایستی حذف شود والا مفتری باید ۶ماه به زندان برود یا جریمه سنگین نقدی بپردازد.
-در ۲۰ مارس ۲۰۱۸ حکم دادگاه آلمان در رابطه با مجله اشپیگل 
- در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ حکم دادگاه در مورد سایت مگزین 
-در ۲۲ آوریل ۲۰۲۲ حکم مجدد دادگاه آلمان در مورد سایت مگزین
-در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ حکم دادگاه در رد شکایت مزدور امین گلمریمی (سوژه مقاله هومریش در سایت مگزین) در مورد انتشار دست نوشته‌ها و رسیدهای دریافت کمک مالی از مجاهدین 
-در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۲ حکم مجدد دادگاه در رد اعتراض گلمریمی به حکم دادگاه 
-در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ حکم قطعی دادگاه عالی هامبورگ در تأیید حکم دادگاه بدوی 
5-علاوه بر احکام فوق، دادگاه هامبورگ در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۰ (۴ تیر ۱۳۹۹) پس از یک رسیدگی فوری به اکاذیب روزنامه فرانکفورتر آلگماینه دستور داد سه فقره از افترائات مندرج علیه مجاهدین را حذف کند. افترائاتی که همان منابع لوئیزا هومریش به خورد خوانندگان اشپیگل و سایت مگزین داده بودند. دادگاه بار دیگر در تاریخ ۹ اکتبر۲۰۲۰ حکم خود را مورد تأیید قرار داد. 
پس از این احکام ۸گانه برای هر کس که ذره ای شرافت و وجدان و انصاف داشته باشد اکاذیب این خبرنگار بسیجی کمترین ارزشی ندارد. بگذار آنها هم‌صدا با سپاه پاسداران و اطلاعات خامنه ای هرچه میخواهند لجن پراکنی کنند، این اراجیف به ویژه در بحبوحة قیام مردم ایران برای هر کس که شرافتش را زیر پای جلادان و دژخیمان نگذاشته باشد، ارزشی ندارد و فقط شایسته سطل‌های زباله ای است که جوانان شورشگر در داخل ایران در خیابان‌ها به آتش می‌کشند.
6-پس از انتشار مقاله سایت مگزین علیه مجاهدین در ۲۸ اکتبر۲۰۲۱، نمایندگی شورای ملی مقاومت در آلمان، نامه های مزدور گلمریمی به سازمان و رسیدهای کمک مالی مجاهدین به او را که در تعارض کامل با دروغ‌هایش در سایت مگزین بود منتشر کرد. مزدور مزبور به دستور وزارت اطلاعات به خاطر انتشار و علنی کردن دست نوشته هایش شکایت کرد. گویا که مجاهدین کاری خلاف عرف و قانون کرده باشند. اما دادگاه در حکم ۲۱ دسامبر ۲۰۲۱ شکایت او را مردود شناخت و اعلام کرد وی « از هیچ منظر حقوقی سزاوار مدعی شدن برای ممنوعیت [انتشار مدارک مربوطه] نیست...». 
متعاقباً دادگاه عالی ایالت هامبورگ هم در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ در یک حکم قطعی حکم دادگاه بدوی در این خصوص را تأیید و اعلام کرد نمیتوان حقوق سازمان مجاهدین را که در واکنش نسبت به اتهامات با انتشار این اسناد اظهارات خود را مستدل می سازد، سلب کرد. از این رو سازمان مجاهدین و نمایندگی شورا به خاطر مصالح غیر قابل انکار خود محق است که «برای اعتبار بخشیدن به اعلام موضع علنی خود، اسنادی را که بعنوان ”ادله اثبات“ مطرح کرده است، بصورت کلیشه ارائه دهد».
7-احکام دادگاه علیه خبرنگار بسیجی و مقاله اش در سایت مگزین در حالی صادر شد که رژیم آنچه در توان داشت از مأموران و بریده مزدوران به میدان آورده بود تا با شهادتهای دروغ، اتهامات کذب لوییزا هومریش را توجیه کند، اما به جایی نرسید. مقاومت ایران با ارائه انبوهی مدارک و ۷۴ استشهاد از کسانی که سالها در اشرف بوده یا از اشرف بازدید کرده اند، همچنین کارشناسانی که از نزدیک در مورد سوابق مجاهدین و مقاومت ایران تحقیق کرده اند، پاسخهای کوبنده‌ای به این اتهامات و شیطان‌سازیها داد که جای هیچ تردیدی باقی نمی‌گذاشت. مدارک ارائه شده از سوی مقاومت ایران ۹۵۰برگ است. 
۸-عنوان «اعضای سابق مجاهدین» که نام مستعار مأموران لاحق وزارت بدنام اطلاعات است و تنها منبع و رفرانس اراجیف خبرنگار بسیجی است، اکنون بیش از هر زمان دیگر رسوا و مفتضح شده است. اداره حراست از قانون اساسی در آلمان و سرویس‌های امنیتی هلند و بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی از دو دهه پیش تا کنون بارها تأکید کرده اند که وزارت اطلاعات و دیگر سرویسهای اطلاعاتی رژیم آخوندی به استخدام «اعضای سابق مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران» روی می آورند تا از آنها برای جمع آوری اطلاعات و شیطان سازی علیه مجاهدین و شورا استفاده کنند. شماری از کسانی که خود را به عنوان عضو سابق مجاهدین معرفی می‌کنند به خاطر جاسوسی برای وزارت اطلاعات علیه مجاهدین به زندان محکوم شده اند. به عنوان مثال مزدوری بنام میثم پناهی در آلمان به دوسال و نیم زندان محکوم شد.
۹- دادگاه ویژه مبارزه با جرایم سازمان یافته در آلبانی مزدور بیژن پولادرگ را در آذر ۱۴۰۱ به ۱۰ سال زندان قطعی محکوم کرد. در رأی قطعی هیأت قضات در بارة بیژن پولادرگ آمده است: «رسیدگی کیفری علیه وی از سال ۲۰۱۹ در حالی آغاز شد که دادستانی ویژه جرایم سازمانیافته با ارسال پرونده به دادگاه، چندین اتهام از جمله ” اقدامات تروریستی“ و ”مشارکت و سازماندهی در عملیات نظامی در کشور خارجی“ مطرح کرد و پولادرگ متهم شد که بخشی از یک هسته تروریستی است که هدف آن حمله به مقامات ارشد اپوزیسیون ایرانی در اشرف ۳ بوده است».
قبل از آن ساختار ویژه مبارزه با جرایم سازمانیافته در آلبانی، دستور بازداشت و تفتیش و تحقیق از ۱۱ تن از همین مزدوران را قبل از گردهمایی سالانة مقاومت، صادر کرده بود.
۱۰-سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران از دهه ۶۰ رژیم آخوندها را به خاطر فرستادن حدود ۴۵۰ هزار دانش آموز به جبهه‌های جنگ ضدمیهنی و پتوپیچ کردن و استفاده «یکبار مصرف» از آنها در میدان‌های مین در خط مقدم به گفتة سرکردة سپاه پاسداران محسن رضایی، افشا و رسوا کرده اند. رژیم اما، با فرافکنی از طریق مأموران و بریده مزدوران به تلافی پرداخته تا فرستادن کودکان به جبهه جنگ را از خود دور و با چرندیات «کودک سرباز» در سایت مگزین رسوایی را به جانب مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی ایران منحرف سازد. اکنون در بحبوحه قیام کوس رسوایی رژیم به خاطر کشتار و دستگیری کودکان و نوجوانان در سراسر عالم به صدا در آمده و به حکومت بچه کش معروف شده است. خامنه ای در قیام اخیر بیش از 750 نفر را کشته که دست‌کم 77 نفر از قربانیان کودکان و نوجوانان هستند.
شایان یادآوری است که وزارت آموزش و پرورش خمینی در 15 دی 1367اعلام کرد در طول جنگ 440 هزار دانش آموز را به خط مقدم یعنی بر روی میدانهای مین فرستاده است. رژیم اخیراً در تهران تحت عنوان روز بسیج دانش آموزی برای 36 هزار کودکی که در جنگ کشته شده اند یادبود گرفت(سایت هشت سال دفاع مقدس). 
علی زرافشان، معاون وزیر آموزش‌وپرورش پیشین رژیم گفت:«در دوران دفاع مقدس، تعداد دانش‌آموزان شهید بعد از نیروهای نظامی قرار می‌گیرد. این افراد در گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال بودند»(روزنامه حکومتی هم میهن ۷ آذر ۱۴۰۱).
از اینجا می‌توان به روشنی شدت و حدت نیازمندی رژیم به اراجیف خبرنگار بسیجی و مزدوران علیه مجاهدین را دریافت. این همان رژیمی است که کشیش‌های مسیحی را سر می‌برید و سپس همان «اعضای سابق» را به صحنه می‌آورد تا بگویند مجاهدین کرده اند. در انفجار حرم امام رضا ساعتی بعد شخص خامنه ای در رادیو و تلویزیون رژیم آن را به پای مجاهدین انداخت و سپس همان «اعضای سابق» ادامه دادند. در مورد به آتش کشیدن کعبه در سال 1366 نیز رژیم به همین ترتیب عمل کرد تا زمانی که عناصر باند رقیب یا ریزشی‌های باند غالب، کذب آن را برملا کردند.
۱۱- بیش از ۵۰۰ جوان ایرانی در اروپا و آمریکا که عده ای از آنها در اشرف ۳ هستند و برخی در اشرف نخستین در عراق هم بوده اند، در بیانیه ای در پاسخ به مقاله سایت مگزین علیه مجاهدین نوشتند: «در حالیکه آخرین برگ رژیم آخوندی در قامت ابراهیم رئیسی جلاد قتل‌عام۶۷ بیرون آورده شده و سرکوب، اعدام، تروریسم و تلاش برای دستیابی به بمب اتم در حال افزایش است، خانم هومریش بار دیگر دست به‌کار شده تا زیر باندرول ” کارشناس ایران“ در بارة یک به‌اصطلاح ”فرقه سیاسی“ که از ”ترفندهای روانی“ و ”شستشوی مغزی” استفاده می‌کند، جنایات ملایان را بشوید و آلترناتیو دموکراتیک آنها را بی اعتبار سازد... تشبثات حقیرانة رژیم آخوندی و خرید چندین صفحه مقالة پر افترا علیه مجاهدین و مقاومت ایران نمی‌تواند شکست‌های دردناکش در داخل و خارج ایران جبران کند».
بیانیه جوانان تأکید میکند: «این یکی از ابزارهای شناخته شدة سرویس مخفی رژیم ایران است که افرادی را با مشوق‌های مالی یا تهدید و ارعاب اعضای خانوادة آنها در ایران استخدام می‌کند و تحت‌عنوان ” اعضای سابق مجاهدین“ به‌کار می‌گیرد...برخی از ما در کودکی در سال۱۹۹۰ به‌خاطر بمباران‌های عراق به اروپا و آمریکا و کانادا آمدیم. برخی از ما وقتی بزرگ شدیم نزد والدین‌مان و مجاهدین در عراق برگشتیم و هم اکنون در کشورهای خارجی به‌سر می بریم. ما آماده هستیم در مقابل هر مرجعی شهادت دهیم که دعاوی هومریش کذب محض است. مقاومت ایران، اشرفی‌ها و به‌ویژه زنان و مردان جوان در اشرف، الهام‌بخش هزاران هزار جوان در ایران هستند که موتور محرک قیام‌های مدنی می‌باشند و بیش از پیش خود را در چارچوب کانون‌های شورشی سازماندهی می‌کنند. ما با محافظت از اشرف و اشرفیان در برابر توطئه‌های سیاسی و تروریستی دشمن، از جوانان شجاع و قیام‌آفرینان در ایران حمایت می‌کنیم. این تعهد ما به ایران آزاد است و تحقق آن آرزوی بزرگ ماست» (بیانیه ضمیمه است).
12-این امر بسیار شناخته شده ایست که رژیم آخوندها تلاش میکند، خبرنگاران و کارشناسان خارجی را علیه سازمان مجاهدین به کار بگیرد. انسان‌های شرافتمندی که حاضر به همکاری با رژیم نشدند، آن را به طور خصوصی با مجاهدین در میان گذاشتند و برخی شجاعانه به افشای این روش کثیف پرداختند.به عنوان مثال: در ۵ ژوئیه ۲۰۱۰، روزنامه تورنتو سان گزارش داد که جان تامپسون، رئیس مؤسسه مکنزی گفت: «مردی که با مأموریت ایران در کانادا مرتبط بود به او پیشنهاد 80 هزار دلاری داد. وی گفت: آنها میخواستند من مقاله ای در مورد مجاهدین خلق منتشر کنم. ایران در تلاش است تا کشورهای دیگر این سازمان را به عنوان فرقه تروریستی معرفی کنند. تامپسون می گوید این پیشنهاد را رد کرد».
13-در یک نمونه دیگر در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۵،  شین هریس، که در آن زمان خبرنگار دیلی بیست بود و حالا خبرنگار واشینگتن پست است، در مقاله ای با عنوان «جاسوسان ایران تلاش کردند مرا عضوگیری کنند» در باره دریافت یک دعوت برای مسافرتی به ایران نوشت. در این دعوت که برای شرکت در کنفرانس در باره «تروریسم» هزینه آن تماماً‌ تأمین می شد، از او خواسته شد به خدمت رژیم در آید و «میزان پول درخواستی اش» را بگوید. اما شین هریس اطلاعات آخوندها را با افشاگری شجاعانه خود شوکه کرد. 
وقت آن است که خبرنگار بسیجی (هومریش) پول درخواستی و مبالغ دریافتی‌خود را بگوید.  
14-تنها در یکی از دفترچه‌های دیپلمات تروریست بمب‌گذار در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در ژوئن ۲۰۱۸ که به دست پلیس آلمان افتاد ۲۸۹ مدخل و رد از مزدبگیران وجود داشت که ۱۴۴ مورد آن در آلمان بود. مجاهدین ۵ سال است خواهان انتشار تمامی ردها و اسامی هستند. اسدالله اسدی همان تروریستی است که توطئه او برای بمب گذاری در اجتماع بزرگ مقاومت در پاریس در آخرین دقایق خنثی شد.
15-در دسامبر گذشته (۲۰۲۲) در جریان «قطر گیت» در پارلمان اروپا ماسک‌های 13 سال دروغ و لجن‌پراکنی علیه مجاهدین از صورت الدار ممدوف یک مشاور گروه سوسیالیستها و دمکراتها کنار رفت و او به مقامات قضایی ارجاع داده شد. ممدوف آخرین بار در سال ۲۰۲۰ به دعوت وزارت خارجه رژیم به تهران سفر کرده بود. 
دکتر آلخو ویدال کواداراس در مقاله ای در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲ (۸ دی ۱۴۰۲) در وبسایت نیو اروپا گلوبال نوشت: «زمانی که من معاون رئیس‌ پارلمان اروپا (۱۹۹۹-۲۰۱۴) بودم، به مدیرکل امنیت پارلمان اروپا و همچنین تعدادی از اعضای گروه‌های مختلف سیاسی به ویژه سوسیالیست‌ها در مورد فعالیت‌های ممدوف به نمایندگی از رژیم آخوندها هشدار دادم.... برای دفاع مؤثر از تهران، ماله کش ها از هر دو طرف اقیانوس اطلس، مانند پارسی و ممدوف، باید با مخالفان اصلی آخوندها، مجاهدین خلق مقابله کنند. در 13 سال گذشته، ممدوف مقالات متعددی را در شیطان سازی از مجاهدین خلق و تکرار تبلیغات رژیم نوشته است. او همچنین علیه این سازمان در محافل اروپایی و به ویژه پارلمان اروپا لابی کرده است و به مخاطبان خود اتهامات قدیمی رژیم را علیه مجاهدین خلق ارائه می دهد.... داستان ممدوف بار دیگر ثابت می کند که افراد به سادگی تصمیم نمی گیرند به مجاهدین خلق حمله کنند. شواهد نشان می‌دهد که الگوی رفتاری او در طول بیش از یک دهه، توجیه محکمی برای این نتیجه می‌دهد که لابی‌گران و ماله کشان رژیم ایران قرار است به دستور رژیم آخوندی به مجاهدین خلق حمله کنند». 
16-علی فلاحیان، وزیر سابق اطلاعات رژیم ویکی از بزرگترین طراحان جنایت‌های فجیع تروریستی در داخل و خارج ایران که از سوی قضاییه آلمان و سوئیس بخاطر جنایتهای تروریستی تحت تعقیب است، در ۱۸ تیر ۱۳۹۶ در یک مصاحبه تلویزیونی گفت:«وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی فرستیم آلمان یا امریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم، پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است».

سازمان مجاهدین خلق ایران بار دیگر از دولت، پلیس و قضائیه آلمان خواهان انتشار تمام محتویات دفترچه های دیپلمات تروریست بمب‌گذار و پرونده‌های مزدوران و بریده مزدورانی است که در خدمت وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس هستند. جبران مافات و سیاست مماشات و قرار گرفتن در کنار ملت ایران در قیام برای آزادی و دموکراسی و حاکمیت جمهور مردم مستلزم افشای اسامی و مدارک مزدوری و محاکمه و مجازات و اخراج عوامل فاشیسم دینی است. 


سازمان مجاهدین خلق ایران
۲۰ دی ۱۴۰۱ (۱۰ ژانویه ۲۰۲۳)

 

جوانان ایرانی افترا و شیطان‌سازی علیه مجاهدین را محکوم می‌کنند 


در ۲۸ اکتبر۲۰۲۱ سایت مگزین آلمان (۲۰۲۱/ ۴۴) مقاله‌ای به‌‌قلم لوییزا هومریش با عنوان: «بالاخره آزاد [شدم]» منتشر کرد. گزارشی در چندین صفحه مملو از افترائات علیه اپوزیسیون اصلی و آلترناتیو واقعی برای دیکتاتوری مذهبی در ایران.
در فوریه۲۰۱۹ نمونه چنین مقالة «سفارشی» توسط همین نویسنده در اشپیگل منتشر شد. پس از قرار صادره از سوی دادگاه ایالت هامبورگ، بخش‌های افترا و مورد شکایت در مقاله حذف شدند.
 اینکه خانم هومریش الان در چنین زمانی مقاله‌ای ننگین درباره مجاهدین خلق یا شورای ملی مقاومت ایران و حامیان آنها منتشر می کند تعجب آور نیست.
در حالیکه آخرین برگ رژیم آخوندی در قامت ابراهیم رئیسی، جلاد قتل‌عام۶۷ بیرون آورده شده و سرکوب، اعدام، تروریسم و تلاش برای دستیابی به بمب اتم در حال افزایش است، خانم هومریش بار دیگر دست به‌کار شده تا زیر باندرول «کارشناس ایران» درباره یک به‌اصطلاح «فرقه سیاسی» که از «ترفندهای روانی» و «شستشوی مغزی» استفاده می‌کند، جنایات ملایان را بشوید و آلترناتیو دموکراتیک آنها را بی‌اعتبار سازد.
از آنجایی که خانم هومریش آشکارا روابط نزدیکی با افراد مرتبط با سرویس مخفی ایران دارد و مطالب وی هم‌زمان، عیناً یا با محتوای مشابه، در سایت‌های رژیم ایران منتشر می‌شود (این در مورد گزارش ۲۸اکتبر۲۰۲۱ نیز صدق می کند)، به‌درستی می‌توان این گزارش را نیز یک «مقاله سفارشی» نامید.
این واقعیت که [امین گلمریمی] فرزند دو مجاهد خلق [پدر شهید و مادر در اشرف است]، سوژه و ابزار این سناریوی دروغین شده، نشان دهندة نفوذ و گستردگی لابی آخوندها در کشورهای غربی از جمله آلمان است که قبلاً نمونه‌های آن‌ را در انگلستان و فرانسه و آمریکا و سوئد و دیگر کشورها هم دیده‌ایم. این یکی از ابزارهای شناخته شدة سرویس مخفی رژیم ایران است که افرادی را با مشوق‌های مالی یا تهدید و ارعاب اعضای خانوادة آنها در ایران استخدام می‌کند و تحت‌عنوان «اعضای سابق مجاهدین» به‌کار می‌گیرد. ما تجربه زیادی از مأموران وزارت اطلاعات تحت این عنوان داریم. یکی از آنها سال۲۰۱۶ در برلین به‌خاطر فروش اطلاعات مجاهدین به وزارت اطلاعات به دو سال و ۴ماه زندان محکوم شد.
جوانان ایرانی در داخل و خارج کشور بیش از همیشه از این جنبش عظیم مقاومت استقبال می‌کنند، مقاومتی که بیش از چهار دهه منحصراٌ با نثار خون، عرق جبین و فداکاری بی پایان با دیکتاتوری مذهبی- فاشیستی در ایران مبارزه می‌کند و نهایتاً آن را سرنگون خواهد کرد و مقالة سفارشی لوییزا هومریش نیز نمی‌تواند از این روند پرشتاب جلوگیری کند.
در شرایطی که خیزش‌های مردمی از سیستان و بلوچستان تا خوزستان و اصفهان و دیگر نقاط کشور هر روز بالاتر می‌گیرد رژیم آخوندی با سرکوب و کشتار مردم خود و بی‌ثبات کردن خاورمیانه و صدور تروریسم و جاه‌طلبی اتمی تلاش می‌کند به رژیم لرزان و رو به سقوط خود تداوم ببخشد.
مجلس فدرال آلمان در سال۲۰۲۱ لایحه‌ای را به تصویب رساند که مطابق آن حقوق‌بشر باید در کانون سیاست [آلمان در قبال] ایران قرار بگیرد. همچنان‌که اکثریت کنگرة آمریکا در سال جاری یک قطعنامة دوحزبی با اکثریت آراء ثبت کرد که توطئة تروریستی علیه گردهمایی مقاومت در پاریس را محکوم و با حمایت از طرح ۱۰ماده ای خانم رجوی تاکید کرد «برقراری یک جمهوری دمکراتیک، سکولار و غیر اتمی در ایران را به‌رسمیت می‌شناسد». 
تشبثات حقیرانة رژیم آخوندی و خرید چندین صفحه مقالة پر افترا علیه مجاهدین و مقاومت ایران نمی‌تواند شکست‌های دردناکش در داخل و خارج ایران جبران کند.
والدین برخی از ما امضاکنندگان این بیانیه در صفوف مجاهدین در عراق بوده‌اند. برخی از ما در کودکی در سال۱۹۹۰ به‌خاطر بمباران‌های عراق به اروپا و آمریکا و کانادا آمدیم. برخی از ما وقتی بزرگ شدیم نزد والدین‌مان و مجاهدین در عراق برگشتیم و هم‌اکنون در کشورهای خارجی به‌سر می بریم. 
ما آماده هستیم در مقابل هر مرجعی شهادت دهیم که دعاوی خانم هومریش در مقالة «بالاخره آزاد [شدم]» کذب محض است.
از این‌رو ما از سردبیر «سایت» می‌خواهیم تا اطلاعیة نمایندگی شورای ملی مقاومت در پاسخ به این مقاله را درج کند. ما نمی‌خواهیم نسبت به این دستکاری و تحریف عمدی حقایق بی‌تفاوت باشیم. مقاومت ایران، اشرفی‌ها و به‌ویژه زنان و مردان جوان در اشرف، الهام‌بخش هزاران هزار جوان در ایران هستند که موتور محرک قیام‌های مدنی می‌باشند و بیش از پیش خود را در چارچوب کانون‌های شورشی سازماندهی می‌کنند. ما با محافظت از اشرف و اشرفیان در برابر توطئه‌های سیاسی و تروریستی دشمن، از جوانان شجاع و قیام‌آفرینان در ایران حمایت می‌کنیم. 
این تعهد ما به ایران آزاد است و تحقق آن آرزوی بزرگ ماست.
امضا و اسامی در دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در آلمان در دسترس و قابل مراجعه است.