خبرگزاری مجلس رژیم ۲۹مهر۹۹: نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره ارتباط عمیق اعضا و نزدیکان دولت ترامپ با سازمان (مجاهدین) گفت: گزینه رئیس‌جمهور آمریکا برای عضویت در دیوان عالی این کشور سابقه وکالت برای گروه تروریستی(مجاهدین) را دارد.

وی افزود: این نخستین بار نیست که نزدیکان ترامپ سابقه حمایت یا همکاری با گروه‌های تروریستی به‌خصوص سازمان (مجاهدین) را دارند... .

ایمی بارت، گزینه پیشنهادی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا برای عضویت در دیوان عالی این کشور سابقه وکالت برای گروه تروریستی (مجاهدین) را داشته است. روزنامه واشنگتن‌پست گزارش داد ایمی بارت، زمانی که گروه تبعیدی (مجاهدین) در تلاش برای خروج از فهرست سازمانهای تروریستی خارجی وزارت‌خارجه آمریکا بوده وکالت آن را به عهده داشته است.

بارت سابقه وکالت برای این گروه تروریستی را سال۲۰۱۷، قبل از برگزاری جلسه تأیید صلاحیتش برای تصدی سمت ریاست دادگاه استیناف شیکاگو، در قالب یک پرسشنامه مجلس سنای آمریکا ذکر کرده بود.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: اگر چه این روزها اروپا خانه امن سازمان تروریست (مجاهدین) است اما هنوز هم اصلی‌ترین حمایتها مثل همیشه از کاخ‌سفید واشنگتن از آنها می‌شود و می‌بینیم که رئیس جمهور تروریست آمریکا نیز از بین حامیان همین گروه تروریستی که سابقه وکالت و دفاع از آنها را دارد، یارگیری می‌کند.

پیام سخنگوی مجاهدین