انتقال خشونت بار 36 گروگان مجاهد خلق به محل نامعلوم (2)

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت
حمله به اشرف-شماره101
فوری
انتقال خشونت  بار 36 گروگان مجاهد خلق به محل نامعلوم

به قرار اطلاع، حوالی ساعت 1800 به وقت بغداد، 36گروگان مجاهد خلق که  از 78ساعت پیش در اعتصاب  غذای خشک بودند، با خشونت و ضرب و شتم به محل نامعلوم دیگری منتقل شدند. فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران از قبل خواهان بازجویی و محاکمه این گروگانها شده بود. واضح است که هدف از این جابجایی خشونت بار قتل 36 گروگان مجاهد خلق است که دولت عراق مسئولیت مستقیم آن را به عهده دارد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
12مهر1388(4اکتبر 2009)

قیام سراسری ایران- شماره 179

تظاهرات اعتراضی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف

بنا بر گزارش ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور, روز یکشنبه 12 مهر, دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در تهران, در اعتراض به ورود محمد جواد لاریجانی, از معاونان دستگاه قضاییه آخوندها دست به تظاهرات زدند. دانشجویان هنگام ورود لاریجانی به سالن سخنرانی با هو کردن او و سردادن شعارهای «مرگ بر دیکتاتور», «تا احمدی نژاده, هر روز همین بساطه», سالن سخنرانی را ترک کردند و در صحن دانشگاه با شعارهای «دولت کودتا استعفا استعفا», «دانشجو می میرد ذلت نمی پذیرد», به حرکت اعتراضی خود ادامه دادند و انزجار خود را از این سرکرده رژیم آخوندها و تمامیت نظام ولایت فقیه ابراز داشتند .
لاریجانی در وحشت از حرکت اعتراضی دانشجویان, با خودرو ضدگلوله از دانشگاه صنعتی شریف گریخت.
این تظاهرات که دهمین حرکت اعتراضی دانشجویان از روز بازگشایی دانشگاهها می باشد, در حالی برگزار شد که مزدوران نیروی انتظامی و حراست دانشگاه (شعبه وزارت اطلاعات در دانشگاه), تلاش می کردند با ایجاد فضای ارعاب, مانع حرکت اعتراضی دانشجویان شوند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
12مهر1388(4اکتبر2009)