محمد قرایی: تهدیدات رژیم آخوندی علیه اشرف۳، نشانه قدرت یا استیصال! 

 


رو در رویی مجاهدین خلق ایران به عنوان جریانی بغایت دموکراتیک با خمینی دجال به مثابه جریانی واپسگرا و ضد بشر، قدمتی طولانی دارد. از روزهای نخست تولد موجود عجیب الخلقه ای بنام جمهوری قتل عام در ایران، دوست و دشمن شهادت می دهند که خمینی و بقایا، ریختن خون مجاهدین را مباح دانستند. خمینی در چهره و آرمان مجاهدین مرگ حتمی خود را بوضوح می دید. بنابراین کمر به قتل عام مجاهدین وهوادارانشان بست. و کلان تبلیغات شیطان سازی علیه مجاهدین برپا ساخت. زمانی که این تشبثات افاقه نکرد، گله چماقداران بفرموده وارد میدان شدند. جمجه ها بشکافتند و چشم ها از حدقه در آوردند. وابستگان به مجاهدین، سنگسار، تیرباران و حلق آویز شدند. در تابستان سیاه ۶۷ قتل عامشان کردند. پایگاههای آنهارا در عراق با هواپیما و موشک، بمباران نمودند. در لیست سیاه از ما بهتران قرار گرفتند. خلع سلاح شدند و ...
پس از هجرت پیروزمند و تاریخی مجاهدین به کشور آلبانی به نظر میرسید که می باید توطئه ازجانب حاکمان تهران سیر نزولی پیدا می کرد. چرا که مجاهدین به ناچار خلع سلاح شده و در جوار خاک مهین، سلاح بدست در کمین دشمن ننشسته بودند! رژیم ولایی اما بنا به ماهیت خویش، لحظه ای از تهاجم و ترفند دست بر نداشت. توطئه های دشمن غدّار بیشتر و بیشتر هم شد. در مارس ۲۰۱۸ کامیون مملو از مهمات انفجاری در کنار دیوار سالن سخنرانی رئیس جمهور برگزیده مقاومت در تیرانا کشف و خنثی شد. در کهکشان سال ۲۰۱۸ در ویلپنت پاریس خامنه‌ای دیپلمات تروریست خودش اسداله اسدی را مأمور انفجاری سالنی بزرگ ساخت که میتوانست هزاران نفر را شهید و مجروح سازد. اگر بمب منفجر می شد حمام خون به راه می افتاد. هدف نخست این عملیات جنایتکارانه قبل از هرکس، رئیس جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی بود. دیپلمات تروریست اسداله اسدی دستگیر، محاکمه و به۲۰سال زندان در دادگاه آنتورپ بلژیک محکوم شد. این یک کلان ضربه استراتژیک به خیمه و خرگاه ارتجاع حاکم در تهران بود. در روزها و هفته های گذشته، پارلمان بلژیک در یک بند وبست شرم آور، لایحه استرداد مجرمین کشورهای ایران و بلژیک را به تصویب رساند. این عمل شرم آور باعث خشم و انزجار ایرانیان، اشرف نشانان و وجدانهای بیدار در سراسر جهان گشت. بنا به شکایت وکلای مقاومت، دادگاه استیناف بروکسل موقتاً تعویض دیپلمات تروریست ملا ها به ایران را به تأخیر انداخته است. تا اینجای داستان آخوندها یک بار دیگر بور و کور شده و پیاز و شلاق را نوش جان کرده اند.
 قرار بود در روزهای اول و دوم مرداد ۱۴۰۱ کهکشان سالانه مجاهدین و مقاومت تحت عنوان ایران آزاد ۲۰۲۲ در اشرف ۳ برگزار شود. رژیم از مدتها قبل دست به کار شده بود تا مانع تشکیل این واقعه مهم تاریخی بشود. اطلاعیه های کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت در روزهای اخیر، پرده از بخشی از این طراحی های رذیلانه وزارت اطلاعات و مزدوران درون و برون مرزی علیه مجاهدین برداشتند. (اطلاعیه های کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران در روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ رجوع شود به سایت های مقاومت)
در ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ در آستانه برگزاری کهکشان سالانه در روزهای اول و دوم مرداد، توطئه های آشکار و پنهان رژیم درمانده خامنه ای علیه اشرف۳، محل برگزاری کنفرانس به اوج خود می رسد. سفارت آمریکا طی صدور بیانیه ای نسبت به عملیات تروریستی علیه اشرف۳ هشدار داده و از شهروندان آمریکایی می خواهد بخاطر خطرات تروریستی در کنفرانس اشرف۳ در روزهای اول و دوم مرداد، حضور نداشته باشند. دولت میزبان یعنی آلبانی از مجاهدین و مقاومت می خواهد برای جلوگیری از خطرات محتمل، برگزاری کنفرانس به تعویق افتد. شورای ملی مقاومت در بعد از ظهر ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ طی اطلاعیه کوتاهی تعویق برگزاری جلسه را اعلام می کند! این درحالی است که بسیاری از مهمانان دعوت شده به تیرانا رسیده اند. روز ۵ مرداد رسانه های وابسته به سپاه و خامنه ای گزارش مبسوطی در رابطه با هدف ضربه زدن به مجاهدین را علنی می کنند.
بیانیه سیاسی – نظامی تهدید آمیز خامنه ای – رئیسی در فارس پلاس و رسانه های وابسته به حاکمیت به چاپ می رسد.
این گزارش با گذاشتن یک عکس هوایی از اشرف۳  و عکس پرواز موشک برفراز آسمانش! در تیتر مطلب طولانی چند صفحه ای می نویسد: « ضرورت اقدام نظامی علیه فرقه تروریستی رجوی.
جمهوری اسلامی ایران باید با استناد به اصل "مسؤولیت حمایت" (R2P) در جهت حمایت از آحاد ملت ایران و ذیل ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد، اقدام نظامی علیه مقر منافقین در آلبانی را برای حفظ صلح و امنیت بین‌المللی را در دستور کار قرار دهد.» در لینک زیر میتوانید مطلب را ببینید: 
  https://www.farsnews.ir/news/14010505000636/
همچنانکه گفتم در این بیانیه ولایت فقیه علیه مجاهدین چیزی از قلم نیفتاده است! از لجن پراکنی های ارتجاعی و دروغهای سربازان بدنام می گذریم. به ضربات سیاسی، نظامی و ایدیولوژیک مجاهدین علیه حاکمیت شوم آخوندها البته با فرهنگ ارتجاعی خودشان پرداخته و عقده گشایی کرده اند. ضرباتی که رژیم در فاز سیاسی و نظامی از مجاهدین و میلشیا خورده است. به شقه شدن نظام در جریان پدیده ارتجاع – لیبرال پرداخته شده است. به عملیاتهای مجاهدین و بخصوص عملیات فروغ جاودان اشاره می کند که لرزه سرنگونی بر ارکان رژیم افکند. همه اینها بدین منظور تهیه شده است که سرانجام نتیجه گیری بشود که هیچ راهی به جز حملات پهپادی و موشکی به پایتخت انقلاب و شورش در آلبانی که اشرف 3 باشد، باقی نمانده است. اینکه آیا این امر شدنی است یا خیر! در تخصص من نیست. بهای حمله به یک کشور اروپایی و آنهم عضو ناتو چه می تواند باشد موضوع دیگری است. راستی هدف رژیم در مانده و منزوی از این بیانیه سیاسی – نظامی تهدید آمیز ریسک خیز چیست؟! رژیم غرقه در بحران، تحریم شده و منزوی با این تشبثات و ترفندها دنبال بدست آوردن چیست؟!
راستی این گروهک هزار بار منهدم شده! که هیچ پایگاهی در داخل ایران هم ندارد! با کدامین دلایل تبدیل به کابوس سرنگونی ملاهای قدر قدرت منطقه! شده است؟! چه ضرورتی به حمله موشکی است؟!
راستی در نشستهای سالانه مجاهدین و مقاومت و به خصوص در اشرف 3 چه چیزی در شرف وقوع و رقم خوردن علیه بیت العنکبوت ولایت است که این چنین حاکمان تهران را به لرزه افکنده است؟! برای روشن شدن این امر وپاسخ گرفتن به سئوالات، بهتر است به بخشهایی از سخنرانیهای ایراد شده در کهشکان مقاومت نگاه کنیم:  
خانم رجوی در سخنرانی خود چنین گفت:
 «...ایران آزاد که به ‌پیشوازش آمده‌اید، در شعله‌های‌ فروزان قیام‌ها، در کوران شکست‌های رژیم ولایت فقیه و در اعتلای جایگزین دموکراتیک در حال قد برافراشتن است...
انتصاب رئیسی به‌عنوان رئیس‌جمهور رژیم و کاندیدای جانشینی خامنه‌ای، که خامنه‌ای آن را نخستین و مهم‌ترین شیرینی سال گذشته در نمایش انتخابات رژیم توصیف کرد، نتیجه معکوس داد.
در یک کلام، آوردن رئیسی که قرار بود پروژه بقای رژیم باشد، دکل سرنگونی حکومت ولایت فقیه را ظاهر کرد و به‌قول مسعود رجوی بارزترین شاخص دوران سرنگونی این رژیم شد.
به‌ آخوندها می‌گوییم از هر راهی که می‌خواهید بروید، بروید زودتر هم بروید؛ در هرحال قیام و سرنگونی در انتظار شماست.
ما رسالت بزرگ خود را که انتقال حاکمیت به‌ جمهور مردم ایران است ـ به‌ هر قیمت ـ به‌ پیروزی می‌رسانیم...»
و اینهم نقل بخشهایی از سخنان شخصیتهای بین المللی در کهکشان مقاومت :  
لوییس فری – رئیس پیشین ادارهٔ تحقیقات فدرال آمریکا (اف.بی.آی)
خطاب به خانم رجوی:« بسیار از رهبری، هدایت و شجاعت شما قدردانی می‌کنم و از دیدگاه و روشنگری شما سپاسگذاری می‌کنم، در هر اقدامی که انجام می‌دهید. نهضتها و جنبش‌های آزادیخواه در جهان از تعهدات و هدایت شما به‌طور روزانه بهره می‌گیرند.» 


لارش ریسه – رئیس کمیته دوستان ایران آزاد در نروژ
«ما مسعود رجوی و مریم رجوی و همهٔ قهرمانان دیگر را دیده‌ایم که در جهت درست تاریخ ایستاده‌اند. ما هم در سمت درست تاریخ همراه با شما ایستاده‌ایم. همیشه افتخار می‌کنم که بگویم یکی از اعضای سازمان مجاهدین خلق هستم. مفتخرم که بخشی از این جنبش هستم.» 
اینگرید بتانکور – کاندیدای پیشین ریاست‌جمهوری کلمبیا
«...اجازه بدهید درود بفرستم به‌پرزیدنت زلنسکی، دوست ما و قهرمان ما. ما او را دوست داریم، او را دوست داریم چون به‌نحوی او هم جزیی از ماست، مانند مریم از آن دسته از رهبرانی است که جنگ را در هر کجا که باشد و هر وقت که لازم باشد به ‌پیش می‌برد؛ مثل مریم، قهرمان ما، رهبر این مقاومت. »


برنارد کوشنر - وزیر خارجه فرانسه ،۲۰۱۰
«...ایران شاه و ایران ملاها نه، من فکر میکنم که مردم این دو تا دیکتاتوری را رد کردند ایران میخواهد آزاد باشد تک تک ایرانیان زن و مرد ، مرد و زن مطلقا آزادی میخواهند که ابتدا آزادی سیاسی است برای طلب کردن کلیه آزادیهای دیگر. این یک نیاز ضروری و نیاز طبیعی است.» 


کی ‌را رودیک – نمایندهٔ پارلمان اوکراین، رهبر حزب هولوس.
«...امروز اینجا هستم تا برخی از درسهایی را که آموختیم به اشتراک بگذارم. اولین درس، درد است. دردی که آن را احساس می‌کنید وقتی که متوجه می‌شوید هر روز چه تعداد کودک کشته می شوند.
درس دوم درس وحدت است. ما یاد گرفتیم که شما تنها زمانی می‌توانید بجنگید و تنها زمانی می‌توانید پیروز شوید که تنها نباشید... 
من اینجا به کسی می‌توانم استناد کنم که به من چیزی بسیار عاقلانه گفته است: و آن -می‌توان و باید- است. خانم رجوی، می‌خواهم از حمایت شما تشکر کنم. من می‌خواهم از همه شما برای عشق و توجهی که به همه ما نثار می‌کنید و به‌خاطر حمایت باور نکردنی که مردم ایران آزاد، از مردم اوکراین آزاد می‌کنند، تشکر کنم. شکوه و افتخار برای اوکراین و برای ایران آزاد.»


نتیجه اینکه: شرکت صدها تن از رئیس جمهوران، نخست وزیران سابق، سناتورهای متنفذ در پارلمانهای جهان آزاد بخصوص در آمریکا، شخصیتهای حقیقی و حقوقی از سراسر جهان، هنرمندان و... برای رژیم پا به گور آخوندها، دیگر قابل ادامه و تحمل نیست.
سخنرانان خواهان سرنگونی تام و تمام رژیم ملایان هستند. آنها خواهان یک جمهوری دموکراتیک و جدایی دین از دولت هستند. 
آنها دوش به دوش مقاومت ایران به شاه و شیخ در ایران نه می گویند. خواهان شناسی شورای ملی مقاومت و مجاهدین هستند. 
کانونهای شورشی در داخل مرزها درحال گسترش، تعمیق و ترکیب شدن هستند. تعداد آنها ازهزارکانون شورش به ۵ هزار رسیده است.
مردم ایران در سراسر ایران درحال اعتراض روزانه به حاکمیت هستند. رژیم بشدت در منطقه و جهان منزوی است. برجام به فرجام آخوند ساخته، نرسیده است. در این وانفسای نفس گیر است که رژیم درمانده از موضع استیصال دست بدامن تهدید حملات از جنس موشکی و پهبادی علیه کانون طپش و انقلاب یعنی اشرف۳ است.