استقرار سیستمهای ارسال پارازیت برروی شبکه های ماهواره ای در تهران

درجریان درگیری باندهای رژیم فاش شد که سپاه پاسداران در چند نقطه تهران از جمله لویزان، شهرک اکباتان، شهرک غرب، جام جم، تهران‌پارس و مرکز شهر، سیستمهای ارسال پارازیت بر روی شبکه های ماهواره یی مستقر کرده است.
به نوشتة سایت متعلق به پاسدار رضایی سرکردة پیشین سپاه پاسداران(27مهر88) ، از آنجا که مسئولان مخابراتی و وزیر ارتباطات که در مجلس ارتجاع حضور یافته بودند، نسبت به این امر خود را بی‌اطلاع جلوه دادند، برخی نمایندگان مجلس خواستار سؤال از احمدی نژاد شده اند.
در همین حال علی مطهری، رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارتجاع، بی اعتنا به غیرقانونی بودن پخش پارازیت و تأثیرات مهلک آن بر سلامتی مردم، از این موضوع شکوه و شکایت کرد که چرا پارازیتها، شبکه‌های تلویزیونی را که وی آنها را غیراخلاقی مینامید، مختل نکرده‌اند.

این نمایندة ضدمردمی همچنین فاش ساخت که ابتدا قرار بود یک سازمان بین‌المللی بی‌طرف در مورد مضر بودن امواج پارازیتهای ماهواره‌ای بررسی‌هایی انجام دهد، اما بعداً عده‌ای اعلام کردند این سازمان باید داخلی باشد، لذا پیشنهاد شد سازمان انرژی اتمی موضوع را پیگیری کند.
از سوی دیگر یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به نام اکبر رنجبرزاده، با وقاحت حیرتانگیزی گفت: ماهواره، گوشی همراه و گیرنده‌ها اگر تحت نظارت دقیق وزارت اطلاعات باشند مشکلی نیست، اما در محلهایی که نظارتی وجود ندارد، قطعاً این امواج با عوارض همراه است. این مزدور روشن نکرد که نظارت دقیق وزارت اطلاعات با چه مکانیسمی، تأثیرات مهلک پارازیت بر روی ماهواره و تلفن همراه را خنثی و بیخطر میسازد!
سایت سرکرده پیشین سپاه پاسداران در گزارش خود همچنین فاش میسازد که دستگاههای پخش پارازیت در چند نقطه تهران از جمله لویزان، شهرک اکباتان، شهرک غرب، جام جم، تهران‌پارس و مرکز شهر، پارازیتهای ویران‌کننده‌ای با قدرتهای بسیار بالا ارسال می‌کنند و هر روز افراد بیشتری را در معرض اختلالهای هورمونی قرار می‌دهد.
شایان ذکر است که دکلهای عظیم پخش پارازیت بر روی کانالهای ماهواره یی متعلق به سپاه پاسداران است و توسط خود این ارگان اداره و کنترل می شود.