خبرهای کوتاه از وضعیت آشفته رژیم آخوندی


کابوس رژیم از تظاهرات مردمی در 22بهمن
پاسدار علیرضا افشار، معاون وزارت کشور رژیم، با ابراز وحشت رژیم آخوندی در باره استفاده از مناسبتها توسط مردم به پاخاسته ایران، هشدار داد که دشمنان ممکن است از سالروز 22 بهمن استفاده کنند و علیه دیکتاتوری ولایت فقیه، قیام کنند.
به گزارش خبرگزاری حکومتی ایسنا(28مهر88)، پاسدار افشار گفت: برخی جریانهای سیاسی سعی دارند از این راهپیمایی سوءاستفاده کنند. وی گفت امسال با توجه به حوادثی که در جریان انتخابات رخ داد حساسیتها بیش از گذشته وجود دارد. .

صدتن از اعضای مجلس رژیم تقاضای محاکمه میرحسین موسوی را کردند


صد تن از اعضای مجلس ارتجاع با امضای نامه یی به دادستان کل رژیم خواستار محاکمه موسوی شدند.
. خبرگزاری ایرنا به نقل از حمید رئیسی، یک عضو مجلس رژیم، گفت: امروز یک نامه با امضای حدود صد نفر از اعضای مجلس در شکایت از موسوی، تحویل دادستان کل، محسنی اژه‌ای داده شد.
وی گفت در این نامه آمده است که موسوی با اَعمالش به اعتبار رژیم و مصالح عمومی صدمه زده است.

در جستجوی مکانهای جدید برای زندانهای جدید
پاسدار احمدی مقدم، سرکردة نیروی انتظامی رژیم از احداث یک شکنجه گاه جدید که جایگزین شکنجه گاه کهریزک خواهد شد، خبر داد. وی که اظهاراتش روز سه شنبه توسط خبرگزاری فارس(28مهر88) متعلق به سپاه پاسداران منعکس شده گفت: اراذل و اوباش نباید در سایه مسائل سیاسی و تعطیلی بازداشتگاه کهریزک احساس راحتی و امنیت کنند. وی که در جمع شماری از سرکردگان انتظامی تهران سخنرانی می کرد، افزود: مکان جدیدی برای بازداشتگاه ویژه اراذل و اوباش ساخته شده و در حال کسب مجوزهای لازم از سازمان زندانها هستیم.

کابینه پاسدار احمدی نژاد با حداقل 14میلیارد دلار کسری بودجه مواجه است
ثروتی عضو مجلس ارتجاع گفت: ”گزارش‌هایی به دست نمایندگان مجلس رسیده که حکایت از آن دارد دولت با کسری بودجه دستکم ‌14هزارو 200میلیارد تومان(معادل 14میلیارد دلار) مواجه شده و به زودی متمم بودجه را راهی مجلس می‌کند.
وی در مصاحبه با روزنامة حکومتی تهران امروز افزود: کسری بودجه واردات بنزین حدود 6میلیارد دلار تخمین زده شده است.

در جستجوی مکانهای جدید برای زندانهای جدید