فربد رضا نیا: باز هم کافی نیست 

 

بیش از سه هفته از قیام شکوهمند ایران برای سرنگونی رژیم منحط آخوندی میگذرد. فریاد مرگ بر خامنه ای مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر، در سرتاسر ایران از سیستان و بلوچستان تا کردستان طنین انداخته و شجاعت و رزمندگی دانشجویان و دانش آموزان چشم جهانیان را خیره کرده است. هرروز اقشار بیشتری از مردم به قیام می پیوندند، حمایت های داخلی و بین المللی از جوانان شورشگر و کانونهای شورشی اوج تازه ای می یابد و طیف وسیعی از مجامع ملل متحد، نهادهای مدافع حقوق بشر، دولت ها و  پارلمان ها تا دانشمندان، ورزشکاران و هنرمندان از قیام مردم ایران حمایت می کنند.
عظمت قیام تمام ارکان رژیم آخوندی را به لرزه انداخته، وگسستن تور اختناق و ریزش گسترده در بدنه نظام ولایت فقیه شروع شده است. 
خامنه ای پیشاپیش از خواست عموم مردم ایران برای سرنگونی رژیمش مطلع و از گسترش مداوم کانونهای شورشی در وحشت بود . دو سال قبل رسانه "رهیافته" که وابسته به ارگانهای اطلاعاتی و امنیتی رژیم است با تجربه دردناکشان از قیام آبان ۹۸ در مورد گرایش گسترده جوانان به کانونهای شورشی و قیام محتوم به وزیر اطلاعات هشدار داده بود. 
 سایت "رهیافته" در ٩ خرداد ١٣٩٩ نوشت:
"این که مجموعه آقای علوی (وزیر محترم اطلاعات) با کارهای شبانه روزی خود برخی توابین منافقین مانند سلطانی، خدابنده،  عزتی، حسینی، یغمایی، کریمدادی، مصداقی، پورحسین و... را استخدام کرده، با انرژی گذاری کلان و البته تأمین مالی، توابین را به رویارویی روانی با خود منافقین میکشاند، بسیار عالیست؛ اما آیا کافیست؟… کافی نیست به همان علت که در نهایت خود مقام معظم رهبری زنگهای خطر اندیشه التقاطی را به صدا در آوردند. کافی نیست، چون در کف جامعه میبینیم که چطور جوانان ما در ابعاد هزار هزار در تور شوم کاریزمای رجوی گرفتار شده، از یک دانشجوی درسخوان تبدیل به یک تخریبگر بامالیخولیای سلاح و بمب میشوند…"
پاندمی کرونا باعث شد که دو سال طول بکشد تا ثابت  شود که وحشت خامنه ای و دستگاههای اطلاعاتیش از رشد و گسترش کانونهای شورشی تا چه اندازه بجا و درست بوده است. امروز جوانان شورشگر در سراسر ایران و در ابعاد هزار هزار در خیابانها هستند و آتش را با آتش پاسخ میدهند..
رژیم درمانده آخوندی به شیوه همیشگی‌اش سعی دارد که شعله های قیام را خاموش کند. نیروهای سرکوبگر رژیم صدها زن و مرد شورشگر را به قتل رسانده و هزاران تن دیگر را دستگیر کرده اند. اراذل و اوباش پاسدار و بسیجی با لباس شخصی در شهرها جولان میدهند و سعی در ایجاد جو رعب و وحشت دارند. رژیم تلاش میکند تا با قطع کردن اینترنت و جلوگیری از ورود خبرنگاران بین‌المللی از پخش اخبار قیام جلوگیری کند با این حال اخبار قیام با تلاش کانونهای شورشی به سرعت در سراسر دنیا پخش می شود. همزمان با پاره شدن تور اختناق در داخل بساط مماشات با رژیم در خارج از ایران از هم گسسته است و اخبار قیام در رسانه های بین المللی پوشش بی نظیری پیدا می کند. 
وظیفه مزدور نفوذی ایرج مصداقی در این شرایط جدید دیگر فقط جنگ روانی علیه مجاهدین نیست. جنگ روانی علیه مجاهدین "بسیار عالیست" اما دیگر "کافی نیست". در زمانی که دستگاه مماشات در حال فروریختن و "شبکه خبرنگاران دوست" در حال از هم گسیختن است، وظیفه مزدور نفوذی و همپالکی هایش جنگ روانی با همه آنهائیست که به دنبال سرنگونی تمامیت رژیم آخوندی هستند. وظیفه مزدور نفوذی حفظ نظام منحط آخوندیست، مصداقی در میهن تی وی و شبکه های مجازی نعره میکشد، کف به دهان می آورد، تهمت میزند و تهدید می کند. رسانه ها و خبرنگاران، سازمانها و فعالان حقوق بشر، فعالان سیاسی، ورزشکاران، هنرمندان، … و هر کسی که به جد قدمی علیه نظام آخوندی بردارد یا در مورد نظام آخوندی افشاکری کند مورد توهین و تهدید مصداقی و همپالکی هایش قرار میگیرد. 
مصداقی در رابطه با قیام  به مثابه نسخه خارج کشوری کیهان شریعتمداری عمل می کند.
یکی از ترفندهای دستگاههای امنیتی رژیم آخوندی این است که جنایت هایش را انکار میکند و سعی دارد به مردم القا کند فیلمهایی که از قربانیان جنایت می بینند بخشی از یک "توطئه رسانه ای" برای بدنام کردن رژیم است. رژیم انکار میکند که مهسا امینی، حدیث نجفی، نیکا شاکرمی و صدها تن دیگر را کشته باشد و آن را "توطئه رسانه ای" می نامد. 
بعد از قتل حدیث نجفی به دست مزدوران  رژیم، مزدور نفوذی نه تنها منکر قتل حدیث نجفی شد بلکه با وقاحت تمام وجود او را از اساس انکار کرد. مزدور بدنام در صفحه فیس بوکش در مورد فیلم خاکسپاری حدیث نوشت " این کلیپ بدون شک حقه بازی و نمایش است. این احتمال وجود دارد که حدیث نجفی وجود خارجی نداشته باشد، کما اینکه تا کنون هیچ یک از بستگان او شناسایی نشده اند. درحالی که مادر او در مصاحبه با رسانه های خارج کشور قتل جنایتکارانه او بدست نیروهای سرکوبگر را تایید کرد.


یکی دیگر از ترفندهای رژیم قدرت نمایی کاذب است. همه بارها شنیده ایم که ولی فقیه و عواملش تحریم های بین المللی را بی اثر معرفی میکنند یا از این هم فراتر رفته و می گویند که رژیم با این تحریم ها قوی تر هم شده است.
در همین رابطه مزدور بدنام در صفحه فیس بوکش می نویسد: "  تحریم ٧ مقام ارشد نظام اسلامی فریبکاری است و هیچ تاثیری ندارد." و در پست دیگری می نویسد :" در روزهای اخیر مسئولان اروپایی و آمریکایی تبلیغات عوامفریبانه ای می کنند مبنی بر تلاش برای اعمال تحریم علیه سرکوبگران رژیم " 

و سپس حرفهای پاسدار قالیباف و پاسدار شریعتمداری را تکرار میکند که سران رژیم " نه قصد سفر دارند و نه پولی به نامشان در اروپا و آمریکاست" اشتباه نشود مخاطب مزدور قدرتهای غربی نیست که وظایف بسیار بیشتری در محکوم کردن جنایات رژیم و یا در حمایت از قیام مردم دارند، او به جوانان و قیام آفرینان میگوید که بیهوده تلاش میکنید جای رژیم محکم است و قیام به جایی نمیرسد. 
 


مزدور این را درجای دیگری صریح تر بیان میکند. به قسمتی از حرفهای او در چهارشنبه 13 مهر در تلویزیون وزارت اطلاعات موسوم به میهن تی وی بخوانید
«این را باید توجه داشت که آیا این این حرکتی که در طول این سه هفته گذشته بوده باعث سقوط رژیم میشه از نظر من خیر مطلقا خیر. نه از موضع ناامیدی. من واقع بین هستم و سعی میکنم اونچه را که فکر میکنم با مردم در میان بگذارم. چرا به دلایل مختلف. بارها گفتم رژیم های دیکتاتوری صدها بار اعدام میکنند و سرکوب میکنند یک بار سقوط میکنند. اینکه بگوییم با هر جنبش که بپا خاسته رژیم سقوط میکند من این را نمیگویم». آنگاه با تکرار یک مشت شعر و شعار علیه رژیم که باندهای درونی رژیم هم تندتر ازآن را میگویند بار دیگر سرنگون نشدن رژیم را محکم کاری کرده و میگوید:  «آیا این حرکت امروز ایران به سرنگونی منجر میشود خیر. چرا؟ رژیم از قدرت سرکوب برخورداره و بسیار تعیین کننده است. اپوزیسیون در مقابلش دارای انسجام نیست و دارای سر نیست. رژیم سقوط خواهد کرد ولی زمان و مکان و شکلش را هیچ کس نمیتواند بدهد».

پس از نظر مزدور نفوذی فعلا رژیم سرجایش محکم نشسته و بچه های مردم هم بیهوده خودشان را در خیابانها به کشتن میدهند و بهتر است بروند خانه هایشان!!! 
سپس  به جوانان توصیه میکند ومیخواهد آنها را بترساند که مبادا اسلحه دست بگیرید و میگوید:«بریم مرکز نیروهای نظامی را بگیریم. بعدش چی بعدش چی فکر می کنید این دختر 15 ساله باهاتون میاد توی خیابون؟ فکر میکنی این بچه ها میان؟ چند تا فکر میکنی میان؟ من از نزدیک دیدم. بهتون قول میدم تقریبا در طرفه العینی دیگه هیچکس  نیست.... محال ممکنه که بتونید در مقابله با یک نیروی نظامی انتظامی رژیم دوام بیارید.... نه نه نه محاله محاله محاله  ما در یک گذار مسالمت آمیز به فروپاشی نظام  فاشیستی اسلامی میرسیم. کی ، کجا و به چه شکل؟ نمیدونم. این نظر منه».
یعنی ، اگر نه بیش از پاسدار قالیباف دست کم به همان اندازه دنبال خاموش کردن قیام است چون بخوبی میداند که این قیام که به قول بچه های لاهیجان « دیگه اسمش انقلابه» با هر فراز و نشیبی هم که داشته باشد پایان کار تمامیت رژیم و مزدوران داخل و خارج کشوری آن است، بنابراین باید هرکاری میشود کرد تا جلوی پیشروی آنرا گرفت. بگذریم که کار از این حرفهای گذشته است که تفاله های وزارت اطلاعات بتوانند جلوی غافله ای که به راه افتاده است را بگیرد.

اکنون که شعله های قیام زبانه میکشد و میرود که رژیم را برای همیشه به زباله دان تاریخ بیندازد درمورد شعار های رادیکال مردم ماهیت واقعی خودش را نشان داده وصراحتا خواهان بقای خامنه ای و رئیسی جلاد میگردد و درمقابل شعارهای انقلابی مردم درکف خیابان، درمیمون تی وی ششم مهرماه ۱۴۰۱ میگوید: « شما برید نگاه کنید . مجاهدین. ببینید چه شعارهای احمقانه و ابلهانه ای را میدهند. مرگ بر خمینی، مرگ بر رئیسی ، خامنه ای خمینی لعنت بر اون رئیسی ، لعنت بر اون، نمی دونم ، اینهم شد شعار؟» او هم چنین ازشعار مرگ برستمگر چه شاه باشه چه رهبر که این روزها بوفور درقیام های داخل داده میشود بشدت خشمگین شده و درمیمون تی وی ششم مهر ۱۴۰۱ میگوید: «نگاه کنید این اشتباهه، خب بعله من می‌بینم که اینا خوششون میاد، طرف رفته اینجا پیدا کرده ۴ نفرو این یکی گفته چی...؟ نه شاه می‌خوایم نه رهبر «مرگ بر ستمگر نه شاه میخوایم نه رهبر‌» اصلا میدونه اون کسی که این شعارو میده چی میگه ۴ تا چپ درمونده و فرقه رجوی اینا میان میگن «مرگ بر ستمگر نه شاه میخوایم نه رهبر‌» ......
البته ایرج مصداقی در بین ایرانیان شرافتمند به مزدوری و بدنامی شناخته شده است واین بدنامی به حدی است که خود مزدور هم باید به آن اعتراف کند. مزدور بدنام در پست دیگری در فیس بوک درتاریخ ۲۶سپتامبر ۲۰۲۲ می نویسد:  "  چند پست در مورد جعلیات رژیم گذاشتم که با کمترین استقبال مواجه شد". 
واقعیت اینست که نعره زدن های مزدور بدنام در میهن تی وی و یا اراجیفی که در شبکه های اجتماعی منتشر میکند رو به مردم ایران ندارد. مخاطبان مزدور بدنام سایر مزدوران بدنام و بی نام سایبری رژیم هستند و وظیفه مزدور نفوذی و همپالکی هایش  جلوگیری از ریزش هرچه بیشتر عناصر وارفته رژیم است.
 اما ما در آینده بسیار نزدیک شاهد خواهیم بود که نه جنایتهای رژیم آخوندی و نه تشبثات مزدور بدنام هیچکدام برای حفظ نظام ولایت فقیه کافی نیست. مردم ایران عزم کرده اند که نظام ولایت فقیه را یک بار و برای همیشه سرنگون کنند. 
مرگ بر اصل ولایت فقیه
زنده باد کانونهای شورشی