تشدید شقه و بحران در رأس حاکمیت آخوندی

باند ولی فقیه ارتجاع، یکی دیگر از اعضای ستاد انتخاباتی موسوی را به پنج سال زندان محکوم کرد.
به نوشته سایت موج سبز آزادی (26مهر88) وی که شهاب طباطبایی نام دارد به اتهام " اخلال در نظم عمومی، تحریک به اغتشاش، شبهه در نتایج انتخابات و اقدام علیه امنیت کشور به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده است.

آخوند حسینیان نمایند مجلس ارتجاع از باند ولی فقیه ضمن حمله به رفسنجانی گفت، اگر رفسنجانی در مورد طرح خود در باره برون رفت کشور از وضعیت فعلی صادق است باید دست از حمایت از متخلفان بردارد.

آخوند حسینیان با اشاره به طرحی منسوب به رفسنجانی و شماری از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: «با توجه به اطلاعاتی که من دارم، طرح وحدت ملی جز یک فتنه جدید برای گریز از تخلفاتی که طراحان آن انجام داده اند، نیست».
آخوند حسینیان با اشاره آشکار به سران جناح مغلوب رژیم خواستار محاکمه آنها شد و به گزارش خبرگزاری حکومتی ایرنا(27مهر88) اضافه کرد:
این افراد مجرم هستند و باید با کسانی که جرم مرتکب شدند، برخورد قانونی شود. وی گفت اگر مهدوی کنی چنین طرحی را مطرح کند در مقابل او خواهد ایستاد.
آخوند حسینیانی، محسن رضایی، دبیر تشخیص مصلحت نظام را هم مورد حمله قرارداد و گفت: وی از رفسنجانی خط می گیرد و خط او را پیش می برد.

مهاجرانی وزیرارشاد دوره خاتمی و معاون رئیس جمهور رژیم در دوره رفسنجانی در گفتگو با تلویزیون الحره(27مهر88) گفت که رژیم ایران شاهد بزرگترین و عمیق ترین شکاف و دو دستگی از زمان انقلاب می باشد.
وی افزود: اختلافات در ایران از قبل از انتخابات ریاست جمهوری وجود داشت ولی بعد از انتخابات شاهد یک جدایی واضح و عمیق بین دولت و مردم ایران بودیم و این اولین بار بود که بعد از گذشت سه دهه شاهد چنین دودستگی بودیم.