شکست بزرگ رژیم آخوندی در دادگاه آنتورپ بلژیک

شکست بزرگ رژیم آخوندی در دادگاه آنتورپ بلژیک
رژیم درخواست استیناف از محکومیت اسدی را پس گرفت
حکم ۲۰ سال زندان دیپلومات تروریست رژیم قطعی شد

 


خانم مریم رجوی: 
با قطعی شدن این حکم ضرورت نامگذاری تروریستی وزارت اطلاعات 
و سپاه پاسداران از سوی اتحادیه اروپا مضاعف می‌شود

محاکمه و اخراج مزدوران اطلاعات و سپاه پاسداران 
ابطال پاسپورت‌های پناهندگی و تابعیت آنها
 و تعطیل سفارتخانه‌ها و مراکز رسمی و غیر رسمی رژیم
ضرورت مقابله با تروریسم و جنایت‌های بعدی و لازمة امنیت کشورهای اروپایی است

اسامی صدها مزدور و جیره‌خوار اطلاعات 
که علیه مقاومت ایران به کار گرفته شده اند
باید بی کم و کاست در اختیار افکار عمومی قرار بگیرد

خامنه ای و روحانی و ظریف و علوی وزیر اطلاعات آخوندی
 باید به خاطر تروریسم و جنایت علیه بشریت در برابر عدالت قرار گیرند

خانم رجوی همچنین نسبت به هرگونه زد و بند با رژیم آخوندی هشدار داد 
و تأکید کرد سردمداران این رژیم که سرنخ صدور تروریسم در ۴ دهه گذشته دست آنها بوده باید در برابر عدالت قرار گیرند

 


رویترز – ۱۵ اردیبهشت
رژیم ایران از درخواست استیناف برای حکم ۲۰ سال زندانی اسدالله اسدی در بلژیک 
در ارتباط با توطئه بمبگذاری در ویلپنت پاریس صرفنظر کرد
اسدی باید حکم زندان خودش را طی کند

رویترز – ۱۵ اردیبهشت
خانم مریم رجوی که در جریان این دادگاه شهادت داد
 از اتحادیه اروپا خواست مقامات اطلاعاتی رژیم و فرماندهان مرتبط را تحریم کند 

آسوشیتدپرس – ۱۵ اردیبهشت
رژیم ایران از استیناف صرف نظر کرد محکومیت اسدی اکنون نهایی است
خانم مریم رجوی تأکید کرد
روحانی و خامنه‌ای طرح بمبگذاری توسط اسدی را تصویب کرده‌اند

خبرگزاری فرانسه -۱۵ اردیبهشت
حکم ۲۰سال زندان دیپلومات رژیم ایران به دلیل توطئه بمبگذاری تایید شد

صبح چهارشنبه ۱۵اردیبهشت ۱۴۰۰جلسه مقدماتی دادگاه استیناف آنتورپ تشکیل شده و رژیم آخوندی در وحشت از یک شکست و فضاحت بزرگتر درخواست استیناف از محکومیت اسدی را پس گرفت و به حکم ۴فوریه ۲۰۲۱ دادگاه آنتورپ تسلیم شد و حکم ۲۰ سال زندان این دیپلمات تروریست قطعی گردید

کشف مدارک جدید در پرونده اسدالله اسدی 
یک حلقه بزرگ جاسوسی در اروپا تحت هدایت دیپلمات ‌تروریست بمب‌گذار 
در گردهمایی مقاومت ایران برای ترور خانم مریم رجوی و کشتار هموطنان و میهمانان

در دفترچه سبز متعلق به اسدالله اسدی که به دست پلیس آلمان افتاده است
 در مجموع ۲۸۹ یادداشت دست‌نویس به خط لاتین و فارسی وجود دارد
شامل آدرس مراکز دیدنی، مغازه‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها که در هر مورد زمان و مکان ذکر شده است

این اطلاعات مربوط به ۱۱ کشور است
 از جمله فرانسه، اتریش، جمهوری چک، مجارستان، بلژیک، هلند و ایتالیا 
۱۴۴ یادداشت مربوط به نقاطی در آلمان است

یادداشت‌های کشف شده 
مربوط به مکان‌هایی در کلن، بن، هایدلبرگ، رگنسبورگ، کوخم، برگیش‌گلادباخ و مونیخ است

 یک یادداشت حاوی آدرس مرکز اسلامی هامبورگ 
یک انجمن مربوط به مسجد شیعیان است 
که از سوی دستگاه امنیت داخلی آلمان تحت نظر است
 طبق اطلاعات اداره حراست از قانون اساسی ایالت هامبورگ این مرکز 
«برای صدور انقلاب اسلامی» فعالیت می‌کند

این جاسوسی بود که با مأموریت از جانب رژیم ایران عمل می‌کرد
دادستانی بلژیک اسدی را یک افسر سرویس مخفی وزارت اطلاعات رژیم ایران
با پوشش دیپلومات در اروپا می‌داند

تلویزیون کانال ۱ آلمان و سایت متعلق به آن به نقل از منابع امنیتی، به دست آمدن اطلاعات بسیار مهم جدیدی از دیپلمات تروریست بمب گذار رژیم ایران را که در مقابل دادگاه بلژیک در شهر آنتورپ در حال محاکمه است، گزارش کرد. 
 تلویزیون آلمان درباره دیپلمات تروریست رژیم گفت: با کشف یک دفترچه رمز و یک دفترچه حاوی رسید پرداخت‌های نقدی و چند هزار یورویی اسدالله اسدی، دیپلومات بازداشت شده رژیم ایران اداره جنایی فدرال آلمان و دستگاه‌های اطلاعاتی این کشور تحقیقات خود درباره یک حلقه بزرگ جاسوسی تحت هدایت او در اروپا را آغاز کردند.
 او یک حمله بمبگذاری علیه کنفرانس سالانه شورای ملی مقاومت ایران- یک گروه اپوزیسیون تبعیدی- را در تابستان ۲۰۱۸ در ویلپنت پاریس طراحی کرده بود. بدین منظور او در یک دیدار مخفیانه در لوکزامبورگ بمب را به همراه کنترل از راه دور به یک زوج بلژیکی تحویل داده است. 

هنگامی که اسدی در ۱۰ تیر سال۹۷، اول ژوئیه ۲۰۱۸دستگیر شد، پلیس آلمان مدارک زیادی از او کشف کرد . در میان یافته‌ها پلیس آلمان از وسایل اسدی، یک دفترچه یادداشت دیگر که شطرنجی، به رنگ سبز و ۲۰۰ برگی است نیز وجود دارد. همراه با رسیدهایی که نشان می‌دهد این دیپلومات رژیم ایران در میان افرادی در کشورهای مختلف اروپایی «پول نقد» توزیع کرده است. ادارات امنیتی آلمان همچنان به این مدارک علاقمند هستند زیرا این اسناد شواهدی را نشان می‌دهند که دبیر سوم سفارت رژیم ایران در اتریش، سفرهای زیادی به کشورهای اروپا داشته است.

در این دفترچه سبز که به دست پلیس آلمان افتاده است در مجموع ۲۸۹ یادداشت دست‌نویس به خط لاتین و فارسی وجود دارد که شامل آدرس مراکز دیدنی، مغازه‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها هست، و در هر مورد زمان و تاریخ نیز ذکر شده است.
ماموران اطلاعاتی آلمان متوجه شده‌اند که این اطلاعات مربوط به ۱۱ کشور از جمله فرانسه، اتریش، جمهوری چک، مجارستان، بلژیک، هلند و ایتالیا است اما حدود ۱۴۴ یادداشت نیز مربوط به نقاطی در آلمان است.
یکی از یادداشت های دفتر مزبور حاوی آدرس مرکز اسلامی هامبورگ یک انجمن مربوط به مسجد شیعیان می باشد که از سوی دستگاه امنیت داخلی آلمان تحت نظر است. بنابر اطلاعات اداره حراست از قانون اساسی ایالت هامبورگ این مرکز «برای صدور انقلاب اسلامی» فعالیت می‌کند. یادداشت‌های دیگر در دفترچه کشف شده در این دفترچه مربوط به مکان‌هایی در کلن، بن، هایدلبرگ، رگنسبورگ، کوخم، برگیش‌گلادباخ و مونیخ هستند. 

اداره پلیس جنایی آلمان توانسته برخی از اطلاعات را بر اساس داده‌های جی‌پی‌اس، رسیدهای پمپ بنزین و رزرو هتل بررسی کند و دریافته که اسدی همیشه پول نقد پرداخت کرده و در برخی موارد بیش از ۱۱ هزار یورو به همراه داشته است.
آنچه توجه پلیس را جلب کرده این است که اسدی به هنگام دستگیری چندین قبض دریافت پول همراه داشته که نشان دهنده پرداخت‌های نقدی است. گیرندگان این پول‌ها افرادی با نام‌های بسیار رایج ایرانی هستند که رسیدها را امضا کرده‌اند و هنوز هویت آنها مشخص نشده است.
از جمله یکی از این افراد مبلغ دو هزار و ۵۰۰ یورو دریافت کرده و دیگری پنج هزار یورو و شخص دیگری دریافت یک لپ‌تاپ را تایید کرده است. نیروهای پلیس جنایی آلمان احتمال می‌دهند که این‌ پرداخت‌ها می‌تواند مزد افرادی باشد که برای جاسوسی استخدام شده‌اند. بنا به مدارک آن زوج بلژیکی نیز باید طی سال‌های گذشته برای همکاری با سرویس مخفی ایران چند صد هزار یورو دریافت کرده‌ باشند.


رویترز
رژیم ایران از استیناف برای حکم ۲۰ سال زندان اسدی صرفنظر کرد
اسدی باید حکم زندان را طی کند او یک شبکه اطلاعاتی رژیم را اداره می‌کرد 

رویترز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰: رژیم ایران از درخواست استیناف برای حکم ۲۰ سال زندانی اسدالله اسدی در بلژیک در ارتباط با توطئه بمبگذاری در ویلیپنت پاریس صرفنظر کرد و اسدی باید حکم زندانی خودش را طی کند. 
دادستانها مبادله زندانیان غربی در ایران را برای [آزادی] اسدی رد کردند. اسداله اسدی در ماه فوریه پس از توطئه خنثی شده برای بمبگذاری در گردهمایی شورای ملی مقاومت ایران در پاریس در ژوئن ۲۰۱۸ به جرم تلاش برای تروریسم مقصر شناخته شد. این اولین بار است که یک مقام رژیم ایران به اتهام تروریسم در اروپا در دادگاه محاکمه شده است. 
در ماه فوریه، قضات حکم دادند هیچ مصونیت دیپلماتیکی نمی‌تواند از اسدی در برابر اتهامات تروریستی محافظت کند. دادگاه بلژیک در حکم خود گفت اسدی یک شبکه اطلاعاتی رژیم ایران[در خارج] را اداره می‌کرده و به دستور حاکمان تهران فعالیت می‌کرده است. 
خانم مریم رجوی، رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران، که در جریان این دادگاه شهادت داد، از اتحادیه اروپا خواست مقامات اطلاعاتی رژیم ایران و فرماندهان اصلی آن را تحریم کند. 
وکلای دادستانی به نقل از مقامات بلژیکی گفتند با هر گونه معامله احتمالی تبادل زندانیان غربی که در ایران در حبس بسر می‌برند، مخالفت خواهند کرد. ژرژ- هانری بوتیه وکیل دادستانی با استناد به تفکیک قوا بین تصمیمات قضایی و سیاسی گفت تضمین‌هایی از طرف دولت بلژیک مبنی بر عدم تعویض اسدی با زندانیان غربی در ایران وجود دارد.


خبرگزاری فرانسه
حکم ۲۰سال زندان دیپلومات رژیم ایران تایید شد

خبرگزاری فرانسه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰: دادستان گفت، حکم ۲۰ سال زندان دیپلمات رژیم ایران در بلژیک به جرم طراحی برای بمب گذاری در گردهمایی مخالفان در حومه پاریس پس از پایان مهلت تجدیدنظر، تأیید شد.
سخنگوی دادستانی فدرال بلژیک به خبرگزاری فرانسه گفت: وکیل اسدی در ارائه درخواست تجدیدنظر ناکام مانده است
اسدی، که در آن زمان به سفارت رژیم ایران در اتریش وابسته بود، روز بعد در آلمان دستگیر شد، جایی که وی نتوانست از مصونیت دیپلماتیک استفاده کند. کارشناسان غربی به این نتیجه رسیدند که اسدی یک مأمور رژیم ایران تحت پوشش دیپلماتیک بوده است.


الحره
۲۰ سال زندان برای اسدی، حکم نهایی دادگاه بلژیک

الحره ۱۵ اردیبهشت: روز چهارشنبه قضاییه بلژیک حکم نهایی ۲۰سال زندان، برای دیپلومات رژیم ایران مقیم وین به‌خاطر طراحی جهت هدف قرار دادن گردهمایی شورای ملی مقاومت ایران در پاریس در سال۲۰۱۸ را صادر کرد. این مجازات اسدی که کاردار سفارت رژیم ایران در وین بود بنا‌به درخواست دادستانی کل فدرال بلژیک ویژه امور تروریست مشخص شده بود. 
کیفر خواست خاطرنشان می‌کند که این تحقیقات روشن می‌سازد، اسدی در واقع عامل اطلاعات رژیم ایران است که تحت پوشش دیپلومات کار می‌کند . او این طرح تروریستی را با اتکا به سه همدستش هماهنگ کرده است. 
مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران گفته بود این یک دادگاه تاریخی است زیرا تمامیت رژیم در معرض اتهام است


ریک ون رویسل – تسلیم رژیم به حکم قطعی دادگاه بلژیک
وکیل رویسل: آقای ریک ون رویسل، اولین درسی که امروز میگیریم این هست که یک پیروزیه. چون این دیپلمات رژیم ایران اسدی استینافش را پس گرفت و از دادگاه پسش گرفت. از کیس دادگاه. بنابراین دادگاه رسما اعلام کرد که این استیناف پس گرفته شده به این معنی که تصمیم دادگاه آنتورپ قطعی خواهد بود. بنابراین از طرف اسدی باید گفت که این بطور قطعی به معنی اقدام تروریستی هست و اینکه بخشی از یک گروه تروریستی بوده و اولین دیپلماتی است که تحت پوش دیپلمات و اقدامات جاسوسی انجام میداده و با یک حکم قطعی روبرو شده .این در نهایت در پایان این دادگاه در واقع قطعی خواهد شد. ولی امروز این را در دادگاه اعلام کردند و هیچ وجه دیگه ای وجود نداره که بتونه اون را پس بگیره بنابراین ۲۰سال زندان خواهد گرفت و این هم یک پرونده قطعی علیه اسدالله اسدی هست. حالا آقای ریک رویسل به خبرنگاران جواب میده و میگه که با برخی از موکلانم صحبت کردم گفتند که امروز یک روز تاریخی است یکی از پیروزیهای بزرگ قضایی در این نبرد طولانی قضایی است و امروز یک روز سرفصلی است برای حکم قطعی آقای اسدی و یک شکست قطعی برای حکومت ایران.
برخی از سؤالات که مربوط به پرونده خود اسدی میشود را به وکلای اون ارجاع میده ولی میگوید از نظر ما هیچ توجیه سیاسی وجود نداشته که بتواند از موقعیت خودش دفاع کنه اسدی. و رژیم ایران دنبال یک شکست دیگه نبود در مقابل جامعه بین‌المللی بخاطر همین استیناف را پس گرفت. ما اطلاعاتی نداریم در مورد تبادل زندانیان و متقاعد هستیم که رژیم ایران نمیخواست دوباره در دادگاه شکست بخوره. همه نبردهای قضایی را شکست خورده و به خاطر این پس گرفت استینافش را که یکبار دیگه آبروشون نرود. امروز دو اقدام اصلی صورت گرفت اول اومدند یک استماع رسمی و علنی انجام دادند بعد دو روز عقب انداختند. بعد دادگاه درخواست استیناف یعنی پس گرفتن استیناف را دریافت کرد از طرف اسدی و تصمیمش را به یک حکم نهایی ارجاع داد ولی خوب امروز این قطعی شد بنابراین میشه الان با قطعیت گفت که پرونده علیه اسدی بطور کامل به پیروزی رسیده.


وکیل جرج هانری بوتیه – تسلیم رژیم به حکم قطعی دادگاه بلژیک
وکیل بوتیه: و حالا وکیل دیگر در واقع شاکیان خصوصی در پرونده تروریستی علیه مقاومت ایران جرج هانری بوتیه و میگه که آقای اسدی کاملا پس گرفت عقب نشینی کرد. اونچه که به ما برمیگرده این پیروزی این هست که مصونیتی برای اسدی وجود نداره برای این نوع دیپلمات تروریستها مصونیتی وجود نداره حکومت ایران یک حکومت تروریستیه این قطعیه و تثبیت شده .چونکه اسدی به ۲۰سال زندان محکوم شد. به خاطر شرکت در یک گروه تروریستی و اقدام تروریستی. آنچه حکومت ایران میخواهد از این به بعد بکنه خوب میشه مذاکراتی را در نظر گرفت که خواهد بود. ولی ما از طرف وزارت خارجه و دولت بلژیک تضمین گرفتیم که مذاکره‌ای برای تبادل وجود نخواهد بود. بنابراین دیگه نمیخواهند این نبرد را ادامه بدهند مشکل خود اونهاست بحث مصونیت کاملا روشن بود و آقای اسدی و دیگر نفراتی که همدستش بودند مثل دادگاه قبلی همین حکم داده شده.


بهزاد نظیری – تسلیم رژیم به حکم قطعی دادگاه بلژیک
بهزاد نظیری: آقای بهزاد نظیری هم از طرف شورای ملی مقاومت ایران یک صحبت میکنه در این کنفرانس مطبوعاتی. بعد از میگه که چون رژیم ترس یک شکست بزرگتر را داشت رژیم مذهبی در نهایت استیناف خودش را در محکومیت اسدی پس گرفت. بنابراین از این پس حکم ۲۰سال زندان اون قطعی است. باید عواقب سیاسی او در نظر گرفته بشه در اتحادیه اروپا. بطور خاص رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران خانم مریم رجوی گفته بود که وزیر وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران باید از این پس روی لیست های تروریستی اتحادیه اروپا قرار بگیرند. میدانید که افشاگریهای صورت گرفت از جمله از اطلاعات رژیم آخوندی که چکارهایی علیه مقاومت ایران میکنند در خاک اروپا بنابراین ما خواهان افشا کردن این مزدوران و عوامل هستیم و اینکه از اروپا اخراج بشن این عوامل و مزدوران بطور خاص باید تاکید کرد که سفارتخانه‌ها و مراکز رسمی رژیم آخوندی که به عنوان پایگاه لجستیکی این اقدامات استفاده میشه باید افشاگریهای اخیر ظریف را در نظر گرفت که خودش گفته بود سفارتخانه های ما یک بار امنیتی دارند. خانم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت هم در استماع خودش در سال ۲۰۱۹ گفته بود که همه تصمیمات این چنین عملیات تروریستی با این ابعاد در شورای عالی امنیت رژیم صورت میگیرد که رئیسش خود روحانی است. در ۲۸آوریل گذشته رئیس جمهور آخوندها روحانی به روشنی تمام تایید کرد که همین موضوع درسته و اذعان کرد که همه اقدامات و عملیات برون مرزی رژیم در شورای عالی امنیت ملی تصمیم گیری می شه. یعنی شورای عالی امنیت ملی. بنابراین همه تصمیمات بعدش توسط خود ولی فقیه یعنی خامنه ای تأیید و تصویب میشن. پس باید گفتنش که فرماندهان و عاملام اصلی این عملیات که پشت اسدی بودند در تهران هستند اونها رو هم باید محاکمه کرد در برابر دادگاه و در برابر عدالت. بنابراین زمان آن فرارسیده که عواقب سیاسی این حکم رو هم بهش توجه داشته باشیم در بلژیک از شما سپاسگزارم

بهزاد نظیری – تسلیم رژیم به حکم قطعی دادگاه بلژیک
بهزاد نظیری: امروز صبح دادگاه استیناف آنتورپ درخواستهای استیناف دیپلمات تروریست اسدالله اسدی و سه مزدور دیگر رو که در فوریه گذشته محکوم شده بودند توسط دادگاه مورد بررسی قرار داد و در ابتدای جلسه دادگاه وکیل اسدی بدون هیچ توضیحی فقط اعلام کرد که این درخواست استیناف رو پس میگیره و این خوب حادثه مهمی بود در این دادگاه که توجه همه خبرنگاران و شاهدان و وکلا رو جلب کرد چرا که نشانگر در واقع وحشتی بود که رژیم از یک شکست مفتضح تر و یک شکست بسا مهمتر از اونچه که در ۴ فوریه گذشته در دادگاه آنتورپ دیده بود داشت بنابراین با سرافگندگی و با ذلت این درخواست استیناف رو پس گرفت بنابراین یک پیروزی درخشان دیگر برای مقاومت ایران به ثبت رسید یک بار دیگه تروریسم دولتی رژیم ملاها در اینجا افشا شد و مورد تایید دادگاه قرار گرفت و بخصوص با توجه به اونچه که اخیرا در داخل میهنمون و در درون رژیم آخوندی شاهدش بودیم یعنی مشخصا صحبت های ظریف درمورد ساختار امنیتی سفارت ها و بخصوص روحانی که گفته بود کلیه تصمیمات یا کلیه عملیات تهاجمی این رژیم باصطلاح اون در شورای امنیت ملی در رژیم اتخاذ میشه و به تصویب و تایید خامنه ای ولی فقیه نظام میرسه این درواقع یک تأییدی است و یک درواقع یک تأیید مشخص و روشنی است برآنچه که در استماع رئیس جمهوری برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی درمقابل مقامات قضایی درهمین رابطه شاهدش بودیم که ایشون گفته بودند که شورای عالی امنیت ملی رژیم محل تصویب کلیه وطرح های تروریستی بزرگ این رژیم هست.
بنابراین یکبار دیگه دستگاه قضایی تأیید و تحکیم) کردتروریست بودن این رژیم رو ازطریق آنچه که درمورد دیپلمات تروریستش تصمیم گرفته بود و الان زمان اون رسیده که دیگه اتحادیه اروپا ومقامات سیاسی اروپا نتایج سیاسی از این حکم رو بگیرند یعنی همانطور که رئیس جمهور مقاومت گفته بودند در اظهارات خودشون که سفارت های رژیم که محل لجستیک و پشتیبانی عملیات های تروریستی رژیم هستند. باید تعطیل بشن. مزدوران و عوامل رژیم که با استفاده از پاسپورت ها و امکان پناهندگی یا ملیت درخاک اروپا به انواع واقسام توطئه ها وجاسوسی و ردیابی تروریستی مشغول بودن اینها باید افشاء بشن و باید ازخاک اروپا اخراج بشن و همینطور عاملان و آمران اصلی این جنایات تروریستی و این طرح تروریستی شکست خورده در ویلپنت که در تهران هستند . یعنی خامنه ای وروحانی ظریف و علوی وزیر اطلاعات اینها هستند که بطور واقعی در مقابل دادگاه باید قرار بگیرند و قطعا در مقابل دادگاه و مکافات مردم ایران قرار خواهند گرفت.

جواد دبیران – تسلیم رژیم به حکم قطعی دادگاه بلژیک
جواد دبیران: یکی از مهمترین مسایلی که الان در کانون توجه ادارات امنیتی اروپا هم قرار گرفته همون باصطلاح شبکه تروریستی رژیم هست شبکه جاسوسی شبکه مزدوران و جیره خواران این رژیم هست که اینها در پوشهای مختلف تا حالا در اروپا فعالیت میکردند .نفوذ داده شدند بصورت سیستماتیک با حمایت دولتی. در جامعه باصطلاح پناهندگی یا جامعه ایرانیانی که در اینجا باصطلاح موقعیتهای تابعیت رو گرفتند. تابعیت کشورهای مختلف اروپایی را گرفتند و این دادگاه بوضح نشان داد که از چنین افرادی از همین شیوه ها رژیم استفاده میکنه . من فکر میکنم و الان هم تا جایی که الان در رابطه با حداقل سرویسهای اطلاعاتی آلمان اطلاع دارم و دادستانی آلمان بشدت دنبال این شبکه هستند. خواست مقاومت ایران این هستش که اعضای این شبکه که در درجه اول هم فعالیتهایشون فعالیتهای جاسوسی شون و تروریستی شون علیه مقاومت ایران هست اینها بدون کم وکاست در اختیار افکار عمومی قرار بگیره موقعیت پناهندگی موقعیت باصطلاح ناسیونالیته یا تابعیت این افراد در کشورهای اروپایی اینها بایستی ازشون سلب بشه . هر نوع امکان فعالیت باصطلاح باید از اینها گرفته بشه مورد محاکمه قرار بگیرند و اخراج بشند . اینها مواردی هستش که بعد از در مرحله و در قدم بعد بهرحال بخواهند یا نخواهند روی میز کشورهای اروپایی قرار میگیره و قرار گرفته . چون ربط مستقیم داره با امنیت داخلی این کشورها .


دکتر سنابرق زاهدی – تسلیم رژیم به حکم قطعی دادگاه بلژیک
سنابرق زاهدی: امروز در واقع رژیم آخوندی آمده یک بررسی بسیار جامع کرده و به این نتیجه رسیده که ورود مجددش در مرحله استیناف به ضررشه، ارزیابیش این بوده که به ضررشه، چرا برای اینکه خوب فرض کنید به این دلیل که یک دادگاه دیگر باز تشکیل خواهد شد حول اون دادگاه مطبوعات دوباره مجددا شروع خواهندکرد به نوشتن و همه رسانه‌ها فعال خواهند شد همه ارگانهای بین‌المللی فعال خواهند شد. تروریسم رژیم آخوندی دو مرتبه باصطلاح روی اکران قرار خواهد گرفت و خوب میخواست از این احتراز بکند. این واقعیت اون دلیلی است که رژیم بخاطر اون عقب نشینی کرده رژیم آخوندی و دستگاهش از عدالت فرار میکند. خیلی ساده نمیتواند در برابر عدالت حرفی داشته باشد چرا؟ چون این پرونده یکسری سوابقی دارد یکسری واقعیت های قطعی در اینجا وجود دارد آخه بمب را از اونها گرفتند آخر اعترافات همه‌شون هست اسناد و مدارک انبوهی اسناد و مدارک هست سه سال تا الان نزدیک سه سال است که داره تحقیقات صورت میگیرد تا دادگاه اول بیش از دوسال تحقیقات صورت گرفته 
خوب این واقعیاتی وجود دارد واقعیات واقعیت سرسختی است یک دیپلمات رسمی رژیم آخوندی بخاطر ارتکاب این عمل تروریستی برای باصطلاح آماده سازی یک عمل تروریستی که عدم انجام آن از اراده‌ خودشون خارج بوده ببینید وجه حقوقیش این است اینها میخواستند یک عمل تروریستی انجام بدهند تمام آمادگی‌هایش را کسب کرده بودند همه کارهای لازم برای اینکه این عمل تروریستی انجام بگیرد صورت داده ‌بودند . بمب را از داخل ایران آورده بودند تحویل تروریستها داده‌ بودند. حرکت کرده بودند بسمت اونجا اسدی تا لحظه آخر با آنها در تماس بود توجیه کرده ‌بود اینها را که چکار بکنید چه جور بروید تو اگر نشداینکار را بکنید اگر نشد اون کار را بکنید تماس را اینطوری بگیرید بنابر این تمام جزئیات طرح تروریستی تا اونجایی که به اراده خامنه‌ای به اراده روحانی به اراده علوی به اراده ظریف به اراده اسدی به اراده مزدورهایی که در آن شرکت داشتند بود. هیچ دلیلی نداشت که این کار انجام نگیرد
اونها تمام کارشان را برای ارتکاب این جنایت انجام داده‌ بودند . آخوندها در این نقطه در واقع از یک چیزی فرار کردند ولی در واقعیت اون است که اون را تثبیت کردند اون رو قطعی کردند به اون تسلیم شدند . این کلمات کلماتی است که عین واقعیت است قطعی شدن حکم تسلیم شدن در مقابل حکم دادگاه در مقابل محکومیت اینها واقعیتهایی است که این صحنه را به اصطلاح حکایت میکند