آهای ای دو تابعیتی‌ها و غربی‌های ساده‌لوح سیاحتگر به ایران!

 

این یک مقاله نیست، بل یک اخطار جدی به شماست که جان و زندگی خود و خانواده‌تان را به خطر می‌اندازید، و از همه بدتر می‌شوید طعمه رژیم برای کسب دلار و پوند و یورو از غرب از طریق گروگان گرفتن و نگه‌داشتنتان در زندان‌هایشان برای تبادل و طاق زدن شما با تروریست‌های مخوف دستگیرشده در غرب از امریکا و کانادا گرفته تا سایر کشورهای غربی و حتی کشورهای دیگر در جهان.

می‌روید به ایران که مثلا در فلان مراسم خانوادگی شرکت کنید، یا بعنوان توریست و عکاس و جهانگرد فرانسوی و آمریکایی و ... در دام آخوندها گرفتار می‌شوید. بدتر از همه اینکه برای شرکت در یک کنفرانس نا معلوم‌الحال! در ایران بنام محقق و کارشناس و خبره می‌روید که سخنرانی و تحقیق کنید. بعد مانند دهها کیس مشابه از جمله در سوئد، شما را بجرمی رژیم ساخته، مثلا جاسوس برای اسرائیل و آمریکا و .... به زندان می‌اندازند و یک حکم اعدام هم از کیسه یک آخوند مثلاً قاضی درمی‌آورند و بر پیشانی‌تان می‌زنند و در انتظار معامله کردن با تروریست‌های دستگیرشده در امریکا و اروپا و جاهای دیگر، مانند اسدالله اسدی دیپلمات تروریست حکم قطعی بیست سال زندان در آنتورپ بلژیک گرفته و دژخیم حمید نوری در سوئد که دادستان برای او تقاضای حبس ابد کرده، در زندان‌ها و در نوبت اعدام نگه می‌دارند.

بدانید که با این کارتان ناخواسته بزرگ‌ترین کمک را به ماشین تروریسم بین‌المللی و اخاذی مالی و اقتصادی رژیم ایران سوز و جانی خمینی- خامنه‌ای و شرکا انجام می‌دهید. هم به خود و خانواده‌تان لطمهٔ می‌زنید و هم به ملت در زنجیر ایران و کشور و سرزمین خودتان صدمات غیرقابل جبران وارد می‌کنید و گنه‌کار آری سخت گنه‌کار در مقابل ملت دربند و زنجیر ایران می‌گردید. هم‌اکنون دهها نفر و یا بیشتر از دو تابعیتی‌ها و خارجیان ساده‌لوح توریست نشان، در چنگال دستگاه گشتاپوی رژیم و پاسداران جهل و جنایت آخوندی و سپاه قدس گرفتار آمده و بهای آن‌ها باید قربانیان تروریسم و سرکوب دستگاه جهنمی ساواک ولی‌فقیه مطلقه بپردازد و قاتلان فرزندان و خویشانشان به ایران برگردند و مانند انیس نقاش و قاتلان رهبران کرد و شهدای شورای ملی مقاومت ایران مانند دکتر کاظم رجوی و حسین نقدی، در فرودگاه مهرآباد تهران ازشان استقبال شود و شغل‌های بالا هم بگیرند.

از پند و عبرت نگرفتن‌تان از عملکرد رژیم آخوندها در دهها پرونده مشابه آنچه در بالا مثال زدم در شگفتم. راستی! کار شما مسافران به اقلیم خمینی خامنه‌ای را چه می‌شود خطاب کرد؟ تا مردم ایران شمارا کمک‌کار جدی به رژیم آخوندی و خائن به خون شهدای ملت بزرگ ایران خطاب نکرده‌اند، سفر به ایران را به بعد از آزادی ایران از فاشیسم دینی موکول کنید!

پرویزخزایی ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ روز اعلام کیفرخواست و درخواست حبس ابد دادستان سوئد علیه دژخیم حمید نوری