حسین پهلوان: اندر باب مزایده آراء و مناقصه جان جوانان

در کشورهای مدعی دموکراسی آزادی انتخابات معمولاً با آزادی احزاب و سازمانهای سیاسی اعم از موافق یا مخالف و آزادی کامل مطبوعات است که دسترسی به همه ساختار سخت افزار و نرم‌افزار و تشکیلات برگزار کننده انتخابات همراه است (صرف‌نظر از ساختار حکومت). مشارکت بالای واجد شرایط از مردم در انتخابات طبعاً معیار مشروعیت دولت و یا مجلس و سایر ساختارهای دموکراتیک آن کشور است.

آخوندها می‌خواستند راه رفتن کبک را بیاموزند راه رفتن اسلاف خود را از یاد برده‌اند که در خلافت فقیه که رهبر آن هرگز منتخب مردم نیست بنابراین والیهای او هم طبعاً کسی است که سر سپرده "خلیفه مسلمین" باشد نه خدمتکار مردم. د ر یک حکومت غیردموکراتیک از نوع قرون وسطی ای که دست کمی از حکومت آپارتاید ندارد، انتخاب رئیس‌جمهوری که صرفاً یک تدارکاتچی بیش نیست و حتی حق انتخاب وزرای خود را بدون اجازه خلیفه ندارد اهمیت آن در چیست؟

اینها تصور می‌کنند با انتشار آمار نجومی و تهیه کلیپهای مونتاژ شده صفوف طولانی می‌توانند نسل جوان و آگاه ایران و یا مجامع بین‌المللی را بفریبند. بدون تردید این گامهای فریبکارانه گریبان رژیم را خواهد گرفت یکی از علل عدم مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود همین عوام‌فریبی هاست. آمار مشارکت ۹۸% از مردم در رفراندم جمهوری اسلامی تا زیر ۲% در انتخابات میان دوره‌ای در کرج که در انتهای مقاله خواهد آمد گویای این حقیقت است.

چیزیکه در ایران انتخابات خوانده می‌شود همان انتصابات که در بهترین شکل خود انتخاب یک رهبر حزب فاشیستی است که با دستان دراز شخص "ولی‌فقیه"در شورای نگهبان تعیین‌تکلیف می‌شود که طبق معمول تحت نام" امت اسلام"به جیب خامنه‌ای ریخته می‌شود. لازم به یادآوری است که پروسه تمامی نمایشات در ایران از سوی"شورای نگهبان" کارگردانی می‌شود و بازیگرانی در وزارت کشور مجری آنند. صد البته رأی دهندگان هم آرای خود را بعضاً از یک چلوکباب تا یک مرغ و واکسن بمزایده می‌فروشند.

نامزدها هم باید برای کسب پست دلخواه خود هزینه گزافی برای اثبات سرسپردگی خود به ولی‌فقیه با بذل مال و فرزند و چاکر منشی و چاپلوسی بدرگاه عظما، تقدیم کنند. اما ضروری است به ۱۲+ ۱ مرد خبیث در شورای نگهبان که مردم را بیش از چهل سال است مچل کرده‌اند بپردازیم.

طبق اصل ۹۱ قانون اساسی:

"شورای نگهبان دارای یک ترکیب دوگانه‌ای است. این نهاد، مجموعاً ۱۲ عضو دارد که برای یک دوره شش ساله انتخاب می­شوند. نیمی از اعضای آن فقیه و نیمی دیگر حقوق­دان هستند. شرایط و نحوه تعیین فقها و حقوقدانان به شرح زیر است": .

۱ ۱ـ ۱ ـ فقهای شورای نگهبان:

شش نفر از فقهای عادل و آگاه به مقتضیات زمان و مسایل روز. انتخاب این عده با مقام رهبری است"... "

۲ـ ۱ ـ حقوق­دانان شورای نگهبان

در بخش دیگری از اصل ۹۱،

". . شش نفر حقوق­دان در رشته‌­های مختلف حقوقی، از میان حقوق­دانان مسلمانی که به وسیله رئیس قوه قضاییه به مجلس شورای اسلامی معرفی می­شوند و با رأی مجلس انتخاب می­گردند..."

پس روشن است که تمامی این ۱۲ نفر را خود ولی‌فقیه انتخاب می‌کند. اما این حقه بازی این‌گونه است:

۶نفر مستقیم و شش نفر غیرمستقیم یعنی از طریق رئیس قوه قضاییه که او هم منتصب ولی‌فقیه در قوه قضاییه است که روانه مجلس می‌شوند تا تأیید شوند. نمایندگان مجلس هم از دست‌نشاندگان همین شورای نگهبان یعنی خود ولی‌فقیه هستند. بهمین دلیل ساده هر کسی که در قوای سه‌گانه ورود می‌کند باید از فیلتر خامنه‌ای که شورای نگهبان است عبور کند و قبول شود "نه خودی" جایی در این حکومت ندارند فقط سیاهی لشکر می‌باشد.

نباید از سایر اختیارات و قدرت سیاسی و تصمیم‌گیری شورای نگهبان که عبارت است از "تفسیر قانون اساسی و نظارت بر قوانین تصویب شده در مجلس است"چشم پوشی کرد. این مصوبات باید با قانون اساسی و شرع اسلامی دین رسمی کشور که (شیعه ۱۲ امامی) است. . کاملاً تطبیق داشته باشد"

به‌عنوان مثال

۱- نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان ۲- نظارت بر داوطلبی و انتخابات ریاست‌جمهوری ۳- نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی ۴- نظارت بر همه‌پرسی و مراجعه به آرای عمومی.

شورای نگهبان کسانی را تأیید می‌کند که در تمامی جنایات و سرکوب برای حفظ رژیم شرکت داشته باشد حداقل دست در کشتار و قتل و شکنجه و یا سرکوب و تجاوز زنان جامعه دست داشته باشد و به‌عبارت دیگر وفادار به نظامی هستند که مشغول وطن‌فروشی و فساد و باعث فقر مردم اند.

بنابراین آنهایی که می‌خواهند با شرکت در انتخابات در نظام ولایت فقیه، رفرم و رفراندوم و تغییر از درون را بهانه کنند دارند به عقل و هوش میلیونها ایرانی اهانت می‌کنند که قصد دارند خود را ازپوزسیون لایه درونی به اپوزیسیون منتصب کنند.

گروهها و احزابی که خواهان سکولاریزه کردن و یا رفرم و یا رفراندم هستند در چهار چوب رژیم هستند باید اصل ۱۷۷ قانون اساسی (بازنگری در قانون اساسی) را کلمه به کلمه بخوانند تا از جهل مرکب در آیند که هر نوع تغییر در نظام دقیقاً با گذشتن از نعش ولایت فقیه و جنازه قانون اساسی همین نظام است.

بخشی از اصل ۱۷۷ : "... محتوای اصول مربوط به اسلامی بودن نظام و ابتنای کلیه قوانین و مقررات بر اساس موازین اسلامی و پایه‌های ایمانی و اهداف جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بودن حکومت و ولایت امر و امامت امت و نیز اداره امور کشور با اتکاء به آراء عمومی و دین و مذهب رسمی ایران تغییرناپذیر است" اگر خائن نیستید در هر کسوتی باشید شیاد و عوام‌فریبید.

برای رژیم مهم نیست شما به چه کسی رأی می‌دهید مهم اینست که "انتخابات پرشور" یعنی صفوف طولانی تشکیل شود تا رسانه‌های دوست فیلم و عکس تهیه کنند برای وزرای خارجه آمریکا و اتحادیه اروپا ارسال کنند. ترس اساسی ولی‌فقیه سوت و کور ماندن محل‌های رأی‌گیری است همین و بس.

اصطلاح مهندسی انتخابات در اتاق تجمیع آراء در وزارت کشور هم چیز جدیدی نیست از اوایل انقلاب رایج بود که هیچ مخالفی وارد مدار خودیها نشود.

برای رفع معضل آمار شرکت‌کنندگان در انتخابات و نحوه غنی‌سازی رئیس‌جمهور و... ماده ۹ قانون انتخابات این‌طور رساله خلق کرده است.

" ماده ۹ (اصلاحی ۲۸/ ۲/ ۱۳۷۲) - چنان‌چه در همه یا بعضی از شهرستانهای یک استان، شمارش آرا با دستگاه شمارشگر صورت پذیرد، سیستم کامپیوتری انتخابات باید به‌نحوی طراحی و اجرا شود که دسترسی به نرم‌افزار‌ها و سخت‌افزار‌های آن در کلیه مراحل انتخابات بدون حضور نمایندگان شورای نگهبان میسر نباشد. تصمیمات لازم جهت حفظ نرم‌افزار‌ها و سخت‌افزار‌ها مشترکاًً توسط شورای نگهبان و وزارت‌ کشور اتخاذ می‌شود و کلیه نسخه‌های نرم‌افزاری قبل از انتخابات به‌تأیید شورای نگهبان رسیده و مهروموم (قفل نرم‌افزاری) می‌شود تا در زمان مورد توافق با حضور نمایندگان شورای نگهبان و وزارت‌ کشور روی سیستم‌های کامپیوتری هر حوزه انتخاباتی نصب و راه‌اندازی گردد. هر گونه تغییر در نرم‌افزار‌ها باید با اطلاع و تأیید شورای نگهبان انجام گیرد"

می‌خواهد بگوید که برای آب بندی عدم مشارکت مردم یک نرم‌افزار توسط وزارت کشور و شورای نگهبان تهیه شده که از دسترس متخصصان بی‌طرف در چگونگی کار کرد آن خارج است صرفاً در خدمت اهداف طراحان آن قرار دارد وعلت قفل و زنجیر آن در گاوصندوق همین است.

یک توضیح کوتاه برای کسانی که در مورد نرم‌افزار (برنامه کامپیوتر) اطلاع ندارند ضروری است. : نرم‌افزار برنامه‌ایست هدفمند که در حافظه سخت افزار قرار داده می‌شود که اهداف فرد و یا شرکت و یا مقامات و ساختار دولت را تأمین می‌کند. برنامه‌ریز نرم افزاز، یک متخصص است که مأموریت خود را بر اساس خواسته‌های کارفرما پیش می‌برد. مأموریت بسیار ساده است برنامه کامپیوتر طوری طراحی می‌شود که چه کسی برنده و با چه تعداد آرا برایش منظور شود و چه کسی بازنده معرفی شود و چه تعداد شرکت‌کننده در نتیجه انتخابات قید شود صرف‌نظر از این‌که کسی در انتخابات شرکت بکند یا نکند. شورای نگهبان به‌عنوان کار فرما به برنامه‌ریز دستورات را صادر می‌کند و اسامی برندگان را به او می‌دهد...

در کشورهای واقعاً دموکراتیک این نرم افزار توسط متخصصان اداره آمار و استادان نرم‌افزار دانشگاهها نوشته و بارها آزمایش می‌شود تا دخل و تصرف در شمارش آراء صورت نگیرد.

آیا رژیم به این راضی است؟

هنوز نه! این آمار جعلی هنوز خام است کسی باور ندارد چون همه چیز ساختگی و جعلی است بنابراین باید در کوره"خبرنگاران دوست" ناظر بر انتخابات غنی ساز شده روی آنتن جهانی برده شود تا به آن مشروعیت داده شود.

خبرنگاران دوست"هم کسانی هستند که باید در طول سال‌ها همکاری همه‌جانبه خود را با رژیم در شیطان‌سازی سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت در رسانه خود پیش برده باشد. بسیار شفاف اگر گفته باشم همین کافی است. چون بقیه جریانها اهمیتی ندارند. این یک قاعده کلی است حتی برای" ناظران بی‌طرف" احتمالی هم صدق می‌کند وگرنه ویزا دریافت نمی‌کنند.

با همه هزینه‌های برگزاری و تبلیغاتی در داخل و فرنگ ولی‌فقیه همه این ارقام آرای جعلی "شرکت کنندگان" را هم به جیب خودش و مشروعیت ولایت فقیه میریزد.

خدعه‌ای دیگر:

معمولاً شورای نگهبان در سالهای گذشته در هر یک از انتخابات از دو جناح حکومت چند مترسک را از فیلتر خود عبور می‌دهد تا حد اکثر "رقابت" صورت گیرد. اما در نهایت یک جلاد و یک روباه شیاد را هر بار تحت نامی وارد صحنه می‌کرد و چند شو تلویزیونی و جنگ زرگری هم راه می‌انداخت تا بازار گرمی ماکزیمم شود.

در انتخابات پیش رو طبق اصل ۳۵ قانون اساسی مثل گذشته "رجال" (مردان) می‌توانند در انتخابات کاندید شوند زمزمه یک"جوان حزب الهی" زیر ۶۰ سال مدنظر است که همه معاملات پشت‌پرده پیشاپیش تعیین‌تکلیف شده است. به‌گفته خامنه‌ای جناحی و چپ و راست نباشد... . یعنی مثلا رئیسی جلاد باشد.

انچه از سایتهای رژیم، در آخرین انتخابات میان دوره‌ای مجلس می‌شود فهمید میزان شرکت‌کنندگان بسیار نازل خواهد بود. می‌شود نتیجه گرفت که چه تعداد در نمایش ریاست‌جمهوری شرکت خواهند کرد.

گروه سیاسی: سایت دیده‌بان ایران نوشت: بر اساس آخرین نتایج انتخابات شهرستان کرج، شهرستان فردیس و شهرستان اشتهارد تنها ۲۰هزار ۷۹۸ از مجموع یک میلیون و هفتصد و پنجاه و یک‌هزار واجد شرایط در انتخابات دوره دوم مجلس شرکت کرده‌اند که ۱/۲ درصد می‌شود .
بر اساس این گزارش آرا صحیح ۱۹، ۸۲۵ رأی می‌باشد، عباسی منتخب این شهرستانها با ۱۳هزار رأی وارد مجلس شده است... .

‌کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج نتایج مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس را تشریح کرد: .

غفور قاسم پور روز شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: در مجموع ۳۹هزار و ۶۵۰ آرا صحیح از ۴۱هزار و۵۹۶ رأی ماخوذه داشتیم .
وی ادامه داد: از این تعداد رأی ماخوذه علیرضا عباسی با کسب ۲۷هزار و ۱۰ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت... .
حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس دارای ۲ کرسی است... "فاطمه آجرلو" نامزد دیگر این مرحله دارای ۱۲هزار و ۶۴۰ رأی بوده است که روز جمعه ۲۱ شهریورماه اعلام شد. .

بنظر می‌آید دعای حسن روحانی که ۷۴%شرکت‌کننده در انتخابات را نیت کرده است تا آمار زیر دو درصد میان دوره‌ای فرق فاصله نوری است.

با در نظر گرفتن شکست عظما در فاجعه کرونا و مشکل برجام و تحریم اقتصادی و تورم افسار گسیخته و اعتراضات اجتماعی و بیکاری و سرنگونی هواپیما و احکام دادگاه آنتورپ و قیام سیستان و بلوچستان وهم‌چنین بستن قرار داد وطن‌فروشانه با چین توسط رژیم بهتر است خامنه‌ای انتخابات را تا سرنگونی نظامش به تعویق اندازد.

اما نکته آخر. در این سال‌ها کسانی از هنر بندان و بندبازان سیاسی، رسانه‌های فارسی زبان برون‌مرزی با مردم را برای رفتن پای صندوق رأی تشویق می‌کردند و بلندگوی نظام بودند. اینها کسانی نیستند که دلسوز آب و خاک و مردم ما باشند، در بهترین شکل افرادی بز دل و در بدترین شق ممکن اجابت کنندگان امیال استعمار و مماشاتگران یعنی خواهان حفظ نظام می‌باشند.

آنچه که باید توجه داشت اینست که (بنگاههای تبلیغاتی هر دو جناج رژیم به‌علاوه جبهه استعمار و مماشات) تلاش خواهند کرد به بهانه و ترفندهای مختلف از قبیل: رفراندم، برچیدن ولایت فقیه، قرارداد ۲۵ ساله چین، برجام، تعویض اسم ایران، رفراندم در قانون اساسی... یا هر شکل ممکن دیگر صفوف انتخابات را هر چه طولانی‌تر کنند. باید بدانید آرای شما هرگز شمرده و بحساب نخواهد آمد. همه آمارها را آن نرم‌افزار و اتاق تجمیع آرا در وزارت کشور رقم می‌زند. همین اتاق بود که رحمانی فضلی ۱۵۰۰ نفر شهید آبان را زیر ۲۰۰ نفر رقم زد و برای روحانی ۲۳ میلیون رأی و برای رئیسی جلاد ۱۶ میلیون رأی. چه کسی باور می‌کنید قاتلان مردم ایران این‌قدر طرفدار داشته باشند؟ روز انتخابات را روز اعتصاب عمومی (#در_خانه_بمانید) تبدیل کنید.

هر ایرانی باید بداند با مزایده گذاشتن رأی خود در این انتخابات وطن و جان جوانان و زنان و دختران این مملکت را به مناقصه فروخته است. شرکت در انتخابات خانواده شما را به "بهشت"نمی‌برد بلکه آنان را در جهنم خامنه‌ای کباب می‌کند.

 

 

 

 

 

.

.